Fenerbahçe’de 4 İsmin Bileti Kesildi!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
1415800390-fenerbahcegusell.jpg

Geçtiğimiz sezon yaşadığı büyük hezimetten sonra kadrosuna neşter vurmaya hazırlanan Fenerbahçe'de dört isim ile yollar ayrılıyor!

Dick Advocaat'ın sözleşmesinin sona ermesiyle beraber takımın başına şampiyon hoca Aykut Kocaman geçmişti. Mehmet Ekici, Mathieu Valbuena ve Nabil Dirar transferlerinin ardından kadrosuna yeni oyuncular katmayı sürdürecek olan sarı lacivertli takım tarafından Volkan Şen, Ozan Tufan, Emmanuel Emenike ve Miroslav Stoch'a takım bulmaları söylendi.

Benfica ile anlaşmaya çok yakın olan Ozan Tufan'ın transferinden 13 milyon Euro gelir elde edilmesi bekleniyor. Volkan Şen'in Ospina transferi için Arsenal'a önerileceği, Miroslav Stoch'un ise Alanyaspor ile sözleşme imzalamaya yakın olduğu biliniyor. Davranışları ile taraftarın büyük tepkisini çeken Emmanuel Emenike'nin ise takım bulması halinde bonservisinde kolaylık sağlanacağı öğrenildi. Emenike takım bulamasa bile transfer dönemi sonunda sözleşmesi feshedilecek.​

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Stoch çok iyi bir oyuncu, değerlendiremedik. O adamı oynatsalar benim açımdan çok iyi bir isim. O adamı alacak takıp yedekte değil 11'de oynatmalı. :)

Yolları açık olsun tüm isimlerin, Volkan Şen'e şaşırdım. :X

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
Ozan aslında kumaşı sağlam bir çocuk, fakat çok genç yaşta bu kadar yükselmeyi kaldıramadı. Avrupa'da disiplin görmesi şart, kaldı ki transferden kazanacağımız para ile birkaç tane kilit oyuncu alabiliriz.

Volkan Şen zaten Ada'ya gitmek istiyor, eğer Arsenal isterse ballı kaymak olur Ospina da bedavaya gelir.

Stoch maalesef kiralık gide gele bitti, halbuki ilk sezonlarında ne kadar güzel oynuyordu :(

Emenike defol git. Çubukluyu çıkardığın zaman bizim için bitmiştin Aziz sus payı mı vermek için seni takımda tutuyor anlamak güç.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ozan'ın sonu Fenerbahçe'de Mehmet Topuz ve Alper Potuk gibi olabilir demiştim. Bizim @OzaN da ''Alper Potuk'un nesi varmış ki, inşallah onun gibi olur.'' demişti 2 sezon önce. :))

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ozan'ın sonu Fenerbahçe'de Mehmet Topuz ve Alper Potuk gibi olabilir demiştim. Bizim @OzaN da ''Alper Potuk'un nesi varmış ki, inşallah onun gibi olur.'' demişti 2 sezon önce. :))
13 milyon gelir elde edeceksek (yarısına da kabulüm) Alper Potuk'u kat be kat geçmiş demektir. :A