2016 Fences - Film Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
zaten ben böyle gerçekleri anlattıkça siz daha çok kenetleniyorsunuz:) oysa kendi halinize bıraksam sizi iki günde saç baş birbirinize gireceksiniz :)
yo sen uzun zamandir bizle uğrasmıyordun biz hala iyiyiz :D hatta dahada iyiyiz :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tamda zamaninda gelmişsin :A
sende birtanemsin kiymetlimsin ;) <3
öfff konuyu batırdınız gidin profil sayfasında övüşün burda oscar ı kurcalıyoruz yani ciddi konulara parmak atıyoruz :) yalan yanlış övgülerle batırmayalım konuyu ? rica ediyorum yani sizi konu dışına alalım :)

yo sen uzun zamandir bizle uğrasmıyordun biz hala iyiyiz :D hatta dahada iyiyiz :Z
dün nerdeyse birbirinize girecekmişsiniz hatta @Bully nin son bir mesajı var yani konuyu biraz daha açalım bunu derken ne demek istiyordun diye sormuş sana ? ben oraya seyirci gelmesem birbirinize girecektiniz benim inadıma problemlerinizi ertelemeyi seçtiniz :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
öfff konuyu batırdınız gidin profil sayfasında övüşün burda oscar ı kurcalıyoruz yani ciddi konulara parmak atıyoruz :) yalan yanlış övgülerle batırmayalım konuyu ? rica ediyorum yani sizi konu dışına alalım :)
:F
kim sana bizi çağir dedi, hadi tamam çağırdinda sen niye @Bully e laf attin ? onu sana karşı savunduğumu unuttun herhalde ve zirvemdeki isim olduğunuda en son onu profil sayfamda çekiştirirken demiştim halbuki :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
:F
kim sana bizi çağir dedi, hadi tamam çağırdinda sen niye @Bully e laf attin ? onu sana karşı savunduğumu unuttun herhalde ve zirvemdeki isim olduğunuda en son onu profil sayfamda çekiştirirken demiştim halbuki :D
ben gelip oscar ı izleyesiniz diye çağırdım bilsem birbirinizi öveceksiniz töbe çağırmazdım :) zaten bilmem lazımdıda elim durmuyorki öylesine hızımı alamayıp sizide etiketlemişim lanet olsun :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
konuyu açayim burda @destere , senin gibi forum hakkinda kötü planlari olanlara firsat vermemek icin ve forumun huzuru için sabahlayacak imasinda bulundum @Bully e ve bunuda açiklamis oldum sayende teşekkürler :D ona sira gelmemisti

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
konuyu açayim burda @destere , senin gibi forum hakkinda kötü planlari olanlara firsat vermemek icin ve forumun huzuru için sabahlayacak imasinda bulundum @Bully e ve bunuda açiklamis oldum sayende teşekkürler :D ona sira gelmemisti
sonuçta bende hedefime ulaştım bu seneki oscar törenlerine sizi kazandırdım ya bu bana yeter :)
geçen sene 04 te uyumaya gitmiştim fazla dayanamamıştım uykusuzluğa ama bu sene talimliyim bu konuda sabaha kadar burdayım yalnız benim sevmediğim filmler veya sanatçılar ödül aldıkça uyku tekrar bastırabilir :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
sonuçta bende hedefime ulaştım bu seneki oscar törenlerine sizi kazandırdım ya bu bana yeter :)
geçen sene 04 te uyumaya gitmiştim fazla dayanamamıştım uykusuzluğa ama bu sene talimliyim bu konuda sabaha kadar burdayım yalnız benim sevmediğim filmler veya sanatçılar ödül aldıkça uyku tekrar bastırabilir :)
ben izlememki. Ben gece 2 den sonra odama geçip telefondan sadece foruma giriyorum. Tv falan bakmam yani. kazandiramadin :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
oscar törenleri bu akşammıydı konuyu kim açıyordu bu arada @OzaN @sürgünüm

@sokak sanati sende tören sonuna kadar gitme bir yere madem hala burdasın iki çift oscar dedikodusu yaparız sonra gidersin :)

akşam töreni kimler takip edecekti @Forumdash aramızda yok ama en azından geçen seneki kadro katılır umarım? burdan @xemrexxx @mrt-06 @masacre @cevaa @Doğu @Bully @denizz19 @BesaleT @MEnes @legolas9900 @RüzgarGülü @Çiğdem- ve @Harunnn60 unda kulağını çınlatalım :)
@dosimosi sende sabahlıyorsun nasıl olsa, töreni kurcalada bari işe yarasın sabahlaman :)
ben çok geç yatamıyorum cnm ama bu aralar 3 ü bulmaya basladım yinede yetmez galiba sabahın 5 inde baslıyor onlar değilmi :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben çok geç yatamıyorum cnm ama bu aralar 3 ü bulmaya basladım yinede yetmez galiba sabahın 5 inde baslıyor onlar değilmi :A :A :A
saat 04 te anca oscar dedikoduları başlar 05 civarı ıvır zıvır hediyeler dağıtılır en kuvvetli hediyeler 06 ila 08 arasında dağıtılacak ona göre sabahlaman gerekiyor:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
saat 04 te anca oscar dedikoduları başlar 05 civarı ıvır zıvır hediyeler dağıtılır en kuvvetli hediyeler 06 ila 08 arasında dağıtılacak ona göre sabahlaman gerekiyor:)
hhahaha ohaaa sende yat zıbar bence konuda kim ödül almıs yarın gelince bak uykundanda olmazsın ayoll :A :A :A