''Feed The Beast'' İptal Edildi!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

''Feed The Beast'' İptal Edildi!

feedthebeast-e1453538607933.jpeg

''Friends''in Ross'u olarak hafızalarımıza kazınan David Schwimmer'ın yeni dizisi Feed The Beast, ilk sezonunun ardından iptal edildi.

İki yakın arkadaşın kendi işlerini kurma girişimlerini konu edinen yapım, çok düşük reytingler alması üzerine AMC tarafından ikinci sezon onayını alamadı.

Her biri bir saat ve 10 bölümden oluşan dizide David Schwimmer'ın yanı sıra, Jim Sturgess, Lorenza Izzo, Michael Gladis, Christine Adams ve John Doman gibi isimler de rol alıyordu.
Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İlk birkaç bölümünü David Schwimmer hatrına izleyip beğenmemiştim. Friends'in kadrosunda yer alan oyuncular, daha sonraki projelerinde nedense bir türlü dikiş tutturamadılar. Bizlerde böylece kendilerinden mahrum kalıyoruz. :(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vasat yorumlar alında David Schwimmer hatrına bile bakmamıştım. :(

İlk birkaç bölümünü David Schwimmer hatrına izleyip beğenmemiştim. Friends'in kadrosunda yer alan oyuncular, daha sonraki projelerinde nedense bir türlü dikiş tutturamadılar. Bizlerde böylece kendilerinden mahrum kalıyoruz. :(
Bu dizisi tutmadı ama American Crime Story olay oldu. O diziyle Emmy adayı da oldu yıllar sonra. :)

Diğer efsane dizilere kıyasla Friends kadrosunun durumu fena değil bence. Matt LeBlanc, Episodes'u tutturdu bir sürü ödüle aday oldu. Lisa Kudrow geçen yıl The Comeback ile Emmy adayıydı. Web Therapy'si de tuttu az çok. Courteney Cox'un dizisi 5-6 sezon sürmüştü. Şimdi yeni diziyle geliyor. Jennifer Aniston zaten Hollywood'un her daim aranan isimlerinden. Matthew Perry pek dikiş tutturamadı gerçekten yanlış dizi seçimlerinden dolayı.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Vasat yorumlar alında David Schwimmer hatrına bile bakmamıştım. :(

Bu dizisi tutmadı ama American Crime Story olay oldu. O diziyle Emmy adayı da oldu yıllar sonra. :)

Diğer efsane dizilere kıyasla Friends kadrosunun durumu fena değil bence. Matt LeBlanc, Episodes'u tutturdu bir sürü ödüle aday oldu. Lisa Kudrow geçen yıl The Comeback ile Emmy adayıydı. Web Therapy'si de tuttu az çok. Courteney Cox'un dizisi 5-6 sezon sürmüştü. Şimdi yeni diziyle geliyor. Jennifer Aniston zaten Hollywood'un her daim aranan isimlerinden. Matthew Perry pek dikiş tutturamadı gerçekten yanlış dizi seçimlerinden dolayı.
Courtney Cox'un Dirt ve Matt LeBlanc'ın Episodes'u dışında izlediğim başka bir yapımları olmadı. Öyle çok iddialı bir yapım da olmadı. Episodes gayet güzel bir dizi fakat bildiğin üzere onu da 5. sezonunda bitiriyorlar, kısmet artık Man with a Plan dizisine.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Courtney Cox'un Dirt ve Matt LeBlanc'ın Episodes'u dışında izlediğim başka bir yapımları olmadı. Öyle çok iddialı bir yapım da olmadı. Episodes gayet güzel bir dizi fakat bildiğin üzere onu da 5. sezonunda bitiriyorlar, kısmet artık Man with a Plan dizisine.
Ben de izlemedim ama Courteney Cox'un Cougar Town 6 sezon sürdü.

5 sezon gayet ideal. O dizi daha bitmeden yeni dizi için kaptılar zaten. :) İnşallah Man with a Plan de tutar. :)