Fear the Walking Dead'ın Yeni Bölümü Bu Hafta Yayınlanmayacak!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Fear the Walking Dead'ın Yeni Bölümü Bu Hafta Yayınlanmayacak!

fear-the-walking-dead-cci-poster-1200x707-141829-150x150.jpg

The Walking Dead’in kardeş dizisi olan Fear the Walking Dead'ın 3.bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü 13 Eylül'de ekrana gelecek. Kanal ayrıca 3.bölüm içinde erkenden bir sneak peek paylaştı.

Los Angeles'ta geçen dizinin başrollerinde Cliff Curtis, Kim Dickens, Frank Dillane ve Alycia Debnam Carey gibi isimler yer alıyor.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Of bu yabancı diziler ota böceğe ara veriyor gıcık oluyorum. :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Of bu yabancı diziler ota böceğe ara veriyor gıcık oluyorum. :T:
amerikan halkı nasıl sabrediyor anlayamıyorum brde 6 bölüm birşey bu 10 bölümlük dizilerden örnek vereyim sezonda zaten 10 bölüm olmuşken birde 5. bölümde mini sezon arası veriliyor sezon finali kadar ara veriliyor dizi dönüyor 5 bölüm sonra bu sefferde sezon finaline gidiyor ayrıca kafalarına göre verdikleri araları hiç hesaba katmıyorum bile hatta bazı diziler nisanda bitiyor nisanda baslıyor 1 yıl ara orphan blac gibi mesala :F:F:F

teen wolf izliyorum zaten 20 bölüm 1 sezonda haziranda baslamıstı 10 bölüm verip mini sezon arası yaptılar ocak ayına kadar ara verdiler ocakt devam edecek 9-10 bölüm sonra bu seferde sezon finaline giricek allah bu amerikan halkına sabır versin vlla :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
amerikan halkı nasıl sabrediyor anlayamıyorum brde 6 bölüm birşey bu 10 bölümlük dizilerden örnek vereyim sezonda zaten 10 bölüm olmuşken birde 5. bölümde mini sezon arası veriliyor sezon finali kadar ara veriliyor dizi dönüyor 5 bölüm sonra bu sefferde sezon finaline gidiyor ayrıca kafalarına göre verdikleri araları hiç hesaba katmıyorum bile hatta bazı diziler nisanda bitiyor nisanda baslıyor 1 yıl ara orphan blac gibi mesala :F:F:F

teen wolf izliyorum zaten 20 bölüm 1 sezonda haziranda baslamıstı 10 bölüm verip mini sezon arası yaptılar ocak ayına kadar ara verdiler ocakt devam edecek 9-10 bölüm sonra bu seferde sezon finaline giricek allah bu amerikan halkına sabır versin vlla :F
Amerikalılar bizim gibi çok TV bağımlısı değillermiş. :D Ozan demişti bize de. :D

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Amerika bizim gibi çok TV bağımlısı değillermiş. :D Ozan demişti bize de. :D
15 yıldır falan halamlar amerikada yasıyorlar daha önce söylemiştim onlarada bu konuyu çok soruyorum özellikle bu cw dizileri enden izlenmiyor diyorum çevremizden tv bağımlısı olan kimse yok dizi konuşup dedikodu yapamıyoruz türkiyede olduğu gibi diyordu sitemde ediyordu halıyle :F:F:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
15 yıldır falan halamlar amerikada yasıyorlar daha önce söylemiştim onlarada bu konuyu çok soruyorum özellikle bu cw dizileri enden izlenmiyor diyorum çevremizden tv bağımlısı olan kimse yok dizi konuşup dedikodu yapamıyoruz türkiyede olduğu gibi diyordu sitemde ediyordu halıyle :F:F:F
Hahah :F Halan doğru söylüyor işte. :D Valla bende dayanamıyorum gerçekten Amerikalıların bünyesi alışmış o zaman dayandıklarına göre. :D

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
sezon sonunda baştan sona izlemek gibisi yok , böyle aralarla hiç çekilmez dizi :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben alıştığım için dizilerimin sık sık ara vermesine o yüzden sorun etmiyorum. Siz de alışırsınız. :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yahu 1 hafta aradan ne olacak? Geçen hafta Mr. Robot'un büyük bir merakla sezon finalini bekliyorduk, yayınlanmadı. Dün gece izlemiş olduk, hiçbir şey kaybetmedim. :)

Yeni dizi sonuçta insan merak ediyor. :( Fragmanları sürekli izliyorum artık dizide ne olup olmayacağını çözdüm bu sayede. :D