Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Faziletten ama hiç o etkiyi görmedim. Adama hiç kur yapmıyor.
O kendini yerden yere attığı sahneden sonra :D bu iş olmaz.
Konu tahmin edilir bir şey aslında.
Tahminim Sinan o gizemli kadının oğlu çıkacak zaten hepsi sarışın bir o siyah saçlı. Sinan ve Yağız Hazan için karşı karşıya gelecek. Tabi bu Faziletin işine gelir ikisine de giderse gelsin paralar. Ecenin sevgilisi Egemenlerin kızının madigudisi olacak çünkü Ece ile kavga edecekler ve o çocuk Eceden intikam alacak.
Fazilet o kadının sırrını öğrenecek ve bunu kullanacak.
Ben Fazilet ve Yılan bakışlı kızılın anlaşma yapacağını da düşünüyorum.

Sen baya uçtun her şeyi bitirdin dizide.:X

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bence de konu çok geniş. Harca harca bitmez.:D Fazilet aşırıya kaçmasa oyunculukta daha iyi olur.:(
O yerlerde gezdiği sahneyi hiç beğenmedim ben. Yakışmadı Koskoca Fazilet Camkiran a. Hazan artık kendisini gösterdi Fazilet olaya el koyar. Eceyi ben pek sevemedim bu arada. O arabada ablası için ağladığı sahnede var ya. Allahtan Fazilet ağlıyordu da o kurtardı olayı.
Dur daha o kızıl yılan gözlü Sinan ı yatağa atacak şantaj montaj olayları. Ooo gelsin entrika.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O yerlerde gezdiği sahneyi hiç beğenmedim ben. Yakışmadı Koskoca Fazilet Camkiran a. Hazan artık kendisini gösterdi Fazilet olaya el koyar. Eceyi ben pek sevemedim bu arada. O arabada ablası için ağladığı sahnede var ya. Allahtan Fazilet ağlıyordu da o kurtardı olayı.
Dur daha o kızıl yılan gözlü Sinan ı yatağa atacak şantaj montaj olayları. Ooo gelsin entrika.

Kızıl şeytan ile bence önceden yattılar zaten:F
Ece zaten olmamış bi güzel o kadar.:(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Kızıl şeytan ile bence önceden yattılar zaten:F
Ece zaten olmamış bi güzel o kadar.:(
bu dizinin bir bölumune biraz bakmistim, aglasma sahnesi baya uzun sürmüstü :A
az cok karakterere hakim oldum oyüzden arada takip ederim. Fazilet hanim ve kizinin cekismelerini izlemek zevkli olacak :)

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bu dizinin ilk bölumune biraz bakmistim, aglasma sahnesi baya uzun sürmüstü :A
az cok karakterere hakim oldum oyüzden arada takip ederim. Fazilet hanim ve kizinin cekismelerini izlemek zevkli olacak :)

Bende seviyorum büyük kızla olan çekişmesini.:D Basit bir dizi ama izlemesi zevkli.:D

Bak bu bir halt yiyecek bu haltı Fazilet öğrenecek ve bunu kullanacak yazdım buraya bak.

Fazilete destek olacak bence.:F Belki Fazilet ile Baba Egemenin arasını yapar.:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bende seviyorum büyük kızla olan çekişmesini.:D Basit bir dizi ama izlemesi zevkli.:D
bu arada ilk bölum yazimi bir bölum yazima degistim cunku galiba ikinci bölumdu izledigim su oglanlarin annesinin öldugu sahne :)
daha belli olmadimi esrarengiz annenin oglunun hangisi oldugu ?? Mutlaka büyük oglandir :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bu arada ilk bölum yazimi bir bölum yazima degistim cunku galiba ikinci bölumdu izledigim su oglanlarin annesinin öldugu sahne :)
daha belli olmadimi esrarengiz annenin oglunun hangisi oldugu ?? Mutlaka büyük oglandir :)

Bana da mantıken büyük oğlan gibi geliyor ama yıldırım hepsi sarı Sinan esmer diye aklımı çeldi. Ileriki bölümlerde ortaya çıkacak gibi. Fazilet ortaya çıkaracak.:D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

Fazilete destek olacak bence.:F Belki Fazilet ile Baba Egemenin arasını yapar.:F
Kahkaha attim :D
Öyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Zaten kocası pasof kullanici konumunda şirkette neredeyse söz sahibi değil. Bir de kalkıp Fazileti miras ortağı yapmak istemez.
Onu kullanır. Ay ne olursa olsun ama Fazilet iktidara yürüsün. Eceyi az göstersinler kız pasif. Hazan ve Fazilet sahnesi çok olsun.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bana da mantıken büyük oğlan gibi geliyor ama yıldırım hepsi sarı Sinan esmer diye aklımı çeldi. Ileriki bölümlerde ortaya çıkacak gibi. Fazilet ortaya çıkaracak.:D
bakalim Fazilet tam olarak o eve nasil kapak atacak :A 1 bölumun 15 dakikasini izleyipte diziye bukadar Hakim olmakta tuhaf :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kahkaha attim :D
Öyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Zaten kocası pasof kullanici konumunda şirkette neredeyse söz sahibi değil. Bir de kalkıp Fazileti miras ortağı yapmak istemez.
Onu kullanır. Ay ne olursa olsun ama Fazilet iktidara yürüsün. Eceyi az göstersinler kız pasif. Hazan ve Fazilet sahnesi çok olsun.

Zamanla görürüz yaa bende emin olamadım o Kızıdan.:D
Reyting konusunda ki alıntım geldi mi.:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061