Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Deniz taş çıkartır o alığa.:A
O kız bana itici geliyor :(

deniz baysan harika güzel ve oyunculuğuda harika muhteşem oynuyor fazilet teyze zaten tiyatrocu onun oyunculuğunu tartışmak bize düşmez :)
tek kusur senaristlerde madem denizin karakterini ailenin onurlu gururlu kızı olarak yazdınız o zaman geçen haftaki süslenip otele gitme olayı veya bu bölümdeki sinanla arabaya binme olayı ne ayaktır kafasız senarist? senin yazdığın senaryonun ben ...???:)))

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Heyecanla bekliyorum diziyi.:Z

@destere bu Hazan niye otele giderken bu kadar süslendi. Sonuçta çekime dahil olmayacak bir şey olmayacak ben o kısmı çözemedim.:F

@*YıldırıM* sen buradaysan izleyelim.:Z

@cookies sende afraya bakıyordun gel bu gece.:A
Faziletin yaliyi gezmesi falan harikaydı. Bir insan cinsel ilişkide bilr bu kadar tatmin olamaz ama Fazilet dün kendini iyice aştı. :D
Sinan ileride Ece ile olacak galiba. Öbür sarışın oğlan ile de Hazan.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Faziletin yaliyi gezmesi falan harikaydı. Bir insan cinsel ilişkide bilr bu kadar tatmin olamaz ama Fazilet dün kendini iyice aştı. :D
Sinan ileride Ece ile olacak galiba. Öbür sarışın oğlan ile de Hazan.

Sinan Hazan daha tatlı olurlar.:bhr: Yağız için bilmiyorum çözemedim o karakteri. Değişik bir şey çıkacak bj adamdan. Zaten kaşları çok itici.s.s
Ece'ye herkes yazıyor o son sahne neydi öyle.:F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
2. Bölüm bence çok iyiydi. Fazilet ve Hazan diziyi goturen 2 harika isim.
Eceye nedense kıl oldum ben ya. Çok citkirildim kendisi. O şeytan kılıklı ama brnim sevdiğim kızıl kafa ile çarpıştık tan sonra iğrenç bir ağlama numarası .
Sinan ile Yağız mi ne haltsa (kendisine şu anda kılım hazana yaptıklarından sonra) o havuz başındaki diyalog bence yılın en amatör sahnesine adaydi. Dizide gözüme tek batan sahne oydu.
En muhtesem sahnelerden 2 si de Hazan ve Faziletin kavga sahnesi hanı şu Ihlamur almaya giden Eceden sonra evde tek kaldıkları sahne.
Ve bir de box sahnesi.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
deniz baysan harika güzel ve oyunculuğuda harika muhteşem oynuyor fazilet teyze zaten tiyatrocu onun oyunculuğunu tartışmak bize düşmez :)
tek kusur senaristlerde madem denizin karakterini ailenin onurlu gururlu kızı olarak yazdınız o zaman geçen haftaki süslenip otele gitme olayı veya bu bölümdeki sinanla arabaya binme olayı ne ayaktır kafasız senarist? senin yazdığın senaryonun ben ...???:)))

Kız aşık olduğu için araca bindi. Sinan'ı görmek için otele gitti.:X

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Sinan Hazan daha tatlı olurlar.:bhr: Yağız için bilmiyorum çözemedim o karakteri. Değişik bir şey çıkacak bj adamdan. Zaten kaşları çok itici.s.s
Ece'ye herkes yazıyor o son sahne neydi öyle.:F
Fazilet acaba kızını mi kakalayacak adama yalının sahibi olması için yoksa kendisini mi ne dersin? :F

Kız aşık olduğu için araca bindi. Sinan'ı görmek için otele gitti.:X
Ben aslında Hazandan biraz şüpheliyim. Onda annesi havası var biraz daha. Daha dişli biri. Ve o 3. Bölüm fragmanında yalıya gelmesi falan. İntikam alacak baya.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Fazilet acaba kızını mi kakalayacak adama yalının sahibi olması için yoksa kendisini mi ne dersin? :F

Fazilet'e fark eder mi.:F

Ben aslında Hazandan biraz şüpheliyim. Onda annesi havası var biraz daha. Daha dişli biri. Ve o 3. Bölüm fragmanında yalıya gelmesi falan. İntikam alacak baya.

Yağızdan intikam alacak orası net. Annesinin hırsı var ama aynı şeyler için hırslanmıyorlar.:X

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Fazilet'e fark eder mi.:F

Yağızdan intikam alacak orası net. Annesinin hırsı var ama aynı şeyler için hırslanmıyorlar.:X
Aynı şeyler için hirslanmiyorlar evet ama bir Avşar Film var ortada. Ne olacağı hiç belli olmaz.
Var ya Fazilet gibi annem olsun dünyayı ele geçiririz valla.:bhr:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
O konakta neler çıkacak daha ben bile kestiremiyorum.:F İstenmeyen Gelin ile Sinan'dan çok fantezik bir şeyler bekliyorum.:A @destere
Düşünsene bu kızıl kafa çocuğun içkisine ilaç atıyor sonra yatağa giriyorlar bunları Fazilet görüyor. :F Resmen Faziletin iktidara yürüyüşünü izlemiş oluruz.
Bu arada acaba hangi çocuk üvey onlardan. Acaba kızıl kafanın kocası mi? Sürekli dislaniyor ya hani. Bir de Sinanmış.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Düşünsene bu kızıl kafa çocuğun içkisine ilaç atıyor sonra yatağa giriyorlar bunları Fazilet görüyor. :F Resmen Faziletin iktidara yürüyüşünü izlemiş oluruz.
Bu arada acaba hangi çocuk üvey onlardan. Acaba kızıl kafanın kocası mi? Sürekli dislaniyor ya hani. Bir de Sinanmış.

Bana da Gökhan üvey gibi geliyor. İlk başta çocukları olmadığı için aldılar bence onu.:F Kızıl boşar Gökhan'ı. Kesin diğerlerine yürür.:F Fazilet annem şimdiden sırlar öğrendi. Çok göz açık. 3 bölüme konağa hakim olur.:Z

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bana da Gökhan üvey gibi geliyor. İlk başta çocukları olmadığı için aldılar bence onu.:F Kızıl boşar Gökhan'ı. Kesin diğerlerine yürür.:F Fazilet annem şimdiden sırlar öğrendi. Çok göz açık. 3 bölüme konağa hakim olur.:Z
Kadını zaten kovdular ama bir yalıya girişi var tanıtımda var ya.:bhr: Fazilet geçerken adam yanında eğildi şoför. Neyse yakında Faziletin iktidara yürüyüşünü izlicez .:oley:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Fazilet o babalığın Ece'ye sevgi ile baktığını görürse direk yamar Ece'yi o babaya. Küçük bir Aşkı Memnu esintisi.:Z Fidevs hanım olacak Fazilet. İlk başta oda Adnan'a yazmıştı sonra kızına yenildi.:F @*YıldırıM* @destere @cookies

Hazan'da Yağız ile Sinan arasında kalacak. Baya konu geniş.:Z

@*YıldırıM*

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Arsel Hanım geyiği süper.:F Kadın yalıları karıştırdı. Aşkı Memnu'da ki aynı rol.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fazilet o babalığın Ece'ye sevgi ile baktığını görürse direk yamar Ece'yi o babaya. Küçük bir Aşkı Memnu esintisi.:Z Fidevs hanım olacak Fazilet. İlk başta oda Adnan'a yazmıştı sonra kızına yenildi.:F @*YıldırıM* @destere @cookies

@*YıldırıM*
hazan çok klas ya keşke fazileti çok konuşturacaklarına hazanı konuştursalar :) son sahnede 100 doları fitil yapıp geriden yağıza monte etseydi daha bir harika olacaktı ama yinede idare eder bir sahneydi kızın pislik diyişine hayranım :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060

@*YıldırıM*
aynen valla öyle olacak. :D çok güzeldi dün de :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

@*YıldırıM*
Faziletten ama hiç o etkiyi görmedim. Adama hiç kur yapmıyor.
O kendini yerden yere attığı sahneden sonra :D bu iş olmaz.
Konu tahmin edilir bir şey aslında.
Tahminim Sinan o gizemli kadının oğlu çıkacak zaten hepsi sarışın bir o siyah saçlı. Sinan ve Yağız Hazan için karşı karşıya gelecek. Tabi bu Faziletin işine gelir ikisine de giderse gelsin paralar. Ecenin sevgilisi Egemenlerin kızının madigudisi olacak çünkü Ece ile kavga edecekler ve o çocuk Eceden intikam alacak.
Fazilet o kadının sırrını öğrenecek ve bunu kullanacak.
Ben Fazilet ve Yılan bakışlı kızılın anlaşma yapacağını da düşünüyorum.