Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aa yok ben senin herifi izliyorum cumartesi erdal beşikcioğlunu ayoll :A ama o dizide sapıtmaya basladı basket diye basladım aşka bağladılar :F
bende basketten nefret ederim basketli konusu varsa dizinin @MEnes le @MasacRE- yide diziye davet edeydin balta saplarının potaya zıplamasını zevkle izleyebiliyorlar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Baskette ponpon kızlar var :A
onları iki saniye seyretmek için bir saat saplara katlanmak tam bir çile :) aslında basketi ponpon kızlar oynasada aradaki 10 saniyelik zıplayıp kıvırmaları balta sapları yapsa bende basketbol tutkusu herkesten fazla olur :)

aşk-ı memnunun halası burda ne arıyor :)
ben hala büyük kız konusunda endişeliyim o gecede otelde ne olduda kız perişan bir halde eve döndü fragman beni teseli edemedi mmalesef yeni bölüme kadar endişeyle beklemeye devam edeceğim :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
onları iki saniye seyretmek için bir saat saplara katlanmak tam bir çile :) aslında basketi ponpon kızlar oynasada aradaki 10 saniyelik zıplayıp kıvırmaları balta sapları yapsa bende basketbol tutkusu herkesten fazla olur :)

aşk-ı memnunun halası burda ne arıyor :)
ben hala büyük kız konusunda endişeliyim o gecede otelde ne olduda kız perişan bir halde eve döndü fragman beni teseli edemedi mmalesef yeni bölüme kadar endişeyle beklemeye devam edeceğim :)
Bunlar oynamalı :bhr: :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
C7JRI2NWwAEAjzH.jpg

aynen :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Fazilet ile Hazan'ın kavgaları süper.:F Bu Ece ne yeteneksiz çıktı. Fragmanda bile 2 pot kırmış dizide neler olacak kim bilir.:F istenmeyen gelin sinana aşık.:A @cookies @destere @*YıldırıM*
fragman çok seksi çıkmış :)
bu arada hazan değil hazal ben onu bilir onu söylerim :)
hazan geçen haftaki karambolden sağlam çıkmıştır umarım? benim en çok merak ettiğim kısım orası :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Heyecanla bekliyorum diziyi.:Z

@destere bu Hazan niye otele giderken bu kadar süslendi. Sonuçta çekime dahil olmayacak bir şey olmayacak ben o kısmı çözemedim.:F

@*YıldırıM* sen buradaysan izleyelim.:Z

@cookies sende afraya bakıyordun gel bu gece.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarım saattir herkes ağlıyor :F

Nazan Kesal yardırıyor:bhr:

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sinan'ın adamı kovma sahnesi süper.:F

Sinan ile Hazan sahnesi güzeldi.:(

Nazan Kesal naptin abi sen.:( Deniz Baysal biraz daha pişsen efsane oyuncu olursun.

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Büyük oğlan sanırım ayrı.:)

Bu Afra ne yeteneksiz yaa.:s.z @cookies

Hazan ♡♡♡ Sinan :Z

Son düzenleme: