Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Selin eve döndü bakalım neler olacak Ece bebeğin cinsiyetinide öğrendi bu arada

Selin eve döndü bakalım neler olacak Ece bebeğin cinsiyetinide öğrendi bu arada

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Normalde canım sıkıldıkça sahne sahne izliyorum bölümleri ama bu bölümün tamamını oturup hiç soluksuz izledim. Fazilet engerek yılanını avucunun içine aldı :A Ay yemin ediyorum böyle bi annem olsa dünyayı yönetirdim :F

Ece yine saflığından zerre birşey kaybetmeden devam ediyor sen nasıl Faziletin kızısın ya :T:

Hazan cepheside çok karışıktı haftaya kayışlar kopacak bakalım merakla bekliyoruz :Z

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,165
Puanı
410
Üff ne bölümdü ama :smilingimp: Fazilet, ilmek ilmek Yasemin'in ( yoksa Cemile mi demeliyiz :A ) sonunu işliyor. Eve gelen yeni kız da Gökhan'a aşık olacak belli. Nil desen manyaklığa devam, Kerime oğlu diyor başka bişey demiyor. Haftaya sanırım artık kimin oğlu olduğunu öğreneceğiz :X Yine biri test sonucunu değiştirmezse...

@Ahmed @xemrexxx @offensive @vadikızı @sokak sanati @Thequeer

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Üff ne bölümdü ama :smilingimp: Fazilet, ilmek ilmek Yasemin'in ( yoksa Cemile mi demeliyiz :A ) sonunu işliyor. Eve gelen yeni kız da Gökhan'a aşık olacak belli. Nil desen manyaklığa devam, Kerime oğlu diyor başka bişey demiyor. Haftaya sanırım artık kimin oğlu olduğunu öğreneceğiz :X Yine biri test sonucunu değiştirmezse...

Bence gelecek bölüm de bulamıycaz hangisi oğlu cevabını.:D
Ama Yağız zaten o kesin, belki ters köşe olur.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

Hareketli bi bölüm olacak yine heyecanla bekliyorum Ozancım bu arada ben Cemileyi
Yaseminin çocuğa bakan kadının ismi sanmıştım meğer Yasemin gerçek adıymış:F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
iç çamaşırı güzeli Cemile imiş meğer bizim Egemen'lerden Yasemin :A

:kiki:Ayy evet acaba mankenlik yaparkende ismi Yaseminmiydi Cemilemiydi ne zaman bu ismi kullanmaya başladı acaba ay Yasemin geçmişini iyice öğrenmek istiyorum kızının babası kim niye ayrıldı flahbeckle anlatsalar bize keşke sencede iyi olmazmıydı Ozan

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,165
Puanı
410
:kiki:Ayy evet acaba mankenlik yaparkende ismi Yaseminmiydi Cemilemiydi ne zaman bu ismi kullanmaya başladı acaba ay Yasemin geçmişini iyice öğrenmek istiyorum kızının babası kim niye ayrıldı flahbeckle anlatsalar bize keşke sencede iyi olmazmıydı Ozan
Herşey sırayla abla, sezon sonuna kadar uzatacakları konuyu 1 bölümde istiyorsun :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061

ay bu sinan ergenlikten ne zaman çıkacak şimdi son durumda sinana 2 ; gökhana 2 ve yasine 2 kadın aşık yağız boşta kalmış onu da @Thequeer ile @Yiğitt paylaşsın bence @Çiğdem- demiyorum onun eri erkeği @destere var artık yakışık almaz:A
9be626c06418d81efe8cadc3076e7c7d.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,060
ay bu sinan ergenlikten ne zaman çıkacak şimdi son durumda sinana 2 ; gökhana 2 ve yasine 2 kadın aşık yağız boşta kalmış onu da @Thequeer ile @Yiğitt paylaşsın bence @Çiğdem- demiyorum onun eri erkeği @destere var artık yakışık almaz:A

ayol ben buna tek başıma yeterim kimseler lazım değill :love1::hearteyes::kissingheart: