Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bence Beni Affet bitmeli bu dizi günlük olmalı:F Uzun zamandır doğru düzgün izlememiştim. en son Asım emmi yatalak olmuştu. Ne ara iyileşti:X

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Oha hiçbirisi Kerimenin oğlu deilmiş ve Yaseminin kızı varmış. :eek:
Bölüm şahaneydi. Entrikanın kadını Fazilet. :Z :Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oha hiçbirisi Kerimenin oğlu deilmiş ve Yaseminin kızı varmış. :eek:
Bölüm şahaneydi. Entrikanın kadını Fazilet. :Z :Z
Bu dizide bir tane kezban kız var nasıl dayanıyor bu yakışıklı cocuklar bu kıza anlamıyorum. :A Dün çocuk ev kiralayacak kız buna dolar uçtu senin haberin var mı!!! tarzı birşeyler geveledi. :F La adam zengin zaten parayı mı düşünür.:eek: siz izlerken nasıl dayanıyorsunuz bu kıza.
@sokak sanati

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Bu dizide bir tane kezban kız var nasıl dayanıyor bu yakışıklı cocuklar bu kıza anlamıyorum. :A Dün çocuk ev kiralayacak kız buna dolar uçtu senin haberin var mı!!! tarzı birşeyler geveledi. :F La adam zengin zaten parayı mı düşünür.:eek: siz izlerken nasıl dayanıyorsunuz bu kıza.
@sokak sanati
Bu çocukların babaları paralarına el koydu, maddisel sıkıntılar var o yüzden öyle dedi. Ama evet o kız yani Hazan aşırı saftirik gıcık bir tarzı var, cesaretli ve güçlüyü oynuyor ama akıllı değil. :A
Biz güçlü, entrikalı ve çirkef kadın olan dizileri seviyoruz, Fazilet bu profile tam uyuyor. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Yasemin ne sahneydi o yaa öylee demek evlenmeden önce çocuğun vardı ve sakladın kendine göre haklı onu istemeyen bir aile var ve çocukla olmaz diye düşünerek sakladın ah be Yasemin Gökhana deseydin eminim o kabul ederdi ya bakalım fazilet ne yapacak

@Ahmed @ozmoturk izliyormusunuz diziyi:D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Yasemin ne sahneydi o yaa öylee demek evlenmeden önce çocuğun vardı ve sakladın kendine göre haklı onu istemeyen bir aile var ve çocukla olmaz diye düşünerek sakladın ah be Yasemin Gökhana deseydin eminim o kabul ederdi ya bakalım fazilet ne yapacak

@Ahmed @ozmoturk izliyormusunuz diziyi:D
Aynen izliyorum. :D
Yasemin bu bölüm şov yaptı. :A