Star Fazilet Hanım ve Kızları - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kız hayal kırıklığına uğradığı için seke seke yürüyor bence yoksa yanlış bir şey olmadı.:A

Çok tesadüfler vardı dizide tesadüf severim ama bu dizi sanki biraz abartmış.:D
arabesk filmini izlemişsindir ordan istanbula yola çıkan müjdenin başına gelenleri hatırladım bir an:) herkes yol tarif ediyordu müjdeye gösterelim anaamm diye :) sanırım hazalada eve kadar gösterdiler yani adresi :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
arabesk filmini izlemişsindir ordan istanbula yola çıkan müjdenin başına gelenleri hatırladım bir an:) herkes yol tarif ediyordu müjdeye gösterelim anaamm diye :) sanırım hazalada eve kadar gösterdiler yani adresi :)

İkisi ne alaka şimdi neyse fragman efsane haftaya süper bölüm olacak. Fazilet derim gerisini siler atarım.:F Fazilet ablaya hayran oldum.:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İkisi ne alaka şimdi neyse fragman efsane haftaya süper bölüm olacak. Fazilet derim gerisini siler atarım.:F Fazilet ablaya hayran oldum.:Z
fazilete bende hayranım ama neden dersen ? iki tane yapmış ikiside birbirinden kıymetli :) yani en azından o iki afeti ortaya çıkarmak büyük bir marifet gerektirir o yüzden fazilet teyzeye saygılarımı sunuyorum :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
fazilete bende hayranım ama neden dersen ? iki tane yapmış ikiside birbirinden kıymetli :) yani en azından o iki afeti ortaya çıkarmak büyük bir marifet gerektirir o yüzden fazilet teyzeye saygılarımı sunuyorum :)

Ben Fazilet için Biraz bakarım diziye sonra bozarsa bırakırım.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yine zemzemle pakladın kendini. Dizide 50 kere Hazan dendi senin eksiğin.:A
sadece iki kere falan fazilet teyze hazan dedi hatta bende tam hazan diyordum sonra baktım sanki netlik yok hazak gibi bişey çıkıyor kadın seslenirken nette oyunculara baktım hazal yazmışlar dedim heralde faziletin pepelekliği hazal ı hazak veya hasank diye okuyor :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sadece iki kere falan fazilet teyze hazan dedi hatta bende tam hazan diyordum sonra baktım sanki netlik yok hazak gibi bişey çıkıyor kadın seslenirken nette oyunculara baktım hazal yazmışlar dedim heralde faziletin pepelekliği hazal ı hazak veya hasank diye okuyor :)

Sıvama tamam.:A

Şu kızın bayıldığı sahne süperdi. Dizi çok eğlenceli başlamıştı. Nildi kızın adı. O kızda iyi.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sıvama tamam.:A

Şu kızın bayıldığı sahne süperdi. Dizi çok eğlenceli başlamıştı. Nildi kızın adı. O kızda iyi.:A
ben o kızı ilk sahnede başrol falan sandım ama başroldeki kız o kadar kendini küçük düşürmez deyip son anda jeton düştü bende :) neyse yani o kız görüntüde iyi olsada asaletli değil asil kızlar bir oğlan için kendini rezil rüsfa etmez dimi @Çiğdem- ? dur hogathaya soralım bir sağlamasını yapalım cümlemin :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
harika bir dizi izle kesinlikle seveceksin senlik iki parlak var benlikde iki kız var biz bunları dönüşümlü olarak kullanırız artık :)
AZ AKSİYONLU dizi izle bee sen iyice kadın dizilerine kapıldın son dönemde @xemrexxx bile ara sıra aksiyon izliyor içerde eşkiya falan ama senin durumun iyi görünmüyor ayoll mendil falan ağlıyorsun birde :A :A :A @Harunnn60

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
AZ AKSİYONLU dizi izle bee sen iyice kadın dizilerine kapıldın son dönemde @xemrexxx bile ara sıra aksiyon izliyor içerde eşkiya falan ama senin durumun iyi görünmüyor ayoll mendil falan ağlıyorsun birde :A :A :A @Harunnn60
fazileti bir izle sen bugüne kadar göremediğin her türlü aksiyon fazilet teyzede mevcut üstelik birde kızları var üff ne güzeller :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
fazileti bir izle sen bugüne kadar göremediğin her türlü aksiyon fazilet teyzede mevcut üstelik birde kızları var üff ne güzeller :)
aa yok ben senin herifi izliyorum cumartesi erdal beşikcioğlunu ayoll :A ama o dizide sapıtmaya basladı basket diye basladım aşka bağladılar :F