FavoriForumum İtirafları | YILBAŞI ÖZEL | 3. Sezon 3. Bölüm | 31 Aralık Çarşamba

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
proxy.php

a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YILBAŞI ÖZEL

#mutluyıllarfavoriforumum

İtiraf 1

Çiğdem-'e yüklendiğimden beri bana bir linç kampanyası başlatıldı. Forumda çoğunuzdan eskiyim ama en geri plana atılan benim, Vadici kardeşlerim dışında sorsan adımı söyleyecek kimse yoktur ama Nisa ve Çiğdem- gibi üyeler bir anda popi oluyor şaşırdığım nokta bu. Şunu da söyleyeyim, Çiğdem'in olmasa bile Nisa'nın hareketleri bana çok yapmacık geliyor.

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

Foruma dönünce ilk işim Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet bölümüne girip "Kurtlar Vadisini izlemeye başlıyorum" cümlesini yazmak olacak. Top15'de 2.olsam yeter.:)

Kimden: Mr.At
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

RüzgarGülü çok iyidir ya. :D Bir kere aserat54 ün nicki için aşiret diye okuyorum demişti. Ne gülmüştüm, cidden başımıza aşiret ağası kesildi. :F

İtiraf 4

Tolstoyevski isimli üyeyi hiçbir şekilde samimi bulmuyorum. Fazlasıyla yabancı hayranlığı mevcut ve bunu her cümlesinde ısrarla vurgulaması oldukça itici bir durum. İnsan kendini farklı kılmak istiyorsa daha özel şeylerle kılmalı.

Kimden: denizz19

İtiraf 5

Maskeli Fedai çok iyi birisi onu gördüm ama bilmiyor. Onu gördüğüm andan itibaren aklımdan çıkaramıyorum onu rüyalarıma kadar girdi :(

İtiraf 6

Çiğdem-'e yüklendiğimden beri bana bir linç kampanyası başlatıldı. Forumda çoğunuzdan eskiyim ama en geri plana atılan benim, Vadici kardeşlerim dışında sorsan adımı söyleyecek kimse yoktur ama Nisa ve Çiğdem- gibi üyeler bir anda popi oluyor şaşırdığım nokta bu. Şunu da söyleyeyim, Çiğdem'in olmasa bile Nisa'nın hareketleri bana çok yapmacık geliyor.

İtiraf 7

İtiraf etmeliyimki bir zamanlar forum Kanal D fanı doluydu. Şimdi Show Tv fanı doldu. Show Tv çöküşe geçti bakalım yeni adres neresi olacak(Bence Star Tv olacak :A )

İtiraf 8

Berkan ve Emre niye coolluk yapıyonuz? Bak kızıyorlar...:)

İtiraf 9

xemrexxx'in Star fanı olması gözlerden kaçmıyor. Kendisi ona buna fan diyor ama kendisi Starın en büyük fanı olmuş durumda.

İtiraf 10

Bu yılbaşı çok kar olmasın, daha çok kız olsun OzaN mümkünse. Olmazsa bari yanda dansöz oynasın.:D

İtiraf 11

Harun iyi bir dost... Kaan, Sokak(Umut), Akif ve Özgür'le birlikte. Yalnız Harun fazla takılmamalı forumda. Sokak senin profil niye dutluk değil la?:D

İtiraf 12

ik
inci Yiğittlik vakasına hoş geldiniz sayın seyirciler! Yine başkası biri gibi görünme... Hoş geldin! :):)

İtiraf 13

Yılbaşını kutlamayalım diyenlerin çoğu eminim yılbaşı gecesi evinde hindi yiyerek dans edecek. :D

İtiraf 14

Buğra'nın twitter'a uğrayıp foruma uğramaması çok garip. Demek ki, forum ile bağlantısını kesmek istiyor. Bence süper mod olmayı kaldıramadı.

İtiraf 15

mrt-06'nın kimin yanında olduğu belli değil. Aynı fikirde olduğu kişilerin aksine bazen kendisine zıt düşünen birisinin mesajını beğeniyor. Ne bu çaba anlamadım.

FavoriForumum ailesi olarak yeni yılınız kutlarız, dileriz bu yeni yıl geçirdiğiniz bütün yıllardan daha mutlu, daha huzurlu, daha şanslı bir yıl olur.

Mutlu Yıllar! [HASHTAG]#mutluyillarfavoriforumum[/HASHTAG]

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman @Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06 @yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç. @yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @Yasin93 @hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @KayıpSehir @Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham @Yiğitt @aserat54

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Rüzgargülüne sesli güldüm aşiret demiş. :F Onun haricinde fos çıktı bölüm. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Daha iyi itiraflar bekliyordum pek iyi değiller. :D

İtiraf 1'i yapan o kadar dolu ki aynı itiraftan iki tane var. :F

Mr.At'ın dönüşü iyi olmuş. :F Özellikle 8. itirafta 3 nokta koyunca bir an aserat54 sandım ama aşağıda yazıyı görünce anladım. :F

Ellerine sağlık @RevaN :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Mr.At arkadaş kıskançlıktan çatlıyor yine. :F

İtiraflar Mr.At arkadaşın saçma itiraflarıyla dolmuş. :F Bir daha itiraflar bölümüne almayalım lütfen. :X

Güzel itiraf yok gibi. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
@RevaN bnm hakkımda itiraf yapmışsın bari adını yazaydın :F
@Çiğdem- ortalığı karıştırmışsın ayyy pis çirkin pasaklı sivilceli şey :F
@Mr.At aferin melun yerimde gözün yokmuş :A
@Tolstoyevski konusuna katılıyorum @denizz1 a katılmam garip ama :F
@mrt-06 neler yapıyormuş ağır totoş :eek:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
@Mr.At'in şov yaptığı bir bölüm olmuş. Bana "aşiret ağası" diyen kişiye de selam söyler ve kendini göstermesini dilerim... :)

@ozgur2113, karıştırman normal. Bu da benim bir özelliğim... :)

Bu arada herkes müsaitse programımı okuyabilir mi? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
itiraf 1 çiğdem bir anda popü olmuş demişsinde 1.yılımı doldurdum konuma bir göz atmanı istiyorum bende artık forumun tecrübeli üyeleri arasındanım bir anda olmadı o sevgi koca 1 yılda oluştu azmı :-)

ben geriye atıldım çiğdemi seviyorlar demiş kim olduğunu bilmiyorum sen sevilmiyorsan bunda benim nasıl bir suçum olabilirki sevilmektemi suç yanı sevilmekle suçlamıssın beni ayrıca senin sevilmemenle ben ne alakayım benmi söylüyorum foruma bunu sevmeyin diye :-)

son olarak benim samimiyetsizliğimden şüphe eden birisinin ciddi sağlık sorunları vardır:-)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Pek iyi değildi bence bu bölüm :)

Itiraf 1 çok komik olmuş :F hahah @Çiğdem- popi olmuşsun forumda
Bu itirafı yapan kim bilmiyorum ama geçen sene Çiğdem ile çok uğraşıyorlardi şimdi @Nisa ile başlamışlar :D

@denizz19 itirafina katılıyorum benimde dikkatimi çekti :)))

Itiraf 5 çok komik olmuş :F haha :D şaka mı bu ya ? :F
Kesin bunu erkek bir üye yazdı eminim

@xemrexxx itiraflardan sen
nasibini almışsın geri vites yapacak mısın acaba ? :)))

@Mr.At ıtiraflari çok komik olmuş :D itiraf 11 çok beğendim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İtiraf 15 iyi saçmalamış. Beni bilen bilir zaten, 2 senedir bu forumdayım. :)

Böyle isim vermeden karalama yapmak hoş değil kendine biraz güvenin olsa yazdığın bu mesaja güvenin olsa anonim yazmazdın zaten. ;)

Genel olarak beğenmedim. :T: Bu arada @xemrexxx Star değil Kanal D fanı anonim kardeş. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pek iyi değildi bence bu bölüm :)

Itiraf 1 çok komik olmuş :F hahah @Çiğdem- popi olmuşsun forumda
Bu itirafı yapan kim bilmiyorum ama geçen sene Çiğdem ile çok uğraşıyorlardi şimdi @Nisa ile başlamışlar :D

@denizz19 itirafina katılıyorum benimde dikkatimi çekti :)))

Itiraf 5 çok komik olmuş :F haha :D şaka mı bu ya ? :F
Kesin bunu erkek bir üye yazdı eminim

@xemrexxx itiraflardan sen
nasibini almışsın geri vites yapacak mısın acaba ? :)))

@Mr.At ıtiraflari çok komik olmuş :D itiraf 11 çok beğendim
cnm beni sevmiyorsunuz çiğdemi seviyorsunuz diyor ayoll birisinin sevilmemesiyle benim alakam nedir benmi diyorum sevmeyin bunu diye :F:F:F

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Muhteşem yüzyılı pohpolayıp Sıla fanlığı yapsak eminim adımız bile geçmezdi. Yine de saygı duyarım, ben kimseyi haddimden fazla tanımadığım, kimdir necidir tam bilmediğim ve bir iki mesajına göre önyargı vermediğim için kimseyi itici bulmuyorum veya şu şöyledir, şu samimi değildir diyemiyorum, ahlakıma aykırı bir durum. Ne haddime. Herkesin değerleri farklı olabileceği için başkalarının görüşüne de saygı duyar geçerim. Neyse ki hayat görüşümüz çok farklı. :) :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İtiraf 8'i yapan kişi doğamda var kardeş ne yapayım :D gerçi 3 mesajımdan ikisinde " :F " var nasıl cool'sam artık :F @berkann