TVen FavoriForumum İtirafları 9.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 8 Nisan Pazartesi

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

Kurtlar Vadisi fanları yüzünden forumdan ayrılabilirim çok yakında. Aslında onlar gitse de vadi forumunda takılsalar :(

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

forumda yeni bir pollyana-duygusal x kişi vakası patlak verdi
taraflardan biri kabul etti
hiç tahmin edilemeyecek 2 kişi arasında hem de
açıklamak isterlerse açıklayabilirler

İtiraf 3 :

Lordly forumda ilgi çekmeye çalışıyor nedense.Sürekli başka yapımları kötülüyor.Komik olduğunu sanıyor ama sadece sanmakla yetiniyor.

İtiraf 4 :

Arslan Bey'in cümleleri çok garip,okuyunca başını unutuyorum.Anlatmak istediğini çok dolayı yolla anlatıyor.

İtiraf 5 :

İlk günden beri Suskunun Frank olduğuna dair şüphelerim var.Bu şüphelerim hiç bitmedi.Hala da var.

İtiraf 6 :

berkana ne zaman baksam Ozanın profiline bakıyor.Garip. :D

Bir Sonraki İtiraflar 12 Nisan Cuma yayınlanacak. :)

@OzaN, @Fks14, @takas, @xdragxx, @BesaleT, @xemrexxx, @darksaal, @destere, @emreemreu, @cevaa, @
Μαнoni, @Orcun_22, @Prncss.., @çocuklarduymasın, @KK|Batman, @xBUGRAx, @Neferet, @WesTxCoasT, @LeqeND KiLLeR, @Arslan Bey, @BuraK, @Frank Woods, @berkann, @denizz19, @RüzgarGülü, @primavera, @Billy Kane, @Onur_35, @XanTier, @Forumdash, @mhmt53, @hayret bi şey, @Yakamoz-Asi, @Ulvi Ç., @dizi kolik, @yakup09, @legolas9900, @Dr.Who, @SuskunFelon, @yatutarsa, @muhtesemyuzyil, @*Dream*, @Lordly, @Almila, @hızlı gonzales, @Yasin93, @vhp, @nestroyers, @34rcp44, @china_shangai, @ernkrbyk, @mrt-06, @kvp, @cookies, @charming, @Master.1000, @ABAY_06, @Canol, @muffin, @berenist, @Reytinger
[FONT=][/FONT]

Son düzenleme:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Anonimler sarmış :D

"İtiraf 6" itiraf değilki ama :X

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
İtiraf 4 :

Arslan Bey'in cümleleri çok garip,okuyunca başını unutuyorum.Anlatmak istediğini çok dolayı yolla anlatıyor.

Doğru :D

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
::D @Arslan Bey kim yazmış ki bunu ?
İtiraf 4 :

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Simdiden pesin pesin söyliyeyim sonra kimse "bunu Yakamoz yazmistir" diye yazmasin :D Benim itirafim yok burada ;)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
Benden de bir itiraf :

Kendini birşey sananlar ve öyle sanmaya devam edenler. Umrumda değilsiniz... Sanki önceden umrumdaydı :bhr: :bhr: :bhr:

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Eskiden herkes beğenirdi. Hani benim beğenilerim? :T:

İtiraflar azaldı. Hati itiraf yollayın. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı