TVen FavoriForumum İtirafları 8.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 5 Nisan Cuma

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

Billy kane'nin fox zaafı çok saçma ve gereksiz. Haluk 2 adeta.

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

Bazen internette dolaşırken önemli bir habere denk geliyorum ve o haberi kendi cümlelerim ile yorumlamak için hemen foruma giriyorum . Sonra konunun açılmış olduğunu görünce konuyu açan kişiye kısa süreliğine de olsa gıcık oluyorum. Eminim bu durumu çoğu kişi yaşamıştır :)

Kimden: hayret bi şey

İtiraf 3 :

Yatutarsa forumdaki en sevmediğim üyeler arasında haraketleri falan çok yapmacık geliyor bana.

İtiraf 4 :

çocuklarduymasın ve takas agalarım kesinlikle mod olmalılar

İtiraf 5 :

En yakın arkadaşımı bazen kıskanıyorum. :D Çünkü, birisi sanki benden öne geçecek, ona daha yakın arkadaş olacak diye sinirleniyorum bazen. Hatta benim duymadığım bir şeyi başkası duymuşsa, neden önce ben duymadım, ben daha yakın değil miyim diye kafama takarım. :D

Son düzenleme:

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
@hayret bi şey aynen öyle oluyor valla :)

itiraf 3de @berkann şaka yapmışa benziyor sanki :)

Bugünkü itiraflar ilgi çekmiyor :)

Son düzenleme:

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Bu güne kadar emrenin hiçbir hatasını v.s. görmedim. Bence hiçbir yapmacık hareketi yok.

Yatutarsa forumdaki en sevmediğim üyeler arasında haraketleri falan çok yapmacık geliyor bana.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

Bunu anlamak için üyelerin mesaj yazma biçimlerini iyi bilmek gerekiyor. Aklımda birisi var ama hem emin değilim, hem de
paylaşmak istemiyorum. :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yatutmazsa bulacağız onu sen merak etme. At kafası koyacağız yatağına.

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
İtiraf 5 :

En yakın arkadaşımı bazen kıskanıyorum. :biggrin: Çünkü, birisi sanki benden öne geçecek, ona daha yakın arkadaş olacak diye sinirleniyorum bazen. Hatta benim duymadığım bir şeyi başkası duymuşsa, neden önce ben duymadım, ben daha yakın değil miyim diye kafama takarım. :biggrin:

Kimden: @takas
diyelimde gerilim olsun :)

İtiraf 1 :

Billy kane'nin fox zaafı çok saçma ve gereksiz. Haluk 2 adeta.

Kimden: @xemrexxx

İtiraf 4 :

çocuklarduymasın ve takas agalarım kesinlikle mod olmalılar

Kimden: @kvp

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraf 1 @xemrexxx değildir. :D Onun konuşmasına benzemiyor, hatta yanından bile geçmiyor. :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
İtiraflar çok şaşırtıcı ve gizemli :) bi itiraf 4'ün yazarını merak etmiyorum :kiki:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
yatutarsa ya kim yazmış bence baş şüpheli @Arslan Bey gülşen hayranlığından :F
çd ce takas yönetici olmalı diyen vadi forumunda olsak olurdu panpa takas admin o mesajı yazanla çd de co-admin olurdu :D ama malesef ff deyiz
billy kane e onu yazan da hyaluk u düşmanlarından biri kesin :F aha da adayları teke indirdim o konuda bu mesajla :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
[h=2]
icon1.png
Sihirli annemin finali böyle olmalıydı[/h]

Sihirli annemin finali söyle olmalı cem le Tugcenin Nisan'ı sırasında arka sokakların 43. Bölümündeki sezon finalinin son sahnesi gibi olmalı sihirli annem orda da bitmeli o zaman tekrar başlama şansı nekadar olurdu ben olsam oyle yapardım

:F :F

Konuya girerken kimin açtığını tahmin ettiniz? :kiki:
bunu siz revana sorcaktınız

- - - Ekleme - - -

[h=2]
icon1.png
Sihirli annemin finali böyle olmalıydı[/h]

Sihirli annemin finali söyle olmalı cem le Tugcenin Nisan'ı sırasında arka sokakların 43. Bölümündeki sezon finalinin son sahnesi gibi olmalı sihirli annem orda da bitmeli o zaman tekrar başlama şansı nekadar olurdu ben olsam oyle yapardım

:F :F

Konuya girerken kimin açtığını tahmin ettiniz? :kiki:
bunu siz revana sorcaktınız

- - - Ekleme - - -

burda