TVen FavoriForumum İtirafları 36.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM

Evet arkadaşlar, uzun aranın ardından yeniden birlikteyiz. Programımıza her zaman son derece ilgi oldu, sadece ara vermemizin sebebi ağır ders programım ve sınavlarımdı. Şimdi tekrar birlikteyiz. FavoriForumum İtirafları Yeni Bölümüyle geliyor! İşte 3. sezon 5. Bölümümüz!

Bu haftaki hashtag'ımız #uzunaranınardından

İtiraf 1

Gelmiş bana, Ahmet'e ve Harun'a ''kazma'' kelimesini kullanıyor. Biraz laflarına dikkat et. Bana ve arkadaşlarıma kazma diyeceğine önce karakterini bize doğru yansıt. Yalan yanlış bilgilerle bizi kandırma. Ben buraya senden hakaret yemeye gelmedim.

Kimden: Yigitt
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

Bu itiraf, itirafı yapan kişinin isteği üzerine kaldırılmıştır.

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

Senaryo bölümündeki "Forumun İçinden" karmaşasına yönetim el atsın, forumda küçük bir Bu Tarz Benim olayı çıkması an meselesi :D

İtiraf 4

Vadiciler yüzünden Kanallar gitti ve bütün foruma sınırlandırma geldi ortaklarımı kaçıran onlar senaryo konusunda Kurtlar Vadisi Sihirli annemi şikayet edenler utansın eğer kanallar kalkmasaydı böyle bir yayın akışı olacaktı
saat 13 Hikaye saati saat 15ünlü bir sunucu saat 17 ff günlüğü saat 19 Birlik ana haber bülteni saat 20 sır pazartesi saat 21 hırsızlar salı saat 21 tanışma hikayemiz çarşamba saat 21 Made in turkey perşembe Saat 21 gençliğn hikayesi cuma saat 21 arka sokaklar saat 23 imdat cumartesi Sihirli annem saat 23 Denge Pazar saat 21 Farklı hayatlar saat 23 Aşk üçgeni

İtiraf 5

Bizim forumun Turabi'si takas. Adamın Survivor konusunda yorumlarına kılım ya. 5-10 dakika ya izliyor, ya izlemiyor her şeyi biliyormuş gibi o öyle, o şöyle. Bilip bilmeden konuşuyor! Son olarak konuda, hakaret etmesi ile iyice uzaklaştım kendisinden.

İtiraf 6

Kimine göre RüzgarGülü'nün tadı kaçmış. Al Rüzgargülü yeni bir mesaj yazmış bi de eskisi gibi yine çok atarlı. Hep kafalar geri kalmış ya da bu tavırlar çok hatalı.

Kimden: Rüzgargülü

İtiraf 7

Kısa bir zaman sonra forumdan tamamen ayrılacağım. Her şey için çok teşekkür ederim. Bir çoğunuz ile kardeş gibi oldum. Kısmet buraya kadarmış. Hoşçakalın ! :love1:

İtiraf 8

Takas'ın her Cuma günü reyting sistemine giydirmesi sıktı artık. Gerçekleri kabullenmeyi öğrensin artık.

İtiraf 9

Dizi Kolik forumda aklı başında, samimiyetle konuşulabilecek birkaç üyeden biri.

İtiraf 10

Survivor'u eleştirmeye gelince bir güzel eleştiriyor. Açılan elenen isim ve elemeye çıkan isimler konularınada mesaj yazmasını biliyor. İzlemediği Survivor için ''Hayırlısı. :) '' , ''Geçmiş Olsun. :) '' "Şimdiden geçmiş olsun. :)" yazıp duruyor. Amaç sadece post kasmak. Kimden mi bahsediyorum? Aserat adlı üye. Survivor izleyen herkes görüyor bunu.

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman @Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06 @yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç. @yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @Yasin93 @hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @KayıpSehir @Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham @Yiğitt @aserat54

FavoriForumum İtirafları Yeni Bölümüyle 5 Haziran Cuma Akşamı FavoriForumum'da!

Moderatörün son düzenlenenleri:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
forumun gündemine bomba gibi düşen itiraflarla dolu bir program olmuş demek isterdim ama benle ilgili bir şey yok beyanmadım :p

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
o kadar aradan sonra beklentileri karşılamadı pek :) kurt seyit ve şura gişbi oldu program:A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bölüme @takas damga vurmuş. :D

7. itiraf aynı @dizi kolik'in yazım tarzı umarım değilsindir. :( 9. itirafa da katılıyorum.
Yok bu sefer kolay kolay kurtulamayacaksınız. :X Şu an gideceğe benzemiyorum. Yani en azından yakın süre zarfında gitmeyeceğim bir gerçek. :X

Bu arada itiraf 9, çok teşekkür ederim dostum. :rolleyes: Kimsin bilmiyorum anonim olduğun için :T: ama sana mis kokulu öpücüklerimi yolluyorum burdan. :love1::love1::love1:

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@OzaN'ın 1 cümlelik mesajı, benim koca konudan çok beğeni aldı. Kıskanmıyorum. .ss :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
İtiraf 10'u atan kişiyi buradan selamlıyorum. Survivor'ı eleştiriyorum, çünkü burası bir forum. Tek eleştiren de ben değilim. Bana göre fazla abartılan bir yarışma. Bu arada aldığım 1-2 uyarı nedeniyle o tür kısa mesajlara da son verdim zaten, keşke farkına varabilseydi ve kendini gösterebilseydi. :)

İtiraf 4'ü kimin yazdığını bilmek hiç zor değil ayrıca. İtiraf 1 de biraz atarlı olmuş bu arada. :F

İtiraf 3'e katılıyorum, ama şu an için pek geçerliliği kalmadı gibi. :)

Bu arada ellerine sağlık @RevaN, şükür kavuşturana. :) #uzunaranınardından

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Doğru Ahmet de olabilir. :/ 7 demek istedin demi? :D

Ben noktalama işaretlerinin arasına boşluk koymam. :A
hahaha yok cnm ben noktalama işaretlerine okurkende dikkat etmiyorum :F:F:F söyleyiş şeklinden sen olduğunu çıakrmıştım böyle efendice anlatmış ilk aklada sen geliyorsun :F:F:F