TVen FavoriForumum İtirafları 35.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM

Bu haftaki hashtag'ımız [HASHTAG]#ilkgalagecesikonuk[/HASHTAG]. Bu hashtag ile ilk gala gecesinde konuk görmek istediğiniz üyeleri etiketleye bilirsiniz. :)

İtiraf 1

Mr.At arkadaş tanımadığı üyeler hakkında nasıl yorum yapabiliyor? Boş laflarla forumun kalitesini düşürüyor. Saçma sapan frikik, bilmem ora bura. Boş laf yapacağina git sınavına çalış bence.

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

dizi kolik Show'da ne başlasa izlemeye hazırlanıyor,kanal fanı değilim artık demişti ama bence en büyük fanlardan birisi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

Ahmad ve Bully forumun hırsızları bence. Benim kalbimi çalıyorlar. :bhr: :A

İtiraf 4

xemrexxx ile Çiğdem'in atışmaları ya da karşılıklı yazışmaları artık iyice herkesi rahatsız etmeye başladı.Her konuda mesajları var,biri bir yorum yazınca diğeri de hemen cevap veriyor böylece konular uzayıp gidiyor.Eski forumu özlemedim değil.

İtiraf 5

Yakamoz-Asi'nin söylediği şarkılar mp3 listemde olduğu için sürekli dinlediğim doğrudur. Sesi eğitilirse daha da güzel olabilir. :D

Kimden: denizz19

İtiraf 6

İki bölüm önceki itiraflarda Çiğdem eleştirildi, bir sonraki bölüm öve öve bitirilemedi. Ne kadar da ilginç tesadüf değil mi. :)
Çiğdem'in forumda kendini hep ön plana atması açıkcası beni rahatsız ediyor. Büyük ihtimal başkalarını da rahatsız ediyordur ama dile getiremiyorlardır. MusicSurvivor ilk haftada yaptıkları da cabası bence. Şimdiye kadar hiç itiraf yollamadım ama bazen öyle yorumlar yapıyor ki yani ben bile ne gerek var bu kadar abartmaya diyebiliyorum. Amacını çözemedim ama bence fazlasıyla boş yere dikkat çekiyor. Ki bu konuda tek değil. Büyük ihtimal şimdi herkes bu itirafa tepki gösterecek Çiğdem'e sevgi gösterisi yapmak için. :)

İtiraf 7

Harunnn60'ın sırf yorum yapmak/cevap vermek için verdiği tek smile'lık cevaplar çok itici ve samimiyetsiz görünüyor. Hiç cevap vermesin daha iyi :) :)

İtiraf 8

Mr.At hiç samimi değilsin arkadaşım. :) Kendince laflar atıyorsun tutuyorsun. Tanımadığın birileriyle ilgili ne kadar samimiyetsiz açıklamalar. İnsanları kıskanacağına, tebrik etmesini öğren bence biraz. Önüne gelen iftira atıp, yalan yanlış konuşuyorsun. Biraz dobra ol, kendin ol bence. Neyse son kez söylüyorum benim hakkımda konuşma. Zaten kendince laflar attığını düşünyorsun

Kimden: Yiğitt

İtiraf 9

Bu tarz benimin tv8'e geçmesinden sonra izleyenler birden bire show'da kalmaya başladılar.Stardan giden Acuna laf atanlar aynısını yapıyorlar.

İtiraf 10

Normali:
Çok iyi oyuncu diziye katkısı olacaktır. :)

Arslan Beyce:
Çok iyi oyuncu, gerçekten muhteşem bir isim. Velhasıl iyi bir isim konuk geliyor; dizinin reytingleri yükselecektir, diziye katkısı olacaktır. İyi oyuncu, dizi iyi yükseliş yaşayacak bu konuktan mütevellit. :)

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman @Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06 @yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç. @yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @Yasin93 @hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @KayıpSehir @Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham @Yiğitt @aserat54

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
cacık hepsi son itiraf hariç :D kim yazdıysa çok akıllıca ve yerinde yazmış ismini de yazsaymış keşke tebrik edecektim :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Çok şükür bu haftayı sağlam atlattım. @Mr. At ve @Çiğdem- damga vurmuş itiraflara. Deniz ve Yiğit haricinde kimse adını söylememiş. Ama 1. itirafı kimin yaptığını anladım. Son itiraf da güldürdü. Neyse, eline sağlık @RevaN. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben de bir itirifta bulunayım; çiğ kıyma, çiğ balık ve tavuk pirzolanın çiğ hali gibi bazı çiğ şeyleri yemek çok hoşuma gidiyor. Çok nadir ve çok az, bir tutam yerim zararlı olmaması için. Biliyorum size iğrenç gelecek ama iğrenç denilen şey kime göredir neye göredir? :D Özellikle çiğ kıymanın tadı birbaşka oluyor. Tatmadan ölmeyin. :D

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
Ben de bir itirifta bulunayım; çiğ kıyma, çiğ balık ve tavuk pirzolanın çiğ hali gibi bazı çiğ şeyleri yemek çok hoşuma gidiyor. Çok nadir ve çok az, bir tutam yerim zararlı olmaması için. Biliyorum size iğrenç gelecek ama iğrenç denilen şey kime göredir neye göredir? :D Özellikler çiğ kıymanın tadı birbaşka oluyor. Tadmadan ölmeyin. :D
"Tadmadan" değil "Tatmadan" olacak :F :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Itiraf 7 de ben tek Smile cevaplar filan vermedim nerden çıktı bu anlamadım :D
Eger mesajlarda varsa bile bu tapatalk kullandığım içindir yani mobilden yazmak zor oluyor. :) bu arada ben illa yorum yapayım diye konularda dolaşmıyorum :)

@Mr.At ıtiraflarina katılmıyorum ne yani hep dizi reytingı mi konuşulacak bırakınca başka şeyler konuşulsun :)

@Çiğdem- itiraflarada katılmıyorum aklı sıra Çiğdem ile uğraşıyorlar ama çiğdem takmiyor böyle şeyleri yani boşuna itiraf yapmışsınız :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Arslan Bey 'li itiraf güldürdü.:F Adam gündemden kayboldu emekli oldu hala etkisi sürüyor.:X

Onun dışında @Çiğdem- 'den sıkılanda sevmeyende yok. Abarmayalım lütfen. insanlar eğleniyor sen sadece görmezden gel.

Diğer itiraflar geçen hafta @Mr.At 'ın yüklenmesi sonucu yapılmış. Ben iki tarafıda seven biri oalrak konu dışına kalayım. Yada her tarafı seven biri oalrak diyeyim.:X

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Beğenmeyen arkadaşların beklentisi ne gerçekten merak ediyorum. İtirafların çoğu zaten süzgeçden geçiyor da bunlar kalıyor. Kaldı ki bu hafta daha onaylanmadan açtım konuyu, çünkü Ozan forumda yoktu.

Çarpıcı itirafların sonu da çarpıcı oluyor malesef.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İtiraf 10 güldürdü. @Arslan Bey bunu okumalısın :)
cacık hepsi son itiraf hariç :D kim yazdıysa çok akıllıca ve yerinde yazmış ismini de yazsaymış keşke tebrik edecektim :D
Son itiraf güldürdü. :D
Kim yazdı acaba hiç aklımada gelmiyor. :F
bu haftaki itiraflari begendim. son itiraf guldurdu. :D :D
@Arslan Bey 'li itiraf güldürdü.:F Adam gündemden kayboldu emekli oldu hala etkisi sürüyor.:X

Onun dışında @Çiğdem- 'den sıkılanda sevmeyende yok. Abarmayalım lütfen. insanlar eğleniyor sen sadece görmezden gel.

Diğer itiraflar geçen hafta @Mr.At 'ın yüklenmesi sonucu yapılmış. Ben iki tarafıda seven biri oalrak konu dışına kalayım. Yada her tarafı seven biri oalrak diyeyim.:X
Anonim yazmak istemiyordum aslında. İtiraf 10'nu ben yaptım. :D @Arslan Bey kafaya takar şimdi söyleyeyim de kurtuluyum. :A