TVen FavoriForumum İtirafları 34.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
proxy.php

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM

a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

[HASHTAG]#itiraflardabuhafta[/HASHTAG]

İtiraf 1

Ahh bunu söyleyeceğime inanamıyorum ama sapık olmak bir erkeği bu kadar mı sempatik yapar :F Haha gerçekten destere sapık olması itici yerine sempatik kılıyor :A
ama sakın kimse kendisine örnek almasın ben böyle dedim diye tüm forum sapıklaşmayın 1 destere yeter foruma :F

Kimden: Çiğdem-
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2
Çiğdem- 'e kendisine çeki düzen vermesini söyleyen isim kim bilmiyorum ama sen önce kendine çeki düzen ver. Ayrıcı kızın bi yalnışını görüyorsan yüzüne söyle, anonim itiraf yapmakla olmuyor o işler ;)

Kimden: Nisa
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

RüzgarGülü beni çok kırdı keşke o mesajı yazmasaydı..

Kimden: Anonim

İtiraf 4

aserat54 iyi hoşta , çok fazla kendi yazdığı dizilerinin reklamını yapıyor:) , üyelerin profiline girip rica etsem dizimi okur musun tarzında mesajları var :), bence biraz azaltmalı böyle şeyleri bir süre sonra dikkat çekiyor:) ayrıca sokak sanati ve bully bu durumdan memnun değil ama çaktırmıyorlar ayıp olmasın diye :D

İtiraf 5

Çiğdem geldiği günden beri forumda sürekli onun hakkında itiraf yapan üyeler var , bayan üyelerden tutunda vadi tayfası bile onun hareketlerini düzeltmesi tarzında itiraf yaptı :) bu gibi şeylerin yapılması hiç hoş değil :)Çiğdem de bu eleştirilere inat henüz 1.senesi bile dolmamışken en iyi favori üye yarışmasında yarı finale kadar geldi sanırım bayan üyelere ve vadi tayfasına çok güzel bir cevap vermiş oldu :):)

İtiraf 6

Arslan Bey'e çok ciddi deniliyor ama en az onun kadar ciddi olan bir üyede hayret bi şey :) , foruma yeni katıldığımda birkaç espri yapmıştım bunları tınlamadı bile gercekten hayret bi şey ya :D

İtiraf 7

destere amerikada yabancı komedi dizilerin kökünü kuruttun :D yetmedi türkiye şubesi olarak görevlendirdiğin denizz19 önce kanal d dizilerinden başlayarak sonra diğer dizileri kurutmaya başladı :D

İtiraf 8

Bence Çiğdemin gerçek dostları xemrexxx ,destere , Harunnn60, ve Nisa :) bu isimlerden zarar gelmez diğerleri gibi arkasından vurmuyorlar :):)
:)

İtiraf 9

Rüzgargülü son zamanlarda aktifliği çok azaldı :), rüzgarın gücümü bitti acaba gülü döndürmeye yetmiyor artık :(

İtiraf 10

Aserat54'ün sürekli üç nokta kullanmasına gıcık oluyorum her mesajında kullanıyor arkadaş bir gün şu forum sebebim olacak, delirtecekler adamı. :)

İtiraf 11

Mesajlarınızın beğenilmesinini istiyorsanız ,bende "TOP 15" beğeni listesinde olacağım diyorsanız ,işte sizi mükemmel bir öneri :)
Hemen Forumda Kurtlar Vadisi Pusu ile alakalı konu , bölüm yorumu fragman gibi konulara "bu dizi çok güzel" ,"bu bölüm harika olacak" yazın Vadici arkadaşlarla iyi geçinin anında 4-5 beğeni size ulaşır.:) Korkmayın arkadaşlar "Beğen Ağa" sistemiyle sizinde mesajlarınız yükselecek.:D
Kurtlar Vadisi Pusu -Bölüm Yorumları , Genel Sohbet- Fragmanlar gibi konulara bir bakmanızı isterim. :):)

İtiraf 12

RüzgarGülü'nün sigara ve alkolü bırakmasını istiyorum çok içiyor sağlığına zarar. Üzülüyorum onun için. :)

Kimden: mrt-06

İtiraf 13

Bıktım şu Takas'ın Kurtlar Vadisi ve Necati Şaşmaz haricinde herşeye eleştiri yapmasından. Bazen o kadar komik oluyor ki.

İtiraf 14

Müge Anlı ile yaptığımız araştırmalar sonucu Tuba Büyüküstün'ün kayıp kız kardeşini bu forumda dolaştığını öğredik. :) Yakında ikisini kavuşturacağım bizde Kara Para Aşk haberleri , Tuba Büyüküstün haberlerini bir daha hiç okumayacağız.:) Korkmayın arkadaşlar hepimiz Tubasız yapabiliriz ama kayıp kız kardeş asla.:):)

FavoriForumum İtirafları Yılbaşı Özel bölümüyle 31 Aralık Çarşamba akşamı FavoriForumum'da!

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman @Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06 @yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç. @yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @Yasin93 @hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @KayıpSehir @Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham @Yiğitt @aserat54

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hiçbir itirafım yok öncelikle onu söyleyim. :D

4. ve 10. İtirafa destek veriyorum. :D Ben yapmadım ama kimin yaptığını az çok tahmin edebiliyorum. :D Heleki 10. İtirafı yapan isimden kesin gibi eminim. :D

12. İtirafa bende katılıyorum @RüzgarGülü :T:

6. İtiraf güldürdü aralarında sadece. :D

İtiraflar kısmında ümütliydim halbuki bu hafta. :F

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Önemli duyuru:

Eğer itiraf yolladım ama yayınlanmadı diye düşünüyorsanız, OzaN'ın onayından geçmedi demekir. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yine Vadi, Çiğdem ağırlıklı bir itiraf sürüveni olmuş.:X

Vadi ile ilgili herşeye katılıyorum ve hiç sevmiyorum o bölümü.:)

Tuba'nın elemli meseına bayıldım.:F

@çiğdem- ile ilgili kötü yoruma katılmıyorum ama itiraf 5 gerçekten güzel cevap.:X

Yine ben yokum.:( İyi mi kötü mü bilemedim.:X @RevaN son olarak eline sağlık.:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
şu @Çiğdem- ile ilgili itiraf yapmayın kendini önemli sanıyor sonra:F

itiraf 11 ve 13 ü okuyunca ben göndermişim gibi hissettim bir an :F hiç mesaj göndermediğimi nbilmesem ben gödermişimdir derdim :F

itiraf 15 gardaşa değil arkasındakilere bak onlar olmasa bu ka olmaz:X

rüzgargülüne talep artmış baya :F

biline gerçekleri niye itiraf diye göndereyim :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem- geçen hafta çok tepki varken bu hafta çiğdem resmen savunulmuş korunulmuş tamda olması gereken gibi ve yüzde yüz katılıyorum itaraflara umarım gerçekleri görürsün ;)

itiraf 8 de adım geçmiş @Çiğdem- :D en emre destere nisa ve benden ayrılma :X

onun dışında kurtlar vadisi ile ilgili herşey çok beğeniliyor resmen begenileşme var :)
tuba büyüküstün haberleride çok abartılı :T: oralarada katılıyorum :):)

@aserat54 senlede ilgili var :D sanada saldırmaya başlamışlar :F
@sokak sanati :F

@RüzgarGülü @mrt-06 yaptığı itiraf çok haklı :)

başka yorumlanacak bir şey yok :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- geçen hafta çok tepki varken bu hafta çiğdem resmen savunulmuş korunulmuş tamda olması gereken gibi ve yüzde yüz katılıyorum itaraflara umarım gerçekleri görürsün ;)

itiraf 8 de adım geçmiş @Çiğdem- :D en emre destere nisa ve benden ayrılma :X

onun dışında kurtlar vadisi ile ilgili herşey çok beğeniliyor resmen begenileşme var :)
tuba büyüküstün haberleride çok abartılı :T: oralarada katılıyorum :):)

@aserat54 senlede ilgili var :D sanada saldırmaya başlamışlar :F
@sokak sanati :F

@RüzgarGülü @mrt-06 yaptığı itiraf çok haklı :)

başka yorumlanacak bir şey yok :)

Bana niye güldün. Benim hiç ilgim yok.:X

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,331
Puanı
561
İtiraf 3'ü yapan kişiden özür diliyorum.

İtiraf 9'u yapan kişi güldürdü cidden. Gücüm yetmiyor cidden dönmüyor gül :D

@mrt-06 haklısın ama ne yapalım onsuz yaşanmıyor. Ha bunu buraya taşıman hoşuma gitmedi adım alyaşa çıkacak. :) :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
konuları niye okumuyon ? itiraf 4 :(

@Çiğdem-herkes senin cevabını bekliyor :)

Yok artık görmemişim o kısmı.:F Benle ilgili bir kızım çıktı sonunda.:Z

Duruma gelecek olursa. Çok rahatsız olursam belirtirim ki bir kaç kez söyleledim ama onun dışında çok rahatsız olmuyorum. Benim adıma fazla kendine güvenerek konuşan arkadaşa seslendim buradan.:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere ilk itirafımımı sana yaptım kıymetini bil bence çok övülücek birşey olmadı ama sanada böyle itiraf olur yanı napayım :F:F:F

@Nisa bebeğim çokk tşşk ederim cnm arkamda olduğunu hep biliyorum :love1::love1::love1:
itiraf 5 yapan kişiyede çok tşşk ediyorum evet 1.yılım dolmadan final görücektim nerdeyse
2 defada ayın favori seçildim bunları forum üyeleri seçiyor demekki seviliyorum :bhr::bhr:

@Harunnn60 sanada çokk tşşk ederim cnm biliyorum arkamdan iç çevirmiceğinizi;);)
@sokak sanati sanada düşünclerin için çok tşşk :-):-)

@xemrexxx sana ise hadi roadan beee diyorum sadece hahah :F:F