TVen FavoriForumum İtirafları 13.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 3 Mayıs Cuma

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

Forumda Fks14'e çok büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum ben onun yerinde olsam forumu birbirine katardım ne sabır varmış :D

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

takas herkesi kendisi gibi zanneden, başkasını üzmeyi seven ve başkaların üzüntüleriyle beslenen bir insan. Kurtlar Vadisi Pusu severi olmasına rağmen bunu yapmaya hakkı yok!!!!

İtiraf 3 :

Burada bazı kişilere bunu söylemek istiyorum: kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasın da patlasın xD

İtiraf 4 :

darksaal'ın bir çok konuda tamamen konuyla alakasız mesajlar yazdığını görüyorum son haftalarda bu konularda daha duyarlı olmasını istiyoruz.

İtiraf 5 :

Buğra'nın geçtiğimiz hafta yaptığı davranışını hiç beğenmedim. Ondan bunu hiç beklemezdim.

İtiraf 6 :

Küçükken ayakkabıların altını yalarmışım annemin anlattığına göre. Beni çok kez ayakkabının altını yalarken görürmüş annem. Çok garip yaramazlıklar yaparmışım. Beni çocuk psikoloğuna götürmüş annemle babam. IQ testi falan filan bir sürü şey yapmışlardı. Bi de ilaç vermişlerdi. O ilaç da beni çok salaklaştırmış. Annemin dediği hiç bir şeyi anlamayacak kadar salak. Her şeyi 2. 3 kerede anlıyomuşum ilaç yüzünden. Sonra annem ilacı kesmiş. Öyle büymüşüm.

Kimden: XanTier

İtiraf 7 :

dizi kolik çok güzel katkılarda bulunuyor Senaryo Etkinlikler bölümünde. Umarım her zaman böyle güzel katkılarda bulunur.

İtiraf 8 :

Arslan Bey'i son dönem fazlasıyla alıngan buluyorum. Bence bir insan her daim eleştiriye açık olmalı.

İtiraf 9 :

Eğer Show TV kapanırsa bende bu forumdan giderim reyting takip etmeyi de bırakırım.

İtiraf 10 :

Hayret bi şey lütfen avatarını değiştir.Görünce sinirleniyorum.Hadisenin kafası bedeninden büyük olmuş. :F

İtiraf 11 :

Forumda sürekli aynı kişiler banlanıyor. Suç demekki onlarda. Bundan bi ders çıkarmalılar.

İtiraf 12 :

Lordly'i çok garip biri. Sürekli saldırıyor herkese. Eski mesajları inceleyince gördüm ki, eskiden de şimdi savunduğu kaç kişiye saldırmış. Sırf inat için. Bence kendisine çeki düzen vermeli!

Bir Sonraki İtiraflar 10 Mayıs Cuma yayınlanacak. :)

@OzaN, @Fks14, @takas, @xdragxx, @BesaleT, @xemrexxx, @darksaal, @destere, @emreemreu, @cevaa, @Μαнoni, @Orcun_22, @Prncss.., @çocuklarduymasın, @KK|Batman, @xBUGRAx, @Neferet, @WesTxCoasT, @LeqeND KiLLeR, @Arslan Bey, @BuraK, @Frank Woods, @berkann, @denizz19, @RüzgarGülü, @primavera, @Billy Kane, @Onur_35, @XanTier, @Forumdash, @mhmt53, @hayret bi şey, @Yakamoz-Asi, @Ulvi Ç., @dizi kolik, @yakup09, @legolas9900, @Dr.Who, @SuskunFelon, @yatutarsa, @muhtesemyuzyil, @*Dream*, @Almila, @hızlı gonzales, @Yasin93, @vhp, @nestroyers, @34rcp44, @china_shangai, @ernkrbyk, @mrt-06, @kvp, @cookies, @charming, @Master.1000, @ABAY_06, @Canol, @muffin, @berenist, @Reytinger

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Burada bazı kişilere bunu söylemek istiyorum: kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasın da patlasın xD

Adım gibi eminim Orçun. :D

İtiraflar pek güzel değil. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konudaki en çok dikkat çeken itiraf @XanTier'in itirafı. Baksanıza kedi gibi yalama huyu varmış. Bir de yaladığı şey ayakkabıların altı. :F

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Çok teşekkür ederim.. Ben çok sabırlı insanımdır her daim..

İtiraf 1 :

Forumda Fks14'e çok büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum ben onun yerinde olsam forumu birbirine katardım ne sabır varmış :biggrin:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Öncelikle "İtiraf 7"ye çok teşekkür ederim. Kim demişse en azından gerçeklerin farkında olması çok güzel. :F

İtiraf 7 :

dizi kolik çok güzel katkılarda bulunuyor Senaryo Etkinlikler bölümünde. Umarım her zaman böyle güzel katkılarda bulunur.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911

İtiraf 4 :

darksaal'ın bir çok konuda tamamen konuyla alakasız mesajlar yazdığını görüyorum son haftalarda bu konularda daha duyarlı olmasını istiyoruz.

Olmamış bu, darksaal forumun reyizidir istediği konuya istediği mesajı yazabilir :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İtiraf 8'i @Fks14 yapmıştır diye düşünüyorum. Kendisi inkâr edecek biliyorum ama genelde bu cümleleri bana o kuruyor. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Melih'in itirafa kop. :F

Bari anonim yapaydın anacım, herkes dalga geçecek... :W

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
İtiraf 8'i @Fks14 yapmıştır diye düşünüyorum. Kendisi inkâr edecek biliyorum ama genelde bu cümleleri bana o kuruyor. :)

Ben itiraflarda bulunmuyorum bildiğin gibi, beni böyle suçlamanda hoş değil bence.

Birisi hakkında ne düşünüyorsam kendisine söylerim zaten :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben itiraflarda bulunmuyorum bildiğin gibi, beni böyle suçlamanda hoş değil bence.

Birisi hakkında ne düşünüyorsam kendisine söylerim zaten :)

Suçlamadım ki, sadece tahminde bulundum. Ben kimseyi suçlamam ki. Aslında sen daha çok alıngansın. :)