TVen FavoriForumum İtirafları 4.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 25 Mart Pazartesi

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

Üyelik gerektiren bütün sitelere üye olduğum nickim aynıdır. Ancak kalıcı olacağım yerlere mevcut nickimle üye olurum. Bu sitede kalıcı olacağımı düşünmediğim için her zamanki nickimi kullandım kayıt olurken. Kalıcı olacağımı anladığım zaman yeni hesap açtım. Yani ban yememiş bir yan hesabım var. :J

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

Gülşen'e aşığım. :D

İtiraf 3 :

Ben şimdi kızlarla doğru dürüst konuşamam aslında. Genelde saygılı biriyimdir de, kafam atınca kalp kırma gibi bir huyum var. Hani derler ya "Odun" diye. Sanırım ben ondan oluyorum bir anda. Resmen kendimi kötülemişte oldum yani. Trip atanlara karşı kalp kırma huyum fazla oluyor. Sanırım birisinin kalbini kırmıştım. "Sanırım" demem bile hata aslında, kırdım belli ki. Bana kimsenin küs ve kırgın olmasını istemem açıkcası. Yani böyle birşeyde genelde içimde bir boşluk oluşuyor ve kendimi kötü hissediyorum. Kendisinden özür diliyorum.

Kimden: Arslan Bey

İtiraf 4 :

Reyting tahminler yarışmasında Denizin tahminlerinin aynısını yapıyorum birkaç rakam değiştiriyorum sadece. :)

İtiraf 5 :

Forumda emekliliğe ayrılıyorum çok yakında.

İtiraf 6 :

Kurtlar Vadisinin insanlar üzerinde garip etkisi var.Sanki onu izleyenler sadece onlarin dediginin dogru oldugunu dusunuyor.

İtiraf 7 :

Ben aslında sıkı bir Kurtlar Vadisi Pusu fanıyım fakat bunu forumda hiç açıklamadım.Bir süre daha açıklamayacağım.

Bir Sonraki İtiraflar 27 Mart Çarşamba yayınlanacak. :)

@OzaN , @Orcun_22 , @takas , @xdragxx , @xemrexxx , @WesTxCoasT , @LeqeND KiLLeR , xBUGRAx , @primavera , @mhmt53 , @XanTier , @Ulvi Ç. , @Onur_35 , @kvp , @Dr.Who , @Reytinger , @muhtesemyuzyil , @Lordly , @34rcp44 , @yakup09 , @legolas9900 , @yatutarsa , @berenist , @hayret bi şey , @SuskunFelon , @hızlı gonzales , @Yakamoz-Asi , @
Leo.Runle , @vadici , @shakeproductions , @ozgur2112 , @rengarenk , @Reytinger , @charming , @muffin , @batuhankaralar , @ABAY_06 , @Canol , @Master.1000 , @KayıpSehir , @cookies , @mrt-06 , @eskici , @adam4, @Yasin93 , @RüzgarGülü , @Billy Kane

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İtiraf 7 :

Ben aslında sıkı bir Kurtlar Vadisi Pusu fanıyım fakat bunu forumda hiç açıklamadım.Bir süre daha açıklamayacağım.

:J:J

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
İtiraf 2 :

Gülşen'e aşığım. :biggrin:

Bunu itiraf eden şahısın anonim kalmasına hiç gerek yoktu kim olduğu anlaşılıyor :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İtiraflar gerçekten çok harika ! Çok iyi bir proje bu RevaN. Çok iyi oldu FavoriForumum.net'e. Başarılarının devamını dilerim. :)

Son itirafı kimin dediğini çok merak ettim.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
1. itiraf Forumdash'tan gibi geliyor bana nedense. Hatta onun nickine itafen açılan bir site bile var. :F
2. itiraf yatutarsa. :F
4. Reyting Tahminleri konusunda hiç olmadığım için bilemiyorum.
5. Tahmin etmesi güç bir isim ama kimse umarım ayrılmaz.
6. ve 7. itirafları da tahmin etmesi güç...

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
İtiraf 1 :

Üyelik gerektiren bütün sitelere üye olduğum nickim aynıdır. Ancak kalıcı olacağım yerlere mevcut nickimle üye olurum. Bu sitede kalıcı olacağımı düşünmediğim için her zamanki nickimi kullandım kayıt olurken. Kalıcı olacağımı anladığım zaman yeni hesap açtım. Yani ban yememiş bir yan hesabım var.,
@XanTier kesin. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hepsini deşifre edecem şimdi bekleyin :kiki:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
İtiraf 6 :

Kurtlar Vadisinin insanlar üzerinde garip etkisi var.Sanki onu izleyenler sadece onlarin dediginin dogru oldugunu dusunuyor.

:F:F

Diyen belli gibi. :D