TVen FavoriForumum İtirafları 15.Bölüm (Sezon Finali)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

"FavoriForumum İtirafları" | 24 Mayıs Cuma

SEZON FİNALİ

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

Haluk yüzünden Fox TV'den soğudum. :)

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

Bazı insanlar kendini olgun göstermek için cümlelerinde çok seçici davranıyorlar bunlara gerek yok herkes özünde neyse o olmalı.

İtiraf 3 :

Yazın stajımın yoğunluğuna göre ''Reyting Tahminleri Yarışması''nı ilgili birkaç arkadaşımın üzerine geçici süreliğine yıkabilirim.Bu kişilerde kendilerini çok iyi biliyor :)

Kimden: hayret bi şey

İtiraf 4 :

Forumda Berkan ile Reytinger arasında gizli konuşmalar var.Ne acaba?Çok merak ediyorum.Tek bildiğim sürekli yazışıyorlar.

İtiraf 5 :

O kadar inceleme hazırla beğenmek bu kadar mı zor?

-------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 6 :

Son zamanlarda forumda pompy destere söylentileri aldı başını gidiyor. Çok merak ettim acaba destere geri mi döndü. Pompy beyazsoy bile olabilir. Artık itiraf etmeli her kimse

İtiraf 7 :

Hayrettin'in başlatmış olduğu ''Ünlünü Tanıt'' yarışması çok başarılı.Ancak oylamalar tamamen fiyasko.Kimse gerçekten neye nasıl oy vereceğini bilmiyor.Ve hakedilen kişiye düşük oy giderken,haketmeyene yüksek oy gidiyor.

İtiraf 8 :

XanTier,darksaal ve Yasin93 forumdaki en anlayışlı Vadiciler.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 9 :

İtiraf ediyorum bu forumda güvenimi kaybedip sonradan kazanmaya çalışıp kazanamayan o kadar çok insan var ki. Onlara ne kadar yeniden güvenmek istesem hep bir hata yapıp beni bu kararımdan vazgeçiriyorlar.

İtiraf 10:

Forumda dikkat ediyorumda takas kurtlar vadisinde rol almayan oyuncuların dizilerini izlemiyor. Bakıyorumda hep oyuncu kadrosuna bakıyor. "Vay adamın dibi varmış kesin izlerim rekor kırar zaten. Hiç kaçırmam." gibi yorumlar yapıyor. Beren Saat'te keşke bir ara konuk olsaydı da şu diziye takasın o güzeeel yorumlarını görseydik. :A

İtiraf 11 :

hem şu muhtesem yüzyıldan hemde şu karagülden 1 bölümüyle reyting lideri yapıcam showun verdiği yapımların nerde sorunu olduğu bellli onuda söylüğüm bombalı bölümler yani şu arka sokakların 143 bölümünün tekrarı şimdiki muhteşem yüzyılı geçerdi

İtiraf 12 :

tahminim arka sokaklarda vedat müdürün gittiği bir ihbarda bomba patlıcak ayağını kaybetcek yada sakat kalcak ardından serdar amir müdür olcak

İtiraf 13:

yazın programı şöyle olsun
saat 6 kaynanalar
saat 8 akasya durağı
saat 10 kavak yelleri
saat 12 haberler
saat 12 30 hayat bilgisi
saat 14 akasya durağı
saat 16 sihirli annem
saat 17 arka sokaklar

İtiraf 14 :

cumartesi -pazar
saat 6 acemi cadı
saat8 fatmagülün şucu ne
saat 10 askı memnu
saat 12 haberler
saat 12 30 intikam
saat 14 yılan hikayesi
saat 16 arka sokaklar

İtiraf 15:

dizi kolik kanal tutmuyorum dese de içten içe Show Tv hayranı bence

İtiraf 16 :

Forumda 2 kişi var ve bunlar hiç yorum yapmıyorlar.Baş harfleri B ve G :) Tahmin ettiniz mi kim bunlar?

İtiraf 17 :

İtiraf ediyorum, ben bu forumda birini çok seviyorum. Ama öyle böyle değil yani. Ama o kişi bunu bilmiyor. O kişiyi foruma gelmeden önce tanıyordum, ama o daha beni çözemedi. Ama açıklamayacağım, çünkü onun başkasından hoşlandığını görüyorum/biliyorum.

İtiraf 18:

Haluk baya değişmiş.Artık Fox dışında da kanal seyrediyor :kiki:

İtiraf 19 :

Forumdaki bazı kişiler robot gibi.Düşüncelerini saklıyorlar ceza almamak için.Biraz daha özgün olmalılar.Herkese hakaret edip ceza alsınlar demiyorum ama hiç olmazsa bi fikir bildirsinler, arada ufaktan da olsa tartışsalar bir konuyu.Sevgi kelebeği gibiler

İtiraf 20:

İtiraf ediyorum, Favoriforumum itiraflarını çok özleyeceğim. :(

Gönderdiğiniz İtiraflar İçin Teşekkürler. Yeni Sezonda görüşmek üzere...

@OzaN, @Fks14, @takas, @xdragxx, @BesaleT, @xemrexxx, @darksaal, @destere, @emreemreu, @cevaa, @Μαнoni, @Orcun_22, @Prncss.., @çocuklarduymasın, @KK|Batman, @xBUGRAx, @Neferet, @WesTxCoasT, @LeqeND KiLLeR, @Arslan Bey, @BuraK, @Frank Woods, @berkann, @denizz19, @RüzgarGülü, @primavera, @Billy Kane, @Onur_35, @XanTier, @Forumdash, @mhmt53, @hayret bi şey, @Yakamoz-Asi, @Ulvi Ç., @dizi kolik, @yakup09, @legolas9900, @Dr.Who, @SuskunFelon, @yatutarsa, @muhtesemyuzyil, @*Dream*, @Almila, @hızlı gonzales, @Yasin93, @vhp, @nestroyers, @34rcp44, @china_shangai, @ernkrbyk, @mrt-06, @kvp, @cookies, @charming, @Master.1000, @ABAY_06, @Canol, @muffin, @berenist, @Reytinger

Moderatörün son düzenlenenleri:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
çok güzel olmuşl bazıları itiraf değil gerçi herkesin bildiği şeyler :D
itiraf 5 @Fks14 bence itiraf 7 ye sonsuz katılıyorum
pompy reyiz baya göndermiş itiraf :F
bu arada darksaak diye üye yok :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Baya bir itiraf gelmiş. Tebrikler @RevaN. :)

İtiraf 1 Mert'in.

İtiraf 13, 14 pompy'nin.

İtiraf 15'te Emre'nin kesin. İtiraf hakkında diyecek pek bir sözüm yok. Ben kendimi biliyorum bu bana yeter. Muhteşem Yüzyıl hakkında gerçekleri söylemek beni Show TV şeysi yapıyorsa öyle olmaya razıyım. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
çok güzel olmuşl bazıları itiraf değil gerçi herkesin bildiği şeyler :D
itiraf 5 @Fks14 bence itiraf 7 ye sonsuz katılıyorum
pompy reyiz baya göndermiş itiraf :F
bu arada darksaak diye üye yok :F

Ben itiraflarda bulunmuyorum Emre, kaldı ki ben bu şekilde de sitem etmem. İsteyen beğenir, istemeyen de beğenmez benim için bu kadar basit :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Baya bir itiraf gelmiş. Tebrikler @RevaN. :)

İtiraf 1 Mert'in.

İtiraf 13, 14 pompy'nin.

İtiraf 15'te Emre'nin kesin. İtiraf hakkında diyecek pek bir sözüm yok. Ben kendimi biliyorum bu bana yeter. Muhteşem Yüzyıl hakkında gerçekleri söylemek beni Show TV şeysi yapıyorsa öyle olmaya razıyım. :)

ben bir itiraf gönderdim o da konuda yok :)

charming

Kırılgan
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133
Puanı
164
İyi itiraflar da var ama ben sadece pompy'yi tahmin ettim yani onun itirafını. :D
Şu sezon finali hatrına söylese Anonim'ler kendilerini, işte o zaman bomba olur. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraf 4 :

Forumda Berkan ile Reytinger arasında gizli konuşmalar var.Ne acaba?Çok merak ediyorum.Tek bildiğim sürekli yazışıyorlar.

Ahahah :D Gerçek hayatta bir kaç ortak arkadaşımız var, yani gerçek hayatımızla ilgili. :D

İtiraf 16 :

Forumda 2 kişi var ve bunlar hiç yorum yapmıyorlar.Baş harfleri B ve G :smile: Tahmin ettiniz mi kim bunlar?

Ben değilimdir her halde?:D

Ayrıntılı yorumumu sonraya saklayacağım. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Itiraf 5 ve 15 sanirim @mrt-06
Itiraf 12, 13, 14 bence @xemrexxx herkes pompy zannetsin diye o yazmistir bence :D

Itiraf 17 güzelmis :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Ok, öyle olsun bakalım. :)

benden başka birinin my ile ilgili yormalrından daha doğrusu medyapım ve show tv dışı yorumalrından rahatsız olmasına sevindim yanlız değilmişim :X

- - - Ekleme - - -

İtiraf 17 takas bence :D

sen diyince farkettim kim acaba o :::F

- - - Ekleme - - -

Itiraf 5 ve 15 sanirim @mrt-06
Itiraf 12, 13, 14 bence @xemrexxx herkes pompy zannetsin diye o yazmistir bence :D

Itiraf 17 güzelmis :D
1 tane gönderdim o dayayınlanmamış :(

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İtiraf 1: Katılıyorum. :D
İtiraf 3: O bilen kişiler kim @hayret bi şey? :J
İtiraf 4: Forumda böyle ilişkilere karşıyız :T: @berkann @Reytinger
İtiraf 5: @mrt-06
İtiraf 6: Etmeli ama sanmam edeceğini.
İtiraf 7: Genelleme yapmak doğru olmaz ama oylamaların gerçeği yansıtmayacağı başından belliydi zaten.
İtiraf 8: darksaak kim @Anonim? :D
İtiraf 9: Kesin @RüzgarGülü :D
İtiraf 10: Ayrıntı "Bakıyorumda" "-da"yı ayrı yazmamış. Demekki bunu önemsemeyen ama düzgün yazan birisi :D Kim dedi çıkartamadım bunu.
İtiraf 11: @RevaN ya da @xemrexxx demiştir.
İtiraf 15: AFK orda yayınlandığından dolayı belki de Show TV'ye sempatisi vardır. Vadicilerin de sempatisi olduğu gibi. @dizi kolik.
İtiraf 17: Şu konuyu bi daha gündeme getirmeyi lütfen :( :D
İtiraf 19: Bence de herkes relax olmalı hacı :cool:
İtiraf 20: Ben de :( Anonim olmaya ne gerek vardı? :bağır:

Teşekkürler @RevaN. Her şey için. Çok güzel bir proje. Yeni sezonda inşallah yine güzel olur.

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
@XanTier 1 tane gönderdim o da yok gerçi benzeri var :F ama bnm itiraf yok
itiraf 17 yoksa :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
benden başka birinin my ile ilgili yormalrından daha doğrusu medyapım ve show tv dışı yorumalrından rahatsız olmasına sevindim yanlız değilmişim :X
Ben Show TV ve Medyapım ile ilgili bir şey denince rahatsız mı oluyorum Emre? Sadece Adını Feriha Koydum ve Çağatay Ulusoy karşısında titiz davranıyorum ki o konularda da her zaman tarafsızlığımı belli ediyorum.

Cidden son günlerde ne oldu sana ama bana aşırı derecede yükleniyorsun ve sürekli tartışma halinde olmak istemiyorum ben seninle. Aramız iyiyken bozmak hiç istemiyorum. Benim görüşlerime ve düşüncelerime saygı duymak zorundasın çünkü ben seninkine saygı duyuyorum Emre!