TVen FavoriForumum İtirafları 2.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 20 Mart Çarşamba

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

Orçun bu forumda gördüğüm en kötü üyelerden birisi kesinlikle. Davranışları acayip yapmacık ve hiç komik değil. Bir iki olayına şahit oldum kendisinden resmen iğrendim. Bir an önce forumdan gider umarım.

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

1.Foruma ilk üye olduğumda herkes gibi bende seni kız sanıyordum ayrıca hayret bişey ve Fks14 ü de öyle... :smile:)))

2.Son günlerde sana gıcık olmuyor değilim, Bizim Okul dizisine çok takılıyorsun. :T:

3.Forumda en sevdiğim üyeler; xdragxx, yatutarsa, dizi kolik.

xdragxx çok iyi bir çocuk, yorumları hep objektif. :biggrin: yatutarsa da öyle, hiç sohbetim yok ama sevdim kendisini. :smile:) dizi kolikte çok iyi samimi bir arkadaşım, dizilerini çok beğeniyorum.

Kimden: Billy Kane

İtiraf 3 :

Aşık olduğum kız benim herşeyim. mutluluk ve neşe kaynağım.

Kimden: Anonim

İtiraf 4 :

OzaN yerine admin ben olmalıyım, adminliği bana devret OzaN.

Kimden: Frank Woods

İtiraf 5 :

Forumum babasısın madem takas Allah inşallah çocukta nasip eder kardeşim :smile:

FrankWoods forumda çok bile kaldı diyen sadece ben değilimdir herhalde. Dr Who gibi forum için değerli birine durduk yere yalancı saygısızlık oldu. Ayrıca sorunun bide şu tarafı kendinden büyük biri sonuçta.

Kimden: warlords

Bir Sonraki İtiraflar 22 Mart Cuma yayınlanacak. :)

@OzaN , @Orcun_22 , @takas , @xdragxx , @xemrexxx , @
WesTxCoasT , @LeqeND KiLLeR , xBUGRAx , @primavera , @mhmt53 , @XanTier , @Ulvi Ç. , @Onur_35 , @kvp , @Dr.Who , @Reytinger , @muhtesemyuzyil , @Lordly , @34rcp44 , @yakup09 , @legolas9900 , @yatutarsa , @berenist , @hayret bi şey , @SuskunFelon , @hızlı gonzales , @Yakamoz-Asi

Son düzenleme:

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Orçun bu forumda gördüğüm en kötü üyelerden birisi kesinlikle. Davranışları acayip yapmacık ve hiç komik değil. Bir iki olayına şahit oldum kendisinden resmen iğrendim. Bir an önce forumdan gider umarım.

Allah Allah kim ki bu merak ettim.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Forumum babasısın madem takas Allah inşallah çocukta nasip eder kardeşim :smile:

warlords :D amin kardeş :D

- - - Ekleme - - -

warlords un banı ne zaman açılıyo gelsin de ifadesini alim :kiki:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Birisi Orçun'a ya çok gıcık ya da sevdiği için takılmış bence sevdiği için takılmıştır biri. :D
Sağolasın @Billy Kane ben de seni severim. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Itiraf 3 cok güzel olmus, @Billy Kane 'in itirafi cok samimi geldi bana. Güzel itiraflar :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Tahmin edebiliyorum bunu diyeni, saygı duyarım görüşüne. :)

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234

Tahmin edebiliyorum bunu diyeni, saygı duyarım görüşüne. :)

tahmin ettiğin kişiyi bizede söyle merak etmeyelim:D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
@Orcun_22'ye neler demişler öyle :D Bence de birisi dalga geçiyor olabilir. :D
@warlords nerde hani geldi mi? :D Özledik. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
orçun a neler demişler öyle :D @warlords un cümlesi bence düz mantıkla anlaşılacak bişi değil :D