TVen FavoriForumum İtirafları 16.Bölüm (2.SEZON)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
an1306-hizliresim-com_1b_w_pph0d-jpg.4373

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ SEZON
Yeni Sezon Fragmanını İzlemeyenler İçin:

İtiraf 1

Lordly, beyazsoy'a özeniyor. Gülücük koyma şekli, mesajları vs. çok benziyor. Bazen beyazsoy'un fake hesabı olduğundan bile şüpheleniyorum.

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

Billy Kane benimle ilgili her olumsuz yorumu likelıyor amacı ne anlamadım.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

Arslan Bey bu forumda en hoşlanmadığım, gitmesi gerekenlerin başında gelen kişisin. Biraz daha ılımlı ol. Açık ve net ol.

İtiraf 4

Revan bence Kanal D'yi diğer kanallardan daha çok seviyor onun dizilerini daha çok övüyor ama fan olmadığını inkar ediyor açıkca söyleyebilir bence.

Kimden: mrt-06

İtiraf 5

Bazı kişiler çok yanar dönerli, kişiliği oturmamış bi kamyon kişi var etrafta.

İtiraf 6

mahoni'nin maneviyat kademesine geçen star aşkı, beni kanal D'nin koynuna itti. Kanal D siz bir hiçim ben bir hiç.

İtiraf 7

Darksaal'ın sürekli bildirim geliyor diye şikayet etmesi hiç hoş değil.

İtiraf 8

İtiraf ediyorum bazı üyeler var ki onlara çok sinir oluyorum. Elimde olsa sınırsız banlardım onları.

Kimden: hayret bi şey

İtiraf 9

Editörlük bana hiç yaramadı.

İtiraf 10

Berkan benden çok daha iyi bir editör.

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @çocuklarduymasın @xBUGRAx @cevaa @destere @Μαнoni @Orcun_22 @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman @Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06 @yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç. @yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @kvp @Yasin93 @hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @007At @KayıpSehir @Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham

Son düzenleme:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraflar çok fena. :D Sonuncusu Reytinger. :F İlerleyen dakikalarda ayrıntılı yorumumu paylaşırım. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Güzel itiraflar olmuş bu sezon. Umarım her bölüm böyle olur. Bence 2 haftada 1 çok uygun bu formata itiraf birikmesi açısından. :X