TVen FavoriForumum İtirafları 25.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
an1306-hizliresim-com_1b_w_pph0d-jpg.4373

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI

YENİ BÖLÜM

a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

İtiraf 1

Takas kendini mafya babası, xemrexxx kendini harem ağası zannediyor galiba. Çok kaptırmayın. ;)

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

Berkan'la yapamadığımız "12'yi 1 Geçe" programından sonra aramızın açıldığını hissediyorum.

Kimden: yatutarsa
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

Berkann yatutarsa'ya özenmeyi bırak!

İtiraf 4

Bana Ay Yapım'da çalışıyorsun diyorlar. Çalışıyorum evet bir sorun mu var? Ayrıca xxemrexxx'in Muhteşem Yüzyıl konularına gıcık oluyorum her konusunu şikayet ediyorum. Forumda ağır kışkırtma yapıyor ve bundan rahatsız oluyorum :-)

İtiraf 5

Bende itiraf yapayım hatta ilk itirafım olsun burdan şu gerçek kimliğini gizleme işleri çok saçma çocuk işi gibi geliyor artık bana, gerçek ismini, soyadını, fotoğrafını gösterince ne olacak senin adına çek, senet mi imzalancak, gizli işlere girip suç mu işlenecek. Bu forum ortamını soğutmaktan bi işe yaramaz. :)

Kimden: BesaleT

İtiraf 6

Artık rol yapmayı bırak kendin gibi ol. :mad:

İtiraf 7

Forumda güya siyaset yasak modlar bile tartışmalara katılıyor:) | ANONIM

İtiraf 8

Tuba'nın o vasat oyunculuğunun bu forumda göklere çıkarılmasına sinir oluyorum yeter. :mad:

İtiraf 9

Forumda karşısındakine saygı duymayan ama saygı bekleyen insanlar var. Çok komik görünüyorsunuz. :)

İtiraf 10

Forumda eski sıcaklık yok gibi. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama eskiden daha mutlu ortam vardı. :(

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @çocuklarduymasın @xBUGRAx @cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman @Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06 @yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç. @yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @kvp @Yasin93@hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @007At @KayıpSehir@Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061
itiraf 1 komik olmuş :F
itiraf 4 ü kimin yaptığı çok belli :F
itiraf 5 teki çelişki :F
itiraf 8 e katılıyorum :)
itiraf 7 saçma olmuş herkesin görüşü vardır hakaret etmeden bildirebilir herkes:)
itiraf 10 çok haklı :(
@berkann ile @yatutarsa noliyi :X

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
İtiraf 8 çok iyi. :kiki:

xemrex nin üzerine çok gidilmiş. :A

ama kısa baya itiraflar ?

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
yine ben dışında anonim takılmış herkes :X itiraf3'ü yapan arkadaş nasıl böyle bir sonuca vardın merak ediyorum :F

itiraf 1 komik olmuş :F
itiraf 4 ü kimin yaptığı çok belli :F
itiraf 5 teki çelişki :F
itiraf 8 e katılıyorum :)
itiraf 7 saçma olmuş herkesin görüşü vardır hakaret etmeden bildirebilir herkes:)
itiraf 10 çok haklı :(
berkann ile @yatutarsa noliyi :X
bişey olmiyi :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Onunla bir alakası yok. Foruma zaten az giriyorum. Bir de ilgi alanlarımız farklılaştı. Eskisi kadar konuşmasak da en sevdiğim üyelerdensin. :) @yatutarsa

İ3: Özenmiyorum? Hadi OzaN filan deseniz anlarım, mesajlarımız benziyor ama yatutarsa'yla mesajlarımız da benzemiyor. :D

İ5: Katılmıyorum. Forumdash çok samimi biri bence. darksaal ile eskiden daha çok konuşurdum. Ama onun da muhabbeti samimidir. İsim vermekle samimiyet olmaz.

İ6: İsim vermeyi unutmuş? :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
herkes anonim takılmış anonimleri eleştiren bile anonim takılmış itirafların içi boş :)

itiraf edecek olan kim olduğunu söylesin birde lafı eğip bükmeden dağa taşa yollamadan isimle hitap etsin kim söylemiş kimin için söylemiş belli olmalı .. itirafın bir değeri olması için bunu yapmak şart yoksa hepsi hikaye :)