TVen FavoriForumum İtirafları 24.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
an1306-hizliresim-com_1b_w_pph0d-jpg.4373

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM

a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

İtiraf 1

Yatutarsa xemrexxx'i taklit etmeyi bıraksın yeter. ;)

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

Bazen Arslan Bey çok üstüme geliyor, ama özünde iyi biri olduğunu bildiğim için seviyorum kendisini.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

Kimse yanlış anlamasın sadece söyleme isteğim oldu, sahte kişilik olmayın buda sahte kişilere ve kendisi sahte olupta özenti olanlara gelsin ; Önce özür diliyorum, Miami deyim denizin dibinde ev tuttuk, eve doluştuk.Süper eğleniyoruz, neyse daha fazla yazıyla ugraşmak istemiyorum. Ne halim ne vaktim var aslında var ama Yalnız tek sıkıntı şu : neredeysen zihninlede orada ol. Bende öle yapıyorum.. Miami den sevgi ve selam gönderiyorum...

Kimden: Rüzgargülünün arkadaşı GÜL

İtiraf 4

Çok yakında forumdan ayrılıyorum. :)

İtiraf 5
Forumda kanal fanlarından rahatsız olanlar var peki size soruyorum forumu vadici berenci diye bölenler kimler? Bir aynaya baksınlar kendileri. Kanal fanlarından rahatsız olanlara diyorum. :)

İtiraf 6

Forum Yakup olmayınca ne kadar huzurlu. xemrexxx'de kışkırtıcı konular açmasa huzurlu bir şekilde geçinecegiz.

İtiraf 7

XanTier mesajlarımı beğenince mutlu oluyorum. :D

İtiraf 8

İtiraf ediyorum, bu foruma gelmem de bir amaç var. Birilerine birşey kanıtlamam gerek. Bu kanıt yalnız forum dışında birine gidecek. Çünkü o kişi beni çok kırmıştı zamanında.

İtiraf 9

Derin Forumun son kurbanı EveN oldu.

İtiraf 10

İtiraf ediyorum, kutsal kitabımızı daha hiç okumadım. Ama Arapca bilmiyorum, önce öğrenmem lazım okumak için.

İtiraf 11

Övülmek bana güç veriyor. Yaşama gücü.

İtiraf 12

Bazen öyle bir an geliyor ki, kaş yaşından ne diyorsun, ne yapıyorsun burada. Çek git.

İtiraf 13

Forumda bazıları yanında gülerken arkandan dedikodunu eder ya.Neyse... Forumda bazılarının gerçeği söylemeye cesareti pek yok,söyleyin sonra gelin yanımda gülün,eğlenin. Ha bir de forumda şu durum var; İyicene dizi forumu olduk,eskiden ne iyiydik falan. E sen eskiyi getirmeye yardım etmezsen forum olduğu yerde seker durur. Gelelim başka bir konuya buradaki bazı insanlar yakında hırslarının kurbanı olacak. He bakın şimdi başka konuya geçiyorum;m.ö. kalan onca şeyi şimdi yayınlayıp kendin gülmek nedir? Bir de isimli capslerinin komik olduğunu savunan var,onlar lütfen konu açarken daha titiz olsunlar,insanları da düşünsünler. şimdi ise forum yönetimine birkaç lafım var. artık yorum da at konulara belki öylelikle tanıyıp severiz seni kendi avatarına batman yapıp ceza dağıtan üye. Neyse, Arkadaşım Hoşgeldin!

İtiraf 14

Hala öğremediniz arkadaş, her seferinde oyuna geliyorsunuz.

İtiraf 15

HachiKo bildiğin Star fanı. Ne yayınlasa izliyor kanal. Aynı filmleri başka kanal yayınlasa izlemez ama Starda diye izliyor. Sonra ben kanal fanı değilim diyor. :D

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @çocuklarduymasın @xBUGRAx
@cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman
@Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06
@yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç.
@yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @kvp @Yasin93
@hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @007At @KayıpSehir
@Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI Yeni Bölümüyle 7 Şubat Cuma GRIFFIN'de!

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fena değil. :D Daha iyi olabilirdi ama. Çok genel itiraflar var. Onlar gereksiz olmuş bence. :) İtiraf 6'ya kesinlikle katılmıyorum..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bazen öyle bir an geliyor ki, kaş yaşından ne diyorsun, ne yapıyorsun burada. Çek git.

Kaş Yaşı Ne Ya. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İtiraf 15'i @EveN yapmış olabilir. İtirafı yapan kişi, "Aynı" yerine, tersi dönük "a" koymuş ve "Ayna" olmuş. En azından Azerbaycanlı olduğunu biliyorum yapan kişinin. @Ahmad diyeceğim de, o tarz itiraflarda bulunacağını sanmıyorum. Büyük ihtimalle bu itirafı yapan kişi, @EveN. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
itiraf 13 ün @Arslan Bey olduğuna adım gibi eminim okurken başım ağrıdı ordan anladım kesin o yani :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Yine bana laf atan yok. :(

Geçen haftalara oranla daha iyi itiraflar olmuş.

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İtiraf 15'i @EveN yapmış olabilir. İtirafı yapan kişi, "Aynı" yerine, tersi dönük "a" koymuş ve "Ayna" olmuş. En azından Azerbaycanlı olduğunu biliyorum yapan kişinin. @Ahmad diyeceğim de, o tarz itiraflarda bulunacağını sanmıyorum. Büyük ihtimalle bu itirafı yapan kişi, @EveN. :D
Galip Derviş. :eek:

Ama ben yapmadım. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Hayır ben yapmadım.ben itirafların bu hafta olduğunu bile bilmiyordum :eek: itiraf yapacaktım gecikmişim :(

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
itiraf 13 ün @Arslan Bey olduğuna adım gibi eminim okurken başım ağrıdı ordan anladım kesin o yani :D

Ben itiraf yapmadım ve itiraf yapsaydım eğer, o itirafı anonim olarak yapmazdım. Ayrıca ben noktalama işaretlerini birleşik yazmam. :D

Galip Derviş. :eek:

Ama ben yapmadım. :D

Dikkat ettiğim için her şeyi, Galip Derviş'e dönüşebiliyorum. :D

Hayır ben yapmadım.ben itirafların bu hafta olduğunu bile bilmiyordum :eek: itiraf yapacaktım gecikmişim :(

Sen değilsen kim acaba? Azeri bir arkadaşımız olması lazım diye düşünüyorum. Umarım yanılmam. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ben itiraf yapmadım ve itiraf yapsaydım eğer, o itirafı anonim olarak yapmazdım. Ayrıca ben noktalama işaretlerini birleşik yazmam. :D

Sen değilsen kim acaba? Azeri bir arkadaşımız olması lazım diye düşünüyorum. Umarım yanılmam. :D
aslında o itirafın yarısını okudum ve direk mesajı yazdım mesajı yazdıktan sonra kalanını okuyunca sen olmadığını anladım o kadar saçmalamazsın heralde :D

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Ben biliyorum. :X

Belki o kişi şüphe çekmemek için öyle yaptı? :X Ben de ses etmedim. :D