TVen FavoriForumum İtirafları 22.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
an1306-hizliresim-com_1b_w_pph0d-jpg.4373

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM
a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

İtiraf 1

Forumda post kasmaktan ceza alan Polat Şaşmaz 'a ve Maskeli Fedai'ye gülerlerdi listelere giremiyorlar diye, ama gel gelelim bazı üye ve editörler aynı durumdalar. Adalet terazisi yine yanlış işliyor. Yönetim zaten cezaları geç veriyor.

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

Billy Kane ve Haluk'un FOX Fanlığından gına geldi. :( Tamam FOX FOX FOX FOX izliyoruz ok. :kiki:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

EveN 'e kanal d fanatiği diyenlere sesleniyorum: bu forumda o kadar çok kanal fanatiği var ki, EveN'in ki sönük kalıyor. Ama sıktı artık. Star dedin mi Mahoni, Lordly.. Show dedin mi dizi kolik, mrt-06.. Fox dedin mi Haluk, Bugra.. Kanal D Bully ve başkaları. Hastalık bu. Kanalı siz kurtarmıyorsunuz. Kendinize gelin. Objektif olun. Çocukça yorum yapmayın.

İtiraf 4

İtiraf ediyorum, ben Ay Yapım fanatiğiyim. Hatta birkaç ay deneyim olsun diye çalıştım şirkette. Tekrar döneceğim.

İtiraf 5

Bence beyazsoy , destere , pompy , eros , cookies hepsi fake ve hepsini tek bir kişi yönetiyor bence.

İtiraf 6
Ya bu en'ler yayınlanınca ne komik yorumlar oluyor. Sanki mataf. Bilmem kaç bin takipçim olur da her konumu tweetlersem benim de hit'im çok olur. :D

İtiraf 7

Forumda İnsanları kırmak üzmek için gayret eden uğraşan Üyecikler var. Nedir yanı şu nefret.

İtiraf 8

Reyting konularında dizi yorumu yasaklanması tartışmaları azalttı. Son zamanların en iyi yönetim kararı. İnşallah yinede yorum yapanların mesajları silinir.

İtiraf 9

Eğer bir gün banlanırsam sebebim xemrexxx olacak. :) . Beni çok kışkırtıyor. :p .

İtiraf 10

Bu forumda bana kişilik olarak yakın olan toprağıma selam olsun. İyi ki varsın.

Kimden: Yakamoz-Asi

İtiraf 11

Hergün açılan reyting konusunda bazen yorumlar konu dışına çıkıyor ve böyle yorumlar sayfalarca devam ediyor :T: Bazense aynı dizi ve ya kanalla ilgili yorumlar alakası olmayan tüm konularda yazılıyor :T:

İtiraf 12

Taklit eden edene. Kendiniz olun uleyynn. :) :)

İtiraf 13

Bazıları birilerine takılıp onları örnek alıyor ama beraber yürümeye başladıkları o kişilerin ne tilki olduklarını, kendilerinin piyon olduğunu fark edemiyorlar. Bully, mrt-06 ve sokak sanati, aman dikkat.

İtiraf 14

Yakamoz-Asi darksaal'ın izinde bence. Yolu açık. Bence yakında süper mod olur. Buğra'da iyi. Diğer vasat gibi.

İtiraf 15

Furkan moderator olunca muradına erdi ama aktiflik gitti. Sadece kendi Televizyondizisi haberlerini yayınlıyor.

İtiraf 16

Yönetim ne kadar pasif. Foruma girmeyen bile var.

İtiraf 17

takas dönmezse forumda isyan çıkacak. Ayrıca takas kimin yüzünden gitti onu da biliyorum. Her zaman o şikayet ediyor zaten herkesi. Kimler online listesinde görüyorum.

İtiraf 18

007At saçma sapan konuşuyor. Forumdan ihraç edilmesi gerek.ss

Kimden: Mr.At

İtiraf 19

XenForo'ya zamanında geçelim dedim ama şimdi eski forumu çok özlüyorum. :(

İtiraf 20

Eskiden forumda herşey konuşulurdu, şimdi sadece dizi, dizi, dizi!

------------------------------------------------------------------------------------------------------

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @çocuklarduymasın @xBUGRAx
@cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman
@Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06
@yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç.
@yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @kvp @Yasin93
@hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @007At @KayıpSehir
@Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham

Bu haftalık bu kadar. :)

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI Yeni Bölümüyle 20 Aralık Cuma GRIFFIN'de!

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Neredeyse hepsine katılıyorum. Özellikle 1, 14, 20 ve her ne kadar gerçek olmasa da 18.
10'da Yakamoz-Asi inanılmaz bir itiraf yapmış :lol:
9 bence @mrt-06. 12 de mrt-06 :lol: :) :) yapmış :lol:
4 itiraf olmamış ki. İtiraf ediyorum demişsin, ama Anonim :lol:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İtiraf 10'un sahibi toprağım @Yakamoz-Asi'ye teşekkür ediyorum ve bende kendisine selamımı yolluyorum. Sende iyi ki varsın! Evet, birçok konuda aynı düşüncedeyiz. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Uzun zamandan sonra bu kadar iyi itiraflar bir arada. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Neredeyse hepsine katılıyorum. Özellikle 1, 14, 20 ve her ne kadar gerçek olmasa da 18.
10'da Yakamoz-Asi inanılmaz bir itiraf yapmış :lol:
9 bence @mrt-06. 12 de mrt-06 :lol: :) :) yapmış :lol:
4 itiraf olmamış ki. İtiraf ediyorum demişsin, ama Anonim :lol:
5.itirafta ikisi hariç o üçü fake bence de.
9.itiraf kesin @mrt-06
11.itiraf @Ahmad ın :D
9 benim doğru yanlışlıkla Anonim yazdım. :) . @xemrexxx sebebim olacak. :p .

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
güzel itiraflar ama yine anonim aş iş başında :))
2-5-6-11-9-13 itirafların kimden olduğuna eminim :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
2 boşuna anonim yapmış kim olduğu belli. Artık Fox'tan dizi izlemeye korkuyorum vallahi hemen fanı oluyoruz kanalın. Üstelik Fox ile ilgili tek bir yorum bile yapmıyorum tuhaf cidden. :)

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr