TVen FavoriForumum İtirafları 19.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
an1306-hizliresim-com_1b_w_pph0d-jpg.4373

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM

a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

İtiraf 1

Haluk foruma döndü her konu her mesaj FOX oldu yeter be kardeşim ne FOX'muş. :T :T

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

FF'de fakem var.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

Star TV'ye engel olamadığım bir nefret her geçen gün büyüyor artık logosunu bile görmeye tahamül edemiyorum. :(

İtiraf 4

Forumdan son günlerde çok soğudum. Konulara mesaj yazmak bile gelmiyor içimden. Hiç böyle olmamıştım.

İtiraf 5

Haluk792 ve çocuklarduymasın post kasmak için yarışıyorlar sanki.Her mesajdan sonra onu alıntılayıp kendi fikirlerini beyan ediyorlar.Kardeşim yeter. :D Hiçbir şey olmasa bile alıntılayıp smiley koyuyorlar. :D

İtiraf 6

Fks14 'ün Beyazsoy'a bitmek bilmeyen soruları beni öldürüyor. :F

İtiraf 7

Arslan Bey'in yorumlarını okurken kafam karışıyor. Aynı olayı aynı mesajda 3 kere başka cümlelerle anlatıyor. :D

İtiraf 8

Lordly hala foruma kışkırtıcı mesaj yazmak için gelip gidiyor. Bu adamın kusacak nefreti bir türlü bitmek bilmedi. :F

İtiraf 9

Reytinger bence çok iyi bir editör. :)

İtiraf 10

Haluk fake üyelik sayesinde 1000 beğeniye ulaştı. O beğeniler silinmeyecek mi diye merak içindeyim. :D

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @çocuklarduymasın @xBUGRAx
@cevaa @destere @Μαнoni @Orcun_22 @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman
@Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06
@yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç.
@yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @kvp @Yasin93
@hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @007At @KayıpSehir
@Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham

Bu haftalık bu kadar. :)

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI Yeni Bölümüyle 15 Kasım Cuma GRIFFIN'de!

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
anonimler anonimler :(

iyiymiş itiraflar :D

5 tane itirafı kimin yaptığını tahmin edebiliyorum :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
beğenmedim malesef ilgi çekici hiçbişey yok bi de hepsi anonim kimden korkuyonuz itirafları yollayanlar ismini yazmaya korkmayın
bu arada itiraf 8 i yapan @Lordly ye kız demiş bunun kasten yapıldığını düşünüyorum

lordly kız mıymış? :eek:
yok ya ne kızı erkek bilerek yazmış kim yazdıysa emin olun :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
arkadaş ne tuhaf insanlar var ya star tv logosunu görmek istemiyomuş kanal fanatikliği veya düşmanlığı kadar saçma bişey görmedim benim felsefem güzel dizi nerdeyse ben ordayım kanal hiç farketmez vadi bugün kanal d ye geçsin perşembeleri kanal d deyiz demektir mesela

lordly nin kız olduğuna şaşırdım :D
kız değil aga ne kızı :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
arkadaş ne tuhaf insanlar var ya star tv logosunu görmek istemiyomuş kanal fanatikliği veya düşmanlığı kadar saçma bişey görmedim benim felsefem güzel dizi nerdeyse ben ordayım kanal hiç farketmez vadi bugün kanal d ye geçsin perşembeleri kanal d deyiz demektir mesela

ben bilmem itirafı yapan anonim şahıs bilir :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Kanal fanatikliğ değildir bence. :kiki: Sorunları olabilri. :F

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İtiraf 8 düzenlendi. :D

Laf sokmaları yüzünden ben de kız biliyordum o yüzden okuduğumda yadırgamadım. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
İtiraflar Haluk üstüne yoğunlaşmış :D İtiraflarda öyle pek ilgi çekici bişey yok klasik itiraflar

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
valla bunu sen yaptın gibime geliyo ama günahını almim yine erkek olduğunu benden iyi biliyosun
Aynen ben kasten yaptım. Her itiraf konusunda kasten birinin canını yakmak isterim. :)

Erkek olduğunu nerden bileyim? Hiç öyle bir konu açıldı mı ki? Adını bile bilmiyorum.

İtirafa gelince kimin itirafı olduğunu söyleyemem.