TVen FavoriForumum İtirafları 18.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
an1306-hizliresim-com_1b_w_pph0d-jpg.4373

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM
a1.bp.blogspot.com__mvmfv78GTR4_TQPeHKgj5_I_AAAAAAAAAVo_78M3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19.gif
aimages.clipartlogo.com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f.png

İtiraf 1

Forumda ki bazı üyelerden nefret ediyorum ama kendimi tutuyorum yoksa çok fena olacak !

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İtiraf 2

Haluk bu hafta geldi ama çok abartılmış.Ben çok aşırı bir insan olarak görmedim.Abartıldığı kadar değil yani. :D

Kimden: sokak sanati
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İtiraf 3

Sen Yalan Dünyanı hep övüyorsun buna bazen gıcık oluyorum hiç toz kondurmuyorsun sen izliyorsun demek o dizi süpermi anlamına geliyorki anlamıyorum :D:D:D:D

Kimden: Ahmad
İtiraf 4

Hani bir ara forumda en yakın arkadaşıyla (şakacıktan) kavga edip sonra şaka yaptık diyenler vardı ya onlara hala komik olduklarını hatırlatmak istedim :) Ha birde çok büyük bir hata yapıp arkasından defalarca özür dileyen kişi seninde pek farkın yok :D

Kimden: RüzgarGülü
İtiraf 5

Connel adlı üye Full Haluk'u beğeniyor.Haluk'un Fake hesabı galiba.Sayesinde adam 800 beğeni aldı.:D

İtiraf 6

Bazı şahısların kışkırtması nedeni ile Yakup09 beni yanlış anladı ben de sert çıktım bana kırıldı biliyorum. :(

İtiraf 7
Adını açıklamayanlara saygı duyuyoruz ama forumu soğuk hale getiriyor bence.Sıcak ve samimi ortam kayboluyor onlar konulara geldiğinde.

İtiraf 8

Pompy'nin kim olduğunu çok merak ediyorum ve fake olmasına kesin gözle bakıyorum. Acaba kim hepimizle dalga geçiyor bu kadar zamandır?

İtiraf 9

xemrexxx , EveN , takas , XanTier , Reytinger , yakup09 , dizi kolik , sokak sanati iyi ki varsınız siz olmasınız forumu bırakırdım.

İtiraf 10

Star TV'yi izlerken Show TV'ye ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum. :(

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @çocuklarduymasın @xBUGRAx
@cevaa @destere @Μαнoni @Orcun_22
@Arslan Bey @denizz19
@Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman
@Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash
@Billy Kane

@S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06
@yakup09 @RüzgarGülü
@mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo
@Ulvi Ç.

@yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @kvp @Yasin93
@hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @007At @KayıpSehir

@Kubi-Lay
@Bully
@sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham

Bu haftalık bu kadar. :)
FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI Yeni Bölümüyle 25 Ekim Cuma GRIFFIN'de!

Ekli dosyalar

• a1.bp.blogspot.com__mvmfv78GTR4_TQPeHKgj5_I_AAAAAAAAAVo_78M3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19.gif
    a1.bp.blogspot.com__mvmfv78GTR4_TQPeHKgj5_I_AAAAAAAAAVo_78M3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19.gif
    4.6 KB · Hit: 2,649
  • aimages.clipartlogo.com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f.png
    aimages.clipartlogo.com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f.png
    6.1 KB · Hit: 2,479

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İtiraf 7
Adını açıklamayanlara saygı duyuyoruz ama forumu soğuk hale getiriyor bence.Sıcak ve samimi ortam kayboluyor onlar konulara geldiğinde.

zuhahah :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Birazdan değerlendirmemi yapıcam. :X

Yaş ve Korku simgeleri kim göndermeydi @EveN ? :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
xemrexxx , EveN , takas , XanTier , Reytinger , yakup09 , dizi kolik , sokak sanati iyi ki varsınız siz olmasınız forumu bırakırdım.
Kendi adıma çok teşekkür ederim.Kimsen iyiki sende varsın.:)

Hani bir ara forumda en yakın arkadaşıyla (şakacıktan) kavga edip sonra şaka yaptık diyenler vardı ya onlara hala komik olduklarını hatırlatmak istedim :) Ha birde çok büyük bir hata yapıp arkasından defalarca özür dileyen kişi seninde pek farkın yok :D

Hiç bir şey anlamadım.:)Ama öğrenmeye çalışacağım bu mesajın anlamını.:)

10. itiraf'ta Atacan'a ait galiba.:)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraf 10 güldürdü. :F @mrt-06
9. İtiraf'ta garip isimler var. EveN ve takas aynı cümlede. :D

Pek güzel itiraflar olmamış gibi bu hafta. :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu bölüm bence sezonun en iyi bölümü olmaya aday. Niye beğenmediniz anlamadım. :X