TVen FavoriForumum İtirafları 32.Bölüm (2.Sezon Finali)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
an1306-hizliresim-com_1b_w_pph0d-jpg.4373

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
SEZON FİNALİ

a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

Önce Sezon Finali fragmanımızı bir hatırlayalım...

#FavoriForumumItiraflari (Sezon Finali)

İtiraf 1

Hachiko hangi dizi zirveyi oynuyorsa ona konuk oluyor. Küçük gelin zirvedeyken överdi, biraz baktım çok güzelmiş derdi reytingleri düştü birden bahsetmeyi kesti. Medcezirden de zirve ışığı göremeyince karagüle misafir oldu. Reytinge göre yorum yazması çok antipatik.

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

Bazı insanlar çok yüzsüz.Önce konuşmam diyor, sonra bir bakıyoruz yine sıkı fıkı.Sözünün eri ol eri. :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

İtiraf ediyorum, RevaN'ın bu projesinin 2. sezonunda en az 40 tane itiraf yaptım. Ve özellikle itiraf yaptığım bölümler sizler tarafından çok beğenildi. Hadi bakalım sezonun bomba itirafı bu olsun. :)

İtiraf 4

Herkes sadece yazmaya ve konu açmaya odaklanmış okumaları sıfır

İtiraf 5

takas kendine çeki düzen vermeli. Ağalık yapmanın manası yok.

İtiraf 6

Yönetimin niye xemrexxx'i bu kadar koruduğuna anlam veremiyorum.

İtiraf 7

destere bazen güldürüyor ama genel olarak hiç sevmediğim bir üye. Çok konuştuğuma bakmayın maksat muhabbet.

İtiraf 8

Buradaki birkaç kişi haricinde geri kalan herkesden nefret ediyorum

İtiraf 9

Forumu bırakmayı düşünüyorum ama hep birileri engel oluyor yeter artık bırakın :D

İtiraf 10

RevaN'ın dizi ve filmlere olan garip garip yorumlarından gına geldi. Sürekli bir aşağılama, sürekli bir gönderme, sürekli imalı sözler. Ne kadar çok "sürekli" dedim değil mi? RevaN'ın bu huyundan vazgeçmesini isterim açıkcası. :A

Kimden: Arslan Bey

İtiraf 11

Dizi kolik show harici kanalların en güzel tanıtımlarından 100 kulp bulup show'un hiçbir iyi yanı olmayan çılgın dershane tanıtımını beğenmesi show'un ne kadar büyük müptelası olduğunu gösteriyor.

İtiraf 12

Forumda başlatılan dizi ve programlardan gına geldi ve sürekli etiketlenmekten sıkıldım. Okumadan beğeniyorum ilgililere duyurulur. :D

İtiraf 13

ABAY_06'yı severdim ama bazı üyeler ile fazla takılması imajını bozdu, beni de kendinden uzaklaştırdı.

İtiraf 14

Bırakın Allah rızası için kanal fanatikliğini bırakın. Ya sezon Finalini iyi bir tarihte yayınlayacak diye 'x kanalım hep iyi tarih seçer' denir mi ya. Mantık nerede kaldı? Yani bu FOX'un diziler farklı saatlerde yayınlamasından bile kötü. Hastalık abi, gidin doktora ya.

İtiraf 15

Forumda en iyi anlaştığım kişi Yakamoz-Asi. Toprağım benim. Pek ters köşe olduğumuz söylenemez. Eee toprağız, ondansa demek. :)

Kimden: Arslan Bey

İtiraf 16

Haluk çıkış yapıp forumu takip ediyor, Fox konusunu görünce hemen damlıyor yorum yazıyor, sonra yeniden çıkış yapıyor. Adam gibi foruma girsene reyiz. :F

İtiraf 17

HachiKo acunum acunum diye kendini yırtıyor en küçük eleştiri yapanlara anında cevap veriyo. gelecek sezon acun tv8e geçince ne yapacak çok merak ediyorum yine böyle izleyecek mi? Hiç zannetmiyorum yüzüne bile bakmayacak eminim. stardan giden yapımları anında sildiği gibi acunuda unutacak:)

İtiraf 18

Atacan kendisi itiraf etti işte, başka amaçları olduğunu sessiz kalma sebebi olarak. Demek ki "artık mod olmak istiyorum" itirafını da o yaptı. Ama bence olmamalı. Yeterince olgun davranmıyor.

İtiraf 19

xemrexxx'in forumun ahlakını bozduğunu düşünüyorum. Foruma yaydığı kelimeler herkesin diline düştü ve herkes güzel bir şeymiş gibi kullanıyor. "melun", "şopar", "celaut", ".ss".. nedir bunlar? Türkçe'yi katletmekten başka bir şeye yaramıyor. Taklit edenler de en az onun kadar hak ediyor bu itirafımı.

İtiraf 20

Yakup bulamadın dimi seni özleyeni. Bulamazsın işte, en ummadığın kişiyim aslında. :D

İtiraf 21

sürgünüm neden konu açmaya başladı bilmiyorum ama bazen çok abartıyor konu açmayı. Editör falan mı olmak istiyor acaba?

İtiraf 22

Bu forumda en abartılan diziler arasında tartışmasız ilk iki sıra Muhteşem Yüzyıl ve Kurtlar Vadisi Pusu'ya ait. Muhteşem Yüzyıl'ı haberlerini aça aça bitiremediniz artık. Her küçük şey için haberi açılıyor. Üstüne bu durumdan şikayetçi olanlar bile açıyor esas ona kızıyorum. Kurtlar Vadisi Pusu'da yok efendim en efsane senaryo onlar da varmış, oyuncuları süper ötesiymiş, hiç bir dizi yanına yaklaşamazmış, kamera arkası olamaz falan filan. Geçin bunları ya, o sana göre öyledir, çoğunluğa göre değil. Sıktı artık böyle yorumlar. Bunu hem Muhteşem Yüzyıl hemde Kurtlar Vadisi Pusu izlemiş biri olarak söylüyorum. Kendinize gelin.

İtiraf 23

Senaryo bölümüne düzen gerek. Nedir bu düzensizlik. :(

İtiraf 24

Ak koyun kara koyun çıkacak ortaya. Bakalım kimler ne kadar adil olacak, kimler göstermelik iyi davranıyor, kimler sadece kendi çıkarını düşünüyor.

İtiraf 25

Forum aslında çok gelişebilir ama öneriler dikkate alınmıyor ya da görülmüyor. Mesela diziler kısmı. Şefkat Tepe veya Güneşi Beklerken'i izleyen kimler kaldı ki?

İtiraf 26

dizi kolik bir ara forum'a ara verdi, dönünce Show Tv fanlığım kalmadı demişti ama daha güçlü bir Show fanı olarak geri dönmüş.

İtiraf 27

- desterenin boykotunu destekliyorum artık forumda rahatça mesaj yazılmıyor "geyik yapmayın" diye siliniyor mesajlar ha o kişi kendi yapınca bişey yok ama:)

İtiraf 28

Arslan Bey ile karşılıklı dialoga girmek istemiyorum, girince kurtulamıyor insan. :D

İtiraf 29

Eski kanal fanları emekli oldu, yerlerine yenileri geçti. :)

İtiraf 30

29 itiraf oldu, düz sayı olsun diye bu da benden olsun. 2. sezondur bizden desteğini esirgemeyen siz FavoriForumum üyelerine çok teşekkürler, sevgiler. Eylül'de görüşmek üzere. :):)

Kimden: RevaN

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman @Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06 @yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç. @yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @Yasin93 @hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @KayıpSehir @Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham @Harunnn60 @gözlemci

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O itirafı ben yapmadım diyorum hala yazıyorsun, kim olduğun da belli ya neyse. :)

İtiraf 18

Atacan kendisi itiraf etti işte, başka amaçları olduğunu sessiz kalma sebebi olarak. Demek ki "artık mod olmak istiyorum" itirafını da o yaptı. Ama bence olmamalı. Yeterince olgun davranmıyor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bazılarına katılıyorum ama en çok [HASHTAG]#itiraf19[/HASHTAG] 'a katılıyorum. "şopar" denmesine ben de karişiyim bunu da bir tek @xemrexxx yapıyor:) Deme şu lafı :confused:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
itiraf 7 katılmıyorum kesinlikle @destere forumun tadı tuzudur bence çocuk zaten yazmayı braktığından berdir forumda tat kalmadı ayrıca bunu yazan kişi daha destereden ne istiyor acaba çocuk zaten yazmayı brakmış forumu bu ayzan kişilere brakmış daha gelipte buraya destereyi şu aşamada hedef haline getirmek mantıksız bence ayrıca diyorkı onunla sohbet ediyorum diyor en sevmediğim şeylerden birisidir insanın yüzüne gülerler arkasından hemen şikayet edip kötülük yapmaya başlarlar ben bugüne kadar kismeyi şikayet etmedim özellikle konusup sohbet ettiğim kimseyi asla ne şartta olursa olsun şikayet etmedim kırılıp darılma durumum bile olmadı çocuk değiliz biz sonucta artık yaşımızın olgunluğunu azıcıkta olsa göstermeliyiz bence :bhr::bhr: üyelerin birbirini kırıp dökmesini sezon finaliyle braz önlenmiş olucak oyüzden ara verilmesine çok sevindim bu itirafların :-):-)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,331
Puanı
561
İtiraf 29; Eski kanal fanları emekli olmadı sadece kabuk değiştirdi. Daha dikkatli bakmak gerekiyor. Neyse Rüzgargülü yine palavra sallıyordur boşverin siz :)

Durun diğer itiraflara da birşeyler söylicem :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
İtiraf 19 yerli yerinde olmuş :Aitiraf 30 için @RevaN ve bu projeyi gerçkleştirdiği içi teşekkürlerimi iletiyorum ayrıca benimde itiraflarım dikkate alındığı için bir kez daha teşekkürler

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
6,7,14,19,21,22 (Sadece my bolumune katiliyorum Vadi bolumu sacma olmus,23,25. itiraflara katiliyorum

Kurtlukta Düşeni Yemek Kanundur !
Ölüler İyi Bilir Yaşamak Güzeldir !

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İki haftadır benle uğraşıyorlar. Ne alıp veremedikleri var henüz çözemedim, kimseye bir kötülüğümde yok. Kışkırtıcı mesajda yazmıyorum. Ve gerçekten yorum yazarken tamamen tarafsız olmaya çalışıyorum. Tarafsız olmadığım yorumlar yok demiyorum, herkes zaten tamamen tarafsız olamaz ama bunun kanal fanlığı ile ilgisi yok. Benim tek antipati duyduğum kanal Fox, o da fanları sağ olsun o yüzden oluşan bir durum. Neyse, siz yazmaya devam edin, ben kendimi biliyorum en azından. Öyle sizin dediğiniz gibi Show fanı olsam inkar etmem...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İtiraflar beklediğimi karşılamadı açıkçası :)

@takas ile olan itirafa katılmıyorum my itiraflarına katılıyorum bir bitmedi açtıkları konu ya

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
MY itiraflarına katılıyorum, bu diziyi özellikle, kasıtlı olarak 1 kişi abartıyor. Dizi bitti olay bitti ama hala konular açılıyor neyin peşindesiniz?

İtiraf 5'e katılmıyorum. @takas Kurtlar Vadisi Pusu bölümünde sevdiğimiz bir arkadaşımız ve biz aramızda birbirimize aga diyoruz. Kime batmış acaba anlamadım?

Onun dışında beklentilerimi hiç karşılamadı, son dakikalarda 1 itiraf da ben yolladım ama yayınlanmamış.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sanırım en cesur benim. Sadece iki itiraf yaptım ama ikisinde de anonim olarak belirtmedim. Kendimi belli ettim. Dediğim gibi; ben anonim olarak itiraf yapmam. :)