TVen FavoriForumum İtirafları 29.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
an1306-hizliresim-com_1b_w_pph0d-jpg.4373

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM

a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

Okuduktan sonra bölümü 10 üzerinde yorumlarsanız sevinirim. :)

İtiraf 1

HachiKo insanlara yapmayın etmeyin diyor ama her hafta alttan alttan kışkırtıyor, her çarşamba yapıyor bunu. Dikkat edin sizde. Tam bir kanal fanı arkadaş. Dikkat etsin kendine biraz.

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

Arslan Beyle yıldızım bi türlü barışmadı ve öyle de gidiyor.

Kimden: yakup09
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

HachiKo salı günleri Küçül Ağa 1. Olduğu için ona misafir olmak istiyodur ama kanal yüzünden olamıyor. Hangi dizi 1. Olursa hep ona misafirliğe gitme peşinde.

İtiraf 4

xemrexxx her şeye cevap yetiştirmekten ne kadar çok post kasıyor. Arkadaş illa ki son sözü söylemesi gerek, yoksa içi rahat etmiyor. Kadın gibi bazen. Her hafta haftalıklarda birinci olması post kasmaktan ileri geliyor.

İtiraf 5

Forumda bazı üyeler sadece ortamı germek için girdiği ortada. Başta beyazsoy ve Lordly var.

İtiraf 6

Yakup'un KPA izlemesi beni mutlu ediyor. Her ne kadar Tuba hakkında olumsuz yorum yapsa da iyi yönde bir ilerleme var gibi. Antilikten uzak durması onu daha samimi, daha sıcak yapıyor.

İtiraf 8

Bazıları kendini harbi ağa zannediyor herhalde. Öyle bir hava ile yorum yapıyorlar ama anında cezaları kesiliyor.

İtiraf 9

yatutarsa ve berkann birbirlerinin kopyası, ister inanın ister inanmayın. Benim görüşüm böyle.

İtiraf 10

Polat Şaşmaz hala başkalarının cümlelerinden geçiniyosun. Yeter! Sanki takas ve maskeli fedai yazıyormuş gibi! Özgün olmayı dene lütfen! Lütfen ama lütfen !

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @Polat Şaşmaz @xBUGRAx @cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman @Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06 @yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç. @yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @kvp @Yasin93 @hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @007At @KayıpSehir @Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham

Moderatörün son düzenlenenleri:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İyi sayılır. Daha iyilerini bekliyoruz. ^-^

Tapatalk

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beğendim itirafları eline sağlık @EveN. :X

İtiraf 1: @Yakamoz-Asi'nin gibi. :A

İtiraf 4: Kadın gibi kısmı dışında katılıyorum. :A

İtiraf 5: Lordly kısmına katılıyorum. :)

İtiraf 9: Sanırım fake olduklarını iddia etmiş ama baya saçmalamış bence. :)

Puanım 8.5. :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
İtiraf 9

yatutarsa ve berkann birbirlerinin kopyası, ister inanın ister inanmayın. Benim görüşüm böyle.

Bunu kim yazmışsa iyi sallamış :D İkisiylede konuşurum, alakaları yok birbirleriyle :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,432
Puanı
1,061
Her hafta Hachiko ve Arslan Bey ile ilgili bir klasik itiraf var. :F

İtiraf 4 : Emre'yi yeni mi tanıyorsun? @xemrexxx :kiki:

İtiraf 7 : Çiğdem'e edilen itirafı kim demişse sonuna kadar haklı, en başından beri ben diyorum ama artık ben onu üst düzeylere bıraktım. Yani artık onların bileceği bir iş fake hesabı banlayıp banlamamak. :)

İtiraf 9 : Yakup ve Berkan konusuna katılmıyorum. Berkan bir kere o kadar sinirli değil ve her şeye illa tepki vermek zorunda hissetmiyor ama Yakup hissediyor. :)

İtiraf 10'a da katılıyorum ama fake olmak kolay değil. Forumdaki vadicilerin her konuda aynı şeyi düşünmesi zaten manidar.:)
bişi mi dedin .ss sanki çağatay konusu aç dedin gibi geldi:A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Varım bu hafta. :Z

Bence de birbirimize çok benziyoruz. İlk tanıştığımız zamanlar bu benzerlik çok daha fazlaydı. Sonradan farklılarımız ortaya çıkmıştır. :D

Ha bu kişi eğer fake hesap olduğunu filan söylüyorsa -ki burada fake hesabı ben açmış olurum, daha önce kayıt olduğumdan dolayı- biraz saçmalamış. Bir kere ikimiz de tembel insanlarız kim uğraşacak? :D (AZ SONRA YATUTARSA HESABINDAN GİRİP BUNU BEĞENECEK.)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,432
Puanı
1,061
itiraf 4 ün sahibi fan takımından biri artık onların lafları beni rgalamıyor :) mesajlarımı görmek istemeyen engeller:)

hachiko direkt tartışmaya girmiyor diye amma laf etmişiniz:)
itiraf 7 yi yazması için iki aday var biri zaten çiko ile engelliler birbirlerine:A
itiraf 8 e katılıyorum bu konuda büyük pay sahibi olduğumu düşünüyorum :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@xemrexxx itirafı, kim yaptıysa resmen saçlamış. Tamam bazen ben de diyorum abartıyorsun diye ama "kadın gibi" falan ayıp bence. Ki Emre forumda olmasa forumda inler cinler top oynayacağı da bi gerçek. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,432
Puanı
1,061
@xemrexxx itirafı, kim yaptıysa resmen saçlamış. Tamam bazen ben de diyorum abartıyorsun diye ama "kadın gibi" falan ayıp bence. Ki Emre forumda olmasa forumda inler cinler top oynayacağı da bi gerçek. :)
itirafı yapabilecek kişiler belli 2 tubişçi ve bir agalık sistemi başı toplam 3 aday var :A zaten onları kaale almamalı elemleri kederleri büyük :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İtiraf 9'u yapan fake uyelige getirmeye çalışmış herhalde lafı. Ne ictiyse bana da verin :F