TVen FavoriForumum İtirafları 27.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
an1306-hizliresim-com_1b_w_pph0d-jpg.4373

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM

a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

İtiraf 1

Yatutarsa son zamanlarda çok antipatik tavırlar yapıyor. Hem post kasamıyor hem de kasanlara gönderme yapıyor. O zaman sen de kas post

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2

Forumda bazı insanların ikiyüzlülüğünü gördüm.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

Polat Şaşmaz lütfen özgün ol biraz! Takas ne yazsa aynı şeyi sende yazmak zorundamısın! Copy paste mesajları görmekten sıkıldım!

İtiraf 4

Arslan Bey'in mesajlarını anlamak çok zor. Eskiden daha özgün yorumlar yapıyordu. Şimdi konuya nereden girip nereden çıktığı belli olmuyor. Fikrini ifade edemiyor ya da etmek için kasıyor.

İtiraf 5

Harunnn60'a gelmiş geçmiş tüm ALES sorularını sorucam, bakalım bir daha "sorularınızı bekliyorum" yazacak mı durumuna :)

İtiraf 6

Gelen yolsuzcu hükümet, gideni aratıyorsa ve yolsuzluklara rağmen hala durabiliyorsa hasar almadan ; Bunun nedeni, hükümetten öte kişilere duyulan yersiz aşk çarpıntısı ve ayarı kaçmış müptelalıktır. Bu anlamsız müptelalık, sevgi olmaktan çıkıp ayarsız bir FETİŞ'e dönüştü.....
TAYYİLİEBERcılara ithafen. :):)

Kimden: yakup09

İtiraf 7

takas'ın, ceza puanları sürekli sınırda tutulmalı. Çünkü ; hiçbir karşı görüşü hor görmeyip, olayları uzatmayı dahi bırakın alıntı bile yapamıyor. :):) Forum görüşlere saygı potansiyelini bu durumla yükseltiyor. :kiki:

Kimden: yakup09

İtiraf 8

XanTier üslubunu düzelt. Biraz insanlarla barışık ol. İlk geldiğin zamanlarda yazdığın yorumları kullandığın smileyleri görmesek şimdi ki yazdıklarına ınanıcağız. Durumuna " gereksiz post kasmak " vb şeyleri yazarak güya küçümseme yapıyosun ama 3-4 ay içinde 15 bin mesaj sayısı yaptığın zamanları unutuyosun.

İtiraf 9

Keşke herkes karşındakinden saygı beklemeden önce kendi saygı gösterse...

İtiraf 10

Reyting bölümüne girip sadece tuttuğu kanalla ilgili yorum yapanlar fanatiklikten söz etmesin lütfen. :)

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @çocuklarduymasın @xBUGRAx @cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman @Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06 @yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç. @yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @kvp @Yasin93 @hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @007At @KayıpSehir @Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
@yakup09 coşmuş:F
@Arslan Bey iddaa edileni yapıyor mu bilmem ama mesajları ço uzun sonuna geldiğnide başını unutuyorsun :X
itiraf 2 ve 3 e katılıyorum :)
@yatutarsa post kasmak yüzünden itirafa konu olmuşsun oh olsun sana :F
@Harunnn60 ile ilgili olana sadece vışşhhh :F diyorum

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İtiraf 4'ü yaparak bana gönderme yapan @XanTier mi acaba? Buna benzer benim hakkımda eleştiride bulunuyordu bir ara, oradan çıkardım bunu. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bende tiraf yollayacaktim:( Göktaşi dünyaya çarçapacakmiş gibi durum güncelemene son itiraflari alayım diye yankı uyandırırdın:( Şimdi niye yazmadın(gerçi bende tam zamanını buldum:F) @EveN

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Uzun mesaj yazıyorum, kimseye yaranamıyorum. Ben de post kasayım, kısa kısa mesajlar yazayım ve düşüncelerimi kısa kısa ifade edeyim. Sanırım bunu istiyorlar. :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
1 iddialı konuşmuş. :)

3'e kesinlikle katılıyorum. :)

4 için ise bi fikrim yok.. :)

5 güldürdü. :A

6 ve 7 de çok doğru konuşmuş, yazanın eline sağlık. :A

8 de iddialı olmuş. :)

9 bu forum için ütopik ümit içermiş fazlaca. :F

10 ise çok sitemkar. :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
İtiraf 3

Polat Şaşmaz lütfen özgün ol biraz! Takas ne yazsa aynı şeyi sende yazmak zorundamısın! Copy paste mesajları görmekten sıkıldım!

Kim ben mi oha ya yok artık ben bu foruma ilk geldiğimde yeni yeni alışırken çok yapmışlığım vardır ama şimdi arada sırada benim dilimden aldığı yorumları vardır onlara yaparım sadece sanırım arkadaş 3 sene öncesinde kalmış.

İtiraflar vasat.Ama itiraf 8 bariz XanTier in mesajlarını beğenmeyenlerin uydurduğu bir yazı.
İtiraf 3'e ne diyon aga acayip saçmalamış arkadaş :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Bu hafta daha iddialı itiraflar var gibi. :X @yakup09 patlamış itiraf 9 da onun olabilir. :F

Yok artık benle alakası yok. :F

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
@XanTier e yüklenmeyin. Karşıt görüşlü de olsa player playerın dostudur :)

@yatutarsa post kasmayı bırakmalısın bak neler yazmışlar D

@yakup09 katılıyorum ama harcama bence kendini buralarda seni de yıprattılar ::)

Ayrıca kim bun anonim sürekli sürekli itiraf yollayıp ona buna gerçeklerini anlatıyor :F :kiki:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İtiraf 1'i yapan arkadaş ne elem keder dolu öyle :X Yalnızca sevdiğim insanlara takılırım ben yoksa bana ne post kasmasindan :))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İtiraf 3

Kim ben mi oha ya yok artık ben bu foruma ilk geldiğimde yeni yeni alışırken çok yapmışlığım vardır ama şimdi arada sırada benim dilimden aldığı yorumları vardır onlara yaparım sadece sanırım arkadaş 3 sene öncesinde kalmış.

İtiraf 3'e ne diyon aga acayip saçmalamış arkadaş :D
Eskiden öyleydi ama şimdi değil :D