TVen FavoriForumum İtirafları 26.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
an1306-hizliresim-com_1b_w_pph0d-jpg.4373

FAVORİFORUMUM İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM

a1-bp-blogspot-com__mvmfv78gtr4_tqpehkgj5_i_aaaaaaaaavo_78m3rt749036ddcdd27454ec984f7fd717ef19-gif.20875
aimages-clipartlogo-com_files_images_20_20245_rtuk_akilli_isaretler_siddet_korku_f-png.20876

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3

BesaleT'in sürekli kışkırtıcı konular açması mesajlar yazması bir moda yakışıyor mu?!

İtiraf 4

Çok ikiyüzlü insanlar var gerçekten.Geçen sene Berenci olanlar bu sene Tubacı oldu.Vadiyi eleştirenler Vadisever oldu.Mesajlarına bakıyorum da bir insan ancak bu kadar değişebilir.Mesajlarından konu açasım var büyük değişim diye.Yazık gerçekten.

İtiraf 5

Gerçekten üzülüyorum sizin için!! Takas sen Polat değilsin Emre sen harem ağası değilsin çok kaptırmayın artık gerçek hayatla sahte dünyaları karıştırmayın lütfen.

Kimden: Geçen Hafta Aynı Yorumu Yapan Kişi

İtiraf 6

Kurtlar Vadisinin geçilmesi çok iyi oldu.Artık kendinden emin konuşmalar biter umarım geçilmeyen dizi diye hava atmazlar.:)

İtiraf 8

XanTier ve yatutarsa keşke editörlüğe geri dönseler. :(

İtiraf 9

takas her fırsatta Kurtlar Vadisinin bir bölümünü bile kaçırmadım her perşembe izliyorum diyor. Bu kadar sene,bu kadar bölüm insan hiç mi kaçırmaz bir bölümü?Ne bileyim işi falan çıkar izleyemez.Açıkcası pek samimi gelmiyor bana..

İtiraf 10

Kara Para Aşk'ın tutması çoğu kişileri rahatsız etti. :)

@OzaN @Fks14 @takas @xdragxx @xemrexxx @BesaleT @darksaal @emreemreu @çocuklarduymasın @xBUGRAx @cevaa @destere @Μαнoni @HeisenBerg @Arslan Bey @denizz19 @Yakamoz-Asi @WesTxCoasT @KK|Batman @Prncss.. @XanTier @berkann @BuraK @Forumdash @Billy Kane @S.G.A.T. @hayret bi şey @dizi kolik @mrt-06 @yakup09 @RüzgarGülü @mhmt53 @Onur_35 @primavera @legolas9900 @HachiKo @Ulvi Ç. @yatutarsa @Almila @*Dream* @Dr.Who @Reytinger @kvp @Yasin93 @hızlı gonzales @ABAY_06 @vhp @34rcp44 @gundix123 @007At @KayıpSehir @Kubi-Lay @Bully @sokak sanati @ozgur2113 @berenist @rengarenk @nberkayozer @Pasham

Moderatörün son düzenlenenleri:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hepsi saçma itiraflar millet ne yazacağını şaşırmış artık :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hee birde Kurtlar Vadisi kime geçilmiş ben onu anlamadım en yakın rakibi özeti onu da 2 ye katlamış bir diziden bahsediyoruz :D haftalıklarda geçildiği olmuştu daha önce de sakin :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@EveN her hafta aynı şeyi yazmakta ki amaç nedir?
itiraf 5 i yapan korkağa selamlar burdan :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İlginç oldukları kadar haklı bir çok itiraflar var. İtiraf 5'e katılmamak elde değil. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Birinci itirafı gözardı ettiğim Yakup'un yaptığından yüzde yüz eminim.:)

Evet ben kışkırtmam Karadayı ve Kara Para Aşk'a bulaşana haddini bildiririm.

Yoksa hiçbir dizi hakkında eleştiri yaptığım görülmemiştir.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,683
Puanı
1,061
Doğruları söylemek ne zamandan beri kışkırtıcı olmuş ? Madem kışkırtıcı yorumların altında "Rapor Et" yeri var oraya tıklayın, yönetim görüşsün. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Doğruları söylemek ne zamandan beri kışkırtıcı olmuş ? Madem kışkırtıcı yorumların altında "Rapor Et" yeri var oraya tıklayın, yönetim görüşsün. :)
Katılıyorum. Tarafısz haber açmadığını iddia ediyorsa madem rapor etsin, konu ona göre düzenlenir ve kapatılır zaten. Saçma bir itiraf olmuş. :)

Kimin ettiği de az çok belli oluyor, senin konun çok tarafsız (!) zaten eminim tabi tahmin ettiğim kişiyse bu... :X