TVen FavoriForumum İtirafları 14.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 17 Mayıs Cuma

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

destere ile gitmeden önce bir konuşma yapmıştık. Acaba o yüzden mi geri gelmiyor diye düşünüyorum bazen..

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

Forumda dört gözle beklediğim üye Haluk cumartesi geliyor. Bakalım nasıl birisi :D

İtiraf 3 :

Soyadım Mert ismim Atacan.

Kimden: mrt-06

İtiraf 4 :

Bir gün bir kıza açıldığımda yüzünü bana dönüp gitmişti. Hayatımda en üzüldüğüm olaylardan birisi :(

İtiraf 5 :

xdragxx'in yaptığı çok ayıptı bana karşı.Yakıştırmadım kendisine

@OzaN, @Fks14, @takas, @xdragxx, @BesaleT, @xemrexxx, @darksaal, @destere, @emreemreu, @cevaa, @Μαнoni, @Orcun_22, @Prncss.., @çocuklarduymasın, @KK|Batman, @xBUGRAx, @Neferet, @WesTxCoasT, @LeqeND KiLLeR, @Arslan Bey, @BuraK, @Frank Woods, @berkann, @denizz19, @RüzgarGülü, @primavera, @Billy Kane, @Onur_35, @XanTier, @Forumdash, @mhmt53, @hayret bi şey, @Yakamoz-Asi, @Ulvi Ç., @dizi kolik, @yakup09, @legolas9900, @Dr.Who, @SuskunFelon, @yatutarsa, @muhtesemyuzyil, @*Dream*, @Almila, @hızlı gonzales, @Yasin93, @vhp, @nestroyers, @34rcp44, @china_shangai, @ernkrbyk, @mrt-06, @kvp, @cookies, @charming, @Master.1000, @ABAY_06, @Canol, @muffin, @berenist, @Reytinger

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
haluk reyiz geliyomu gerçekten bende merak ediyorum baya nam salmış foruma:kiki::kiki:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İtiraf 5 Orçun. :D
O değilse de gelsin yüzüme söylesin öyle arkadan konuşmak olmaz. Asıl onun yaptığı ayıp oluyor böyle. :)

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
haluk merak eilmeyecek isim mi :F
destere ile konuşan @primavera dır :F @xdragxx inkini orçun yazmıştır dalga amaçlı :F

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
. @mrt-06'nın itirafı tam bir itiraf :F Adı Mert'miş :F

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraf 1 kimmiş acaba? :D

Artık itiraflara ilgi azaldı. :D Üye yorumlamacaya geç bence @RevaN :D

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İtiraf 1 kimmiş acaba? :D

Artık itiraflara ilgi azaldı. :D Üye yorumlamacaya geç bence @RevaN :D

O proje iptal. Yazın bu projeyle alakalı hiçbir şey olmayacak ki yeni sezonda tekrar ilgi artısın. Başka bir proje düşünüyorum. :D

Sezon Finali tarihi erkene alındı. Gelecek hafta yani 24 mayısta olacak. Fragmanları hazırlıyorum şimdi. Birazdan yayınlarım. :):)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

O proje iptal. Yazın bu projeyle alakalı hiçbir şey olmayacak ki yeni sezonda tekrar ilgi artısın. Başka bir proje düşünüyorum. :D

Sezon Finali tarihi erkene alındı. Gelecek hafta yani 24 mayısta olacak. Fragmanları hazırlıyorum şimdi. Birazdan yayınlarım. :):)

Böyle projeler asıl yazın ilgi görür bence. :D Ama yine de sen bilirsin. :D

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Böyle projeler asıl yazın ilgi görür bence. :D Ama yine de sen bilirsin. :D

Kışın yeterince ilgi gördü zaten. :D Kimsenin itiraf edecek bir şeyi kalmadı. Bir az ara verelim ki, ağustos - eylül gibi herkesin itiraf edecek bir şeyleri olsun. :)