TVen FavoriForumum İtirafları 11.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 15 Nisan Pazartesi

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

Forumda çok alıngan üyeler var. Bunların başında "Fks14"ve "Arslan Bey" geliyor.
Onlara mesaj yazmadan önce yazdığım mesajı birkaç kez okuyorum. Ne kadar dikkat etsem de alınabiliyorlar.

Kimden: Anonim
--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

2 Kez fake açtım forumda yakalandım ama 3.sünü henüz yakalayamadılar :D

İtiraf 3 :

bence forumda en az iki erkek eşcincel :)

İtiraf 4 :

Forumda kendinibeğenmiş çok üye var. Hepsinin cevabını vereceğim sırasıyla

İtiraf 5 :

Forumda yükselmeyi en çok hakeden üye Buğra.Her gece kesintisiz reytingleri paylaşıyor,kaliteli konular açıyor.Yalnız üye olduğu zamanlarda diziler hakkında yorum yapıyordu,taraf tutuyordu,arada tatlı atışmaları da oluyordu.Ama moderatör olduktan sonra sadece görevini yaptı.Kendisi bence görevini iyi yaptığı için yükselmeli ancak eskisi gibi yorumlar yaparsa da çok iyi olur. :)

İtiraf 6 :

Eski konulara bakıyorum da,bazı üyeler biraz forumdan uzaklaşmış gibi.Eskiden yorum yazanlaş şimdi sadece forumda haberleri okuyup çıkıyorlar.

Bir Sonraki İtiraflar 19 Nisan Cuma yayınlanacak. :)

@OzaN, @Fks14, @takas, @xdragxx, @BesaleT, @xemrexxx, @darksaal, @destere, @emreemreu, @cevaa, @Μαнoni, @Orcun_22, @Prncss.., @çocuklarduymasın, @KK|Batman, @xBUGRAx, @Neferet, @WesTxCoasT, @LeqeND KiLLeR, @Arslan Bey, @BuraK, @Frank Woods, @berkann, @denizz19, @RüzgarGülü, @primavera, @Billy Kane, @Onur_35, @XanTier, @Forumdash, @mhmt53, @hayret bi şey, @Yakamoz-Asi, @Ulvi Ç., @dizi kolik, @yakup09, @legolas9900, @Dr.Who, @SuskunFelon, @yatutarsa, @muhtesemyuzyil, @*Dream*, @Lordly, @Almila, @hızlı gonzales, @Yasin93, @vhp, @nestroyers, @34rcp44, @china_shangai, @ernkrbyk, @mrt-06, @kvp, @cookies, @charming, @Master.1000, @ABAY_06, @Canol, @muffin, @berenist, @Reytinger

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İtiraf 1'i yapan kişi keşke anonim olarak yazmasaydı da, kim olduğunu bilseydik. Yani ona göre davranırdık. Alınganlık diye birşey de yok yani bende, nereden çıkarttıysa artık. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2 Kez fake açtım forumda yakalandım ama 3.sünü henüz yakalayamadılar :biggrin:
@hayret bi şey ::D

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Ya beni buraya etiketleyip durmayın sıkıldım itiraf bildiriminden. İlgilenmiyorum itiraflarla. Bir şey itiraf ettiğim de yok.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

İtiraf 3 : Nasıl bu sonuca varmış merak ediyorum. Bir insanın başkalarına saygılı davranması, küfür etmemesi ya da istediği dizileri izlemesine göre mi??
bence forumda en az iki erkek eşcincel :smile:

İtiraf 5e katılıyorum. :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Önceden bazıları nickini saklamazdı. Artık herkes Anonim :D

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@xBUGRAx Sen ne düşünüyorsun itiraf 5 hakkında? :)

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
İtiraf 1 :

Forumda çok alıngan üyeler var. Bunların başında "Fks14"ve "Arslan Bey" geliyor.
Onlara mesaj yazmadan önce yazdığım mesajı birkaç kez okuyorum. Ne kadar dikkat etsem de alınabiliyorlar.

-------------------------------------------------------------------------------------------------- kim söylemiş bilmiyorum ama doğru demiş :D

İtiraf 2 :

-------------------------------------------------------------------------------------------------- çok büyük marifet bende en az 25 fake açmışımdır ne yani :kiki: ama hepsi banlanmıştır :kiki:

İtiraf 3 :

-------------------------------------------------------------------------------------------------- saçmalamaya gerek yok

İtiraf 4 :

Forumda kendini beğenmiş çok üye var. Hepsinin cevabını vereceğim sırasıylaKimden: Anonim

-------------------------------------------------------------------------------------------------- bence sen kendini beğenmişsin kardeş kimsin neye cevap veriyosun artist :D

İtiraf 5 :

Forumda yükselmeyi en çok hakeden üye Buğra.Her gece kesintisiz reytingleri paylaşıyor,kaliteli konular açıyor.Yalnız üye olduğu zamanlarda diziler hakkında yorum yapıyordu,taraf tutuyordu,arada tatlı atışmaları da oluyordu.Ama moderatör olduktan sonra sadece görevini yaptı.Kendisi bence görevini iyi yaptığı için yükselmeli ancak eskisi gibi yorumlar yaparsa da çok iyi olur. :smile:

-------------------------------------------------------------------------------------------------- katılıyorum ama hiç konulara yorumu yok ya insan biraz tartışır bişey ler yapar robot gibi adam :D yükselmeyi hakediyo bence de onun yanında darksaal da artık admin olmalı adam forumun beyni resmen

İtiraf 6 :

Eski konulara bakıyorum da,bazı üyeler biraz forumdan uzaklaşmış gibi.Eskiden yorum yazanlaş şimdi sadece forumda haberleri okuyup çıkıyorlar.

...................................................... itirafa bak :kiki:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Asıl güzel olan tarafı itirafları yapan kişilerin anonim olması. Aksi olsa, burada paylaşacağına chatten direk kişiye söyle. :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Teşekkür ediyorum. Anonim olmasaydı keşke direk kendisine teşekkür ederdim. :)

Yorum konusunda da haklı. :) Eskisi gibi, dizileri yorumlarsan çok iyi olur. :)

- - - Ekleme - - -

İtiraf 1 :

-------------------------------------------------------------------------------------------------- kim söylemiş bilmiyorum ama doğru demiş :D

İtiraf 2 :

-------------------------------------------------------------------------------------------------- çok büyük marifet bende en az 25 fake açmışımdır ne yani :kiki: ama hepsi banlanmıştır :kiki:

İtiraf 3 :

-------------------------------------------------------------------------------------------------- saçmalamaya gerek yok

İtiraf 4 :

Forumda kendini beğenmiş çok üye var. Hepsinin cevabını vereceğim sırasıylaKimden: Anonim

bence sen kendini beğenmişsin kardeş kimsin neye cevap veriyosun artist :D

İtiraf 5 :

Forumda yükselmeyi en çok hakeden üye Buğra.Her gece kesintisiz reytingleri paylaşıyor,kaliteli konular açıyor.Yalnız üye olduğu zamanlarda diziler hakkında yorum yapıyordu,taraf tutuyordu,arada tatlı atışmaları da oluyordu.Ama moderatör olduktan sonra sadece görevini yaptı.Kendisi bence görevini iyi yaptığı için yükselmeli ancak eskisi gibi yorumlar yaparsa da çok iyi olur. :smile:

-------------------------------------------------------------------------------------------------- katılıyorum ama hiç konulara yorumu yok ya insan biraz tartışır bişey ler yapar
robot gibi adam :D yükselmeyi hakediyo bence de onun yanında darksaal da artık admin olmalı adam forumun beyni resmen
İtiraf 6 :

......................................................
itirafa bak :kiki:
Kırmızıyla işaretlediğim yerlere sesli güldüm. :D

Sonuncu itiraf değil cidden. Arkadaşlar yolluyorsanız itiraf yollayın, düşüncelerinizi yolluyorsunuz da, kırmamak için yayınlıyorum. :D