TVen FavoriForumum İtirafları 10.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 12 Nisan Cuma

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

XanTier foruma ilk geldiğinde daha doğal, yapmacıksız ve dobraydı ama şimdilerde programlanmış gibi laflar söylüyor ve doğallıktan çok uzakta bu kendine has olmayan hareketleri.

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

Bazen Ozana o kadar sinirleniyorum ki mesaj atsam süresiz banlanırım. Forum cezaları o kadar saçma ki , her şeye ceza mı verilir ?!

İtiraf 3 :

Forumda kendini ön plana atmak için uğraşan o kadar çok kişi var ki, sanki yarış içindeler. Kendini birşey sananları mı ararsın, çok bilmişleri mi ararsın, ne ararsan var yani. Allah normal kişilere yardımcı olsun.

İtiraf 4 :

Orcun_22'yi çok seviyorum ona aşığım.

İtiraf 5 :

RüzgarGülü forumda sevgilisi ortaya çıktığından itibaren çok değişti. Üzülüyorum bu durumuna. Aslında iyi bir kardeşimizdir ama nedense bir havalara girdi. Kendine gelmesini diliyorum.

İtiraf 6 :

Fks14 bir ara yazdığım itirafı nedense üstüne almadı. Burnu havada biraz sanki. Moderator olmak için can atıyor ama bence olmaz.

Bir Sonraki İtiraflar 15 Nisan Cuma yayınlanacak. :)

@OzaN, @Fks14, @takas, @xdragxx, @BesaleT, @xemrexxx, @darksaal, @destere, @emreemreu, @cevaa, @Μαнoni, @Orcun_22, @Prncss.., @çocuklarduymasın, @KK|Batman, @xBUGRAx, @Neferet, @WesTxCoasT, @LeqeND KiLLeR, @Arslan Bey, @BuraK, @Frank Woods, @berkann, @denizz19, @RüzgarGülü, @primavera, @Billy Kane, @Onur_35, @XanTier, @Forumdash, @mhmt53, @hayret bi şey, @Yakamoz-Asi, @Ulvi Ç., @dizi kolik, @yakup09, @legolas9900, @Dr.Who, @SuskunFelon, @yatutarsa, @muhtesemyuzyil, @*Dream*, @Lordly, @Almila, @hızlı gonzales, @Yasin93, @vhp, @nestroyers, @34rcp44, @china_shangai, @ernkrbyk, @mrt-06, @kvp, @cookies, @charming, @Master.1000, @ABAY_06, @Canol, @muffin, @berenist, @Reytinger

Son düzenleme:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Hahaha... :F

İtirafların hepsi iğnelemek için yazılmış sanırım @Orcun_22'ye yazılan itiraf hariç. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,105
Puanı
1,061
Orcun_22'yi çok seviyorum ona aşığım. :F:F en çok bunu merak ettim
fks14 e laf atanı biliyoz gibi beyazsoy geleneği ni devam ettiren şahıslardan biri :F
itiraf 2 ye katılıyorum :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraf 4 : Bıktık sevgili olaylarından :D

Orcun_22'yi çok seviyorum ona aşığım.