TVen FavoriForumum İtirafları 6.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 1 Nisan Pazartesi

-------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

beyazsoy bence bir kişi yüzünden gitti o da Fks14. Ne zaman beyazsoyu görse soru soruyordu, adam bıktı sorulardan gitti.

Kimden: Anonim

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

Vadiden nefret etmeme rağmen,takas arkadaşı çok samimi buluyorum. Sevdiği diziyi savunuyor,helal olsun.Sırf onun hatrı için izleyeceğim baştan diziyi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 3 :

Açikcasi ben gittigimden beri super moderatorler gorevlerini hic iyi yapmiyorlar. Çok yavaşlar. Moderatorler bile onlardan daha hizli. Adalet acisindan kendimi tekrar super moderatör gormek istiyorum. Cunku bunu herkesten cok hakettigimi dusunuyorum.

Kimden: Fks14

İtiraf 4 :

Bazen bazı üyelere karşı sakinliğimi koruyamıyorum. Forumda sorun baş aldı gidiyor.

Yakında yeni atamalar olacak. Tüm moderatörler, süper moderatörler ve editörler'in yetkisini alıp tekrar atama yapılacak. Bunu da buradana duyurmuş olalım. Aklımda bir kişi var onu da admin yapmak istiyorum, bakalım. :):)

Kimden: OzaN

İtiraf 5 :

Haluk792 aslında bir bakıma forumun neşesiydi, ama gitti. Umarım çabucak geri döner. Özledik. Gelir gelmez ceza alamaması için uyaracağım.

İtiraf 6 :

Hiçkimse tarafsız değildir. Sadece öyle davranabilir. Yönetimde bazen arkadaşım olan kişilerin yanlışlarını görmezden gelip ceza vermiyorum, sevmediğim arkadaşlar ise ceza alsın diye elimden geleni yapıyorum.
Anonim yazarmısın.

İtiraf 7 :

Pis Yedili dizisini izlediğim halde forumdakiler dalga geçiyor diye söyleyemiyorum.
İntikam başka gün olsa izlerdim ama perşembe.

İtiraf 8 :

Bence takas agam, Onu agam ve legolas agam mod olmalilar.

İtiraf 9 :

xBUGRAx sırf anlıkları paylaştığı için moderatör. Ben de paylaşabilirim. Ne var bunda? Bence hiç haketmiyor. Onunla birlikte SBTyi paylaşan bir sürü üye var.

İtiraf 10 :

Başka bir forum kurmayı planlıyorum. Arkadaşların hepsini davet edeceğim yakında. Daha renkli bir yer olacak. :)

Bir sonraki itiraflar 3 Nisan Çarşamba Günü Yayınlanacak. :)

@OzaN , @Orcun_22 , @takas , @xdragxx , @xemrexxx , @WesTxCoasT , @LeqeND KiLLeR , xBUGRAx , @primavera , @mhmt53 , @XanTier , @Ulvi Ç. , @Onur_35 , @kvp , @Dr.Who , @Reytinger , @muhtesemyuzyil , @Lordly , @34rcp44 , @yakup09 , @legolas9900 , @yatutarsa , @berenist , @hayret bi şey , @SuskunFelon , @hızlı gonzales , @Yakamoz-Asi , @Leo.Runle , @vadici , @shakeproductions , @ozgur2112 , @rengarenk , @Reytinger , @charming , @muffin , @batuhankaralar , @ABAY_06 , @Canol , @Master.1000 , @KayıpSehir , @cookies , @mrt-06 , @eskici , @adam4, @Yasin93 , @RüzgarGülü , @Billy Kane

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada arkadaşlar @Fks14'ün kendini herkesten üstün gördüğünü görmüş ve anlamış olduk. Bir insan önce mütevazi olmalı. Aslında en başta böyle bir görüntü ortaya koyuyordu. Daha sonra ne olduysa bu konuyla birlikte aslında nasıl düşündüğünü görmüş ve anlamış olduk. Süper Moderatörleri küçük görüyor. Her neyse sanırım en ilginç itiraflardan biri bu oldu. Tabi bu itirafı gerçekten o yaptıysa.. :)

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu arada arkadaşlar @Fks14'ün kendini herkesten üstün gördüğünü görmüş ve anlamış olduk. Bir insan önce mütevazi olmalı. Aslında en başta böyle bir görüntü ortaya koyuyordu. Daha sonra ne olduysa bu konuyla birlikte aslında nasıl düşündüğünü görmüş ve anlamış olduk. Süper Moderatörleri küçük görüyor. Her neyse sanırım en ilginç itiraflardan biri bu oldu. :)
Bence bu itiraf gerçek değil yani Fks14 böyle bişey söyleyip bize laf atmamıştır bu büyük ihtimal Revan'ın bize 1 nisan şakası. :)

- - - Ekleme - - -

Ozel mesajla mi itiraf ediliyor :A
Evet. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bence bu itiraf gerçek değil yani Fks14 böyle bişey söyleyip bize laf atmamıştır bu büyük ihtimal Revan'ın bize 1 nisan şakası. :)

Biraz sert çıktım sanırım. Ekleme yaptım gerçekten o yaptıysa diye. Umarım o yapmamıştır. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
#1 İtiraf: çok güldüm :F:F
#2 itiraf: @Yakamoz-Asi mi? :X:X
#6 İtiraf: Oldukça samimi ve dürüst :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Biraz sert çıktım sanırım. Ekleme yaptım gerçekten o yaptıysa diye. Umarım o yapmamıştır. :)

O yapmamıştır Ozan da öyle bi itaraf yapmamıştır yapsa ilk önce yönetimde söyler zaten. :)
Normalde 5 itiraf oluyor bugün 10 tane neden acaba? :D

- - - Ekleme - - -

İtiraf 6 da yalan zaten cidden öyle bişey yazdıysa yöneticiliği gider. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Itiraf 1: Yorum yok, kim oldugunu tahmin edemiyorum.
Itiraf 2: Güzel yazmis takas icin, kim bilemiyorum.
Itiraf 3: Daha öncesini bilemedigim icin yorum yok. Ama 1 Nisan sakasi olmadigini düsünüyorum.
Itiraf 4: Bu Itiraf ortaligi yikar diye düsünüyorum ve Admin olacak kisiyi cok merak ediyorum :)
Itiraf 5: @takas olabilir :)
Itiraf 6: üst yönetimden biri, kim bilemiyorum. @Arslan Bey ?
Itiraf 7: @mrt-06 olabilir mi?
Itiraf 8: Kesin @çocuklarduymasın :D
Itiraf 9: Bu itirafi kim yaptiysa kusura bakmasin ama hergün dakik olarak paylasin aksam 20 gece 1 görelim. Öyle havadan atmakla olmuyor. Bunun icinde @xBUGRAx 'nin mod oldugunu sanmiyorum, görevini layikiyla yerine getiriyor. Önce saygi göstersin her kimse. Itiraf 10: Ben gitmem simdiden söyliyeyim. Kim oldugunu tahmin edemiyorum.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O yapmamıştır Ozan da öyle bi itaraf yapmamıştır yapsa ilk önce yönetimde söyler zaten. :)
Normalde 5 itiraf oluyor bugün 10 tane neden acaba? :D

Açıkcası @RevaN yaptıysa böyle bir şaka. Forumdaki üyeler ıslak odunla dalar harbi harbi. :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İtiraflar çok komik ve çok iyi. :F

Beyazsoy'a çok soru soran Fks14'ü "Forum'un Yolu" dizimde de göstermiştim. Fks14 hangi konuda görse beyazsoy'a soru soruyordu. Çıtayı geçmişti adamda dayanamadı gitti. :F

İtiraf 3 konusunda Fks14'e katılıyorum ama mütevazi olabilirdin Furkan. :)

İtiraf 4'te de umarım forumun geleceği için daha iyi hayırlı kararlar alır OzaN.

Haluk kendisi "İlla ceza alıcam ben." diye çabalıyor malesef. O yüzden geldiği zaman 2 gün dayanabilir sonra kalıcı olarak banlanır heralde çocuk. :F

İtiraf 7 beni çok güldürdü. Pis Yedili'yi bende izliyorum. Çokta güzel bir dizi bence. Çekinmemeli o kişi.

İtiraf 9'a katılmıyorum. Buğra'nın açtığı konular çok kaliteli. Anlıkları paylaşıyor diye moderatör olmadığı kesinlikle açık.

İtiraf 10'un kuracağı forumuda merakla bekliyoruz. :)

Son düzenleme: