'FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler' - 4. Bölüm - Konuk: BesaleT

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
1,060
'FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler' - 4. Bölüm - Konuk: BesaleT

halukerogluFOX: Öncelikle 'FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler' adlı programımın 4.bölümüne hoşgeldin. :)
BesaleT: Hoşbulduk
halukerogluFOX: Öncelikle sana ilk sorum şu olacak. Adın ve yaşın kaç? :)
BesaleT: Adım Çağlar bilen biliyordur zaten , 24 yaşındayım.
halukerogluFOX: Okuyor musun hala? Okuyorsan hangi dalda? :)
BesaleT: 1-2 ay oldu mezun oldum çok şükür şimdi biraz kafa toplayıp iş, yüksek lisans ya da askerlik birini halletmeyi düşünüyorum. İstatistik bölümü okudum ama risk analizi, finans, veri madenciliği alanlarında geliştirdim kendimi.
halukerogluFOX: En sevdiğin yerli dizi? :)
BesaleT: Pek yerli dizi izlemiyorum aslında hatta Survivor harici televizyon da izlemiyorum senede bir survivorı izilerim işte. Ama şu sıralar Vatanım Sensin güzel internetten takip etmeye çalışıyorum.
halukerogluFOX: Muhteşem Yüzyıl Kösem mi Vatanım Sensin mi? :) :)
BesaleT: Vatanım Sensin
halukerogluFOX: Cesur ve Güzel sence neden bu kadar çok tuttu?
BesaleT: tuttuğu konusunda bile fikrim yoktu. :D Bilmiyorum Tuba Büyüküstün fanları bile yeter aslında üstüne de Kıvanç Tatlıtuğ var senaryo da iyiyse neden tutmasın :D
halukerogluFOX: FOX mu tv8 mi? :)
BesaleT: Senin için FOX diyeyim. :D :D
halukerogluFOX: Leyla ile Mecnun yeniden başlasa tutar mı sence?
BesaleT:Valla her şeyi tadında bırakmak lazım görüşündeyim çoğu yeniden dizi tutmadığını göz önüne alırsak tutma ihtimali zor belki kayıpsın full kadro ve aynı yönetmen senarist vs. ile olabilir.
halukerogluFOX: Kalbimdeki Deniz mi Aşk Laftan Anlamaz mı? :D
BesaleT:Kalbimdeki Deniz’i hiç bilmiyorum Aşk Laftan Anlamaz’a yazın 1-2 bölüm bakmıştım malum yazın hiçbir şey yok :D Ama bıraktım onu da Aşk Laftan Anlamaz diyelim.
halukerogluFOX: Askerliğini yaptın mı? :)
BesaleT: Dediğim gibi yeni mezun oldum sayılır o yüzden beklmede bana kalsa gideceğim de malum ortalık karışık bizimkiler sıcak bakmıyor pek şu sıralar.
halukerogluFOX: Şimdiye kadar oynamasından en çok zevk aldığın bilgisayar oyunlarının isimleri neler? :)
COD serisi hikaye olarak güzeldi ama son zamanlarda bozdu bence o da. CS GO oynuyoruz şu sıralar arkadaşlarla maksat muhabbet ama eğlenceli oluyor toplu girince en azından.
halukerogluFOX: Sence Cem Yılmaz mı yoksa Ata Demirel mi? :)
Cem Yılmaz tabii ki.
halukerogluFOX: Sence futbol mu yoksa basketbol mu? :D
Eski lisanslı basketbolcu olarak tabi ki basketbol diyorum :D Ama seçim yapmak çok zor %51 basketbol %49 futbol diyebilirim.
halukerogluFOX: En çok Türk dizilerini mi yoksa yabancı dizileri mi seviyorsun? :)
Yabancı diziler daha iyi gidiyor süreleri az olduğu için bir de bizdeki diziler sürekli aynı modda aşk üçgeni içinde ya da ağır dram içeriyor.Ama son zamanlar da Vatanım Sensin, Muhteşem Yüzyıl (ilk olanı), Diriliş Ertuğrul gibi dizilerin olması hoşuma gidiyor tabi.
halukerogluFOX: Sence kadınlar mı yoksa erkekler mi daha çok yalan söyler?
Daha çok konusunda bir şey diyemem de kim yalanı yutturur olayına girersek banko kadınlar erkekler çok çabuk yakalanıyor :D
halukerogluFOX: Sence en çok söylenen Türk yalanı nedir? :D
“Otobüs bozuldu, 5 dakikaya oradayım” olabilir :D
halukerogluFOX: Forumda en iyi anlaştığın kişiler kimler? :)
Denizz19, mrt-06, Ozan, sürgünüm, tolstoyevski , bully, vadikızı, Heisenberg yani öyle anlaşamadığım yok fikirler farklılık gösterebilir tabi herkes özgürce söyleyebilmeli düşüncelerini ama öyle bi anlaşamamazlık yok. Eskilerden de tabi Yakamoz-Asi, cevaa, xdragxx, cenation, darksaal’ları sayabiliriz :D
halukerogluFOX: En sevdiğin oyuncular kimler? :)
Oyunculardan kasıt? :D Tiyatro, sinema, televizyondan soruyorsan Halit Ergenç, Haluk Bilginer sevdiğim kişilerdir Türk olarak.
halukerogluFOX: Sence aldatılmak mı yoksa terk edilmek mi?
Hiçbirini tercih etmem tabi ama aldatılmak daha kötüdür.
halukerogluFOX: Kendini 3 kelimeyle tanıt desem bunlar neler olur? :)
İnatçı, kendinden çok sevdiklerini düşünen, dürüst açık sözlü biriyimdir. (3 kelime olmadı ama 3 madde de anlattım :D)
halukerogluFOX: Sence çok gezen mi bilir yoksa çok okuyan mı?
Okuduktan sonra gezen çok daha iyi bilir. Ama ikisinden birisini seçmek lazımsa çok gezen.
halukerogluFOX: Sence sinema mı yoksa tiyatro mu?
Tiyatronun havası daha başkadır.
halukerogluFOX: Misafirliğe gittiğinde genelde hangi TV kanalı açık oluyor?:)
Star , Kanal D sanırım.
halukerogluFOX: Hangi takımı tutuyorsun?
4 yıldız diyim siz anlayın :D
halukerogluFOX: Sence bir dizi en fazla kaç sezon sürmeli, neden? :)
O dizisine göre değişir gereksiz uzatmaya karşıyım ben sırf izleniyor diye planlanan tarihten sonra bitirmek saçma olur.
halukerogluFOX: En sevdiğin renk nedir?
Mavi
halukerogluFOX: En çok hangi şarkıcıları beğeniyorsun? :)
Özellikle dinlediğim yok tabi güzel olan her türden müzik dinlerim ama Türklerden Gökhan Türkmen, Ogün Şanlısoy sevdiklerim arasındadır
halukerogluFOX: Nasıl bir kızla ilişki yaşamak istersin? Seveceğin kızın özellikleri nasıl olmalı yani? :)
Seveceğin kızı planlayamazsın ama özellikleri bakımında dürüst, aklı başında, fikirleri benimkilerle uyuşan biri olmasını isterdim.
halukerogluFOX: Hayatında en çok neye üzüldün?
Ablam evlendiği zamandı sanırım.
halukerogluFOX: Bu zamana kadar hiç içki ve sigara içtin mi?
Her ne kadar çok olmasa da ayda yılda bir arkadaşlarla toplanır içeriz. Sigara içmedim içeceğimi de düşünmüyorum.
halukerogluFOX: Kaç kilosun ve kilondan memnun musun? :)
90 kilo boyuma göre memnun sayılırım ya öyle çok kafaya takacak bi düzeyde değil çok şükür :D
halukerogluFOX: Öğretmenlerinden hiç dayak yedin mi? :D
Sınıf öğretmenimden yemiştim ilk okul 1-2 olması lazım 5 arkadaşımı dövdükten sonra :D Bir de derse geç geldik diye din kültürü hocamdan yemiştim sevgi çubuğu vardı ele çok pis yapıştırırdı ama severdim (hocayı tabi ki dayağı değil) :D
halukerogluFOX: Sence Türk insanın en tipik özellikleri neler? :D
Vatan Sever olmaları bazen hatta ayı yavrusunu severken öldürür oluyor çok sevmekten geliyor bazı şeyler başımıza. :D
halukerogluFOX: Türkler, vampirli dizi yapsalar sence nasıl olur? İzlenir mi? :)
Türkiye’de tutacağını zannetmiyorum.
halukerogluFOX: Burcun nedir ve genel olarak burcunun özelliklerini taşır mısın? :)
Boğa evet taşıyorum
halukerogluFOX: Sence bu sezon en çok hangi kanal çıkış yapar? :)
Kanal D olabilir.
halukerogluFOX: Gözlerin ne renk?
Tam siyah olmasa da siyaha yakın.
halukerogluFOX: Seyahata giderken yanına aldığın üç önemli şey nedir?
Kitabım, bilgisayarım, parfüm.
halukerogluFOX: Sence Sütaş ayran mı yoksa İçim ayran mı? :D
Sütaş
halukerogluFOX: Sakalların çıkmaya başladı mı? :D
24 yaşındayım sakalların çıkmaya başladı mı diye bir soru var :D Lise 2 de başlamıştı :D :D :D
halukerogluFOX: Sence Tavuk Döner mi yoksa Et Döner mi daha güzel?
et döner.
halukerogluFOX: Fobilerin neler? :D
Fobim yok pek fazla yükseklik belki sayılabilir ama uçakta falan sıkıntı olmuyor :D
halukerogluFOX: Kendi kendine konuşur musun?
Ohoo her zaman konuşurum bunu eskiden delilik falan vuruyorlarmış da alakası yok insanı rahatlattığını düşünüyorum
halukerogluFOX: En sevdiğin hayvan nedir?
köpek
halukerogluFOX: Hiç dejavu yaşadın mı?
Bana fazla oluyor ya ilk kez gittiğim bir yere oraya daha önce gitmişim, görmüşüm gibi pek çok olay oluyor.
halukerogluFOX: Hiç tiyatro oyununda rol aldın mı? :)
okul yıllarında çok rol aldım. Çırak oldum, asker oldum, çoban oldum, kağıt helvacı oldum hepsi başroldü ama fakir ama gururlu genç rolü tam ban göre sanırım :D
halukerogluFOX: İrem Derici mi yoksa Sıla mı sence? :)
Sıla
halukerogluFOX: Bu foruma kaç yılında üye oldun? :)
2011 Şubat’ta üye oldum 6.yılıma gireceğim yakında, zaman hızlı geçiyor. Benden önce de üye olan bi Ozan kaldı sanırım :D
halukerogluFOX: Son soruyla programımın dördüncü bölümünü kapatmak istiyorum izninle: 'En sevdiğin ve sevmediğin özelliğin nedir?' :)
Araştırmacı, olmam körü körüne hiçbir şeye bağlanmıyor olmam sevdiğim özelliğimdir. Sevmediğim ise üstte de dediğim gibi kendmden önce sevdiklerimi düşünüyor olmak sıkıntı olabilir bazen.
halukerogluFOX: Verdiğin tüm samimi cevaplar için ve programımın dördüncü bölüm konuğu olduğun için sana çok teşekkür ediyorum. :) :)
BesaleT: Ben teşekkür ederim. :D :D

NOT: Emeğe saygı için lütfen yorumlarınızı yazınız ve konuyu beğeniniz.

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Güzel sohbet olmuş. Özellikle beni başa yazması da işin boyutunu daha da yükseltmiş. Emeğine sağlık Haluk :A

@BesaleT güzel konuşmuşsun :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Teşekkürler Çağlar ben de seni severim. :bhr: @BesaleT

Sakal cevabın güldürdü. :F 5 kişiyi tek başına mı dövdün merak ettim. :A Cevaplar çok samimi geldi, keyifle okudum elinize sağlık.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
@BesaleT pek fazla sohbetimiz olmasada senle her zaman iyi anlaştık benim nickimide
yazdığın için teşekkür ederim:D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Çağlar her zaman ki gibi güzel cevaplar vermiş. Bazıları güldürdü. :D @BesaleT eyvallah. :)

Ellerine sağlık Haluk. :)