'FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler' - 3. Bölüm - Konuk: *YıldırıM*

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
halukerogluFOX: Öncelikle 'FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler' adlı programımın 3.bölümüne hoşgeldin. :)
-Hoşbuldum Fox hayranı arkadaşım benim teşekkür ederim. ;)
halukerogluFOX: Öncelikle sana ilk sorum şu olacak. Adın ve yaşın kaç? :)
-Adım Yıldırım. 10 Mayıs 1995 kurban bayramının ilk günü doğmuşum. Yani doğduğum güne nalet etmek isteyen kişilere duyurulur. Çarpılırsınız.:A Yani 21 yaşındayım.
halukerogluFOX: Okuyor musun hala? Okuyorsan hangi dalda? :)
- Yildiz Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü. Evet zor bir bölüm ama ne yapacağız. Degistiricem ama bölümü Dgs sınavı ile.
halukerogluFOX: Bu zamana kadar hiç içki veya sigara içtin mi?
-İçki içtim sigaraya ise 5 yaşında başladım ben.:F Benim annem sigara hastası bir kadın bayılıyor sigaraya. Ben 5 yaşındayken meraklıydım sigaraya. Sürekli annemin sigaralarını alırdım falan. Bir gün annem sinirlendi. Aldı beni yanına sigarayı ateşledi ağzıma verdi. Ben de içime çekeceğime üflüyordum ne bileyim ki. Annem de oğlum üfleme iyice içine çek dedi. Tabi benim gözler yaşlı öksürük falan. :F Sonra da tövbeliyim tabi. :ok:
Ay Yapım mı Süreç Film mi? :D
- Ay Yapım kaliteli işler çıkardı ama en sevmediğim yanı çok dizi yapması. Mesela bu sezon 5 dizisi yayında ve 6. da gelecek. Yani para kazanayım da amaaaaan derdinde yapımcısı. Sureç film ise öğğğğ. :confused:
Kiraz Mevsimi yeniden başlasa tutar mı sence? :) :) :)
- Kesin tutar. Ergen çok var canısı. Kezbanlar parlak oğlan avlıyorlar tv'de. Başka nerede görecekler ki öyle oğlanları .:F
halukerogluFOX: Diyelim ki ölümcül hastasın ve bunu bilmiyorsun. Söylenmesini ister miydin?
- Tabi ki de. Bu da soru mu?:FÖteki tarafa gusülsüz mü gideyim.:A Hem daha dedikodusunu yaptığım insanlardan helallık işlemleri falan uzun iş .:A Haber verilmeli. :ok:
halukerogluFOX: Kendini 4 kelimeyle tanıt desem bunlar neler olur? :)
- Her olumsuz şeye olumlu yaklaşabiliyorum. Annem gibi bir kadına katlanabilmem. Doğru sözlü değilim. :FÇünkü insanlar gerçeği duymak istemiyorlar. Eğlenceli biriyim ama disyan sert.
halukerogluFOX: Sevdiğin insanı ailen beğenmeseydi ne yapardın? :)
- Onlar beğenmese de olur. Biz bize yeteriz.:bhr:
halukerogluFOX: En çok Türk dizilerini mi yoksa yabancı dizileri mi seviyorsun? :)
- Kezban izlemeye tahammülüm yok canısı. Yabancı diziler eşittir parlak oğlanlar. :F:bhr::bhr::bhr:
halukerogluFOX: Hiç gazete kuponu biriktirerek bir şeyler aldın mı? :D
-Evet yabancı dille ilgili bir program ama bir kere açıp bakmışlığım yoktur.:kiki:
Sinan Akçıl mı Gökhan Özen mi? :D :D
- Justin Biber çakması mı öğğğğ ikisi de cık ama Gökhan olsun hadi gideri var oğlanın :bhr::A
halukerogluFOX: Bu zamana kadar kaç sevgilin oldu? :D
- 3 tane oldu.:bhr::bhr::bhr:
halukerogluFOX: Sakalların ilk olarak kaç yaşında çıkmaya başladı? :D
- Bilmiyorum valla. Dün ne yediğimi sor onu da bilmiyorum.:A
halukerogluFOX: Öleceğin günü bilmek ister miydin?
- Gusül almak için ve helallik için tabi ki de. Cehenneme mi gidek yani.:eek::eek:
halukerogluFOX: Forumda en iyi anlaştığın kişiler kimler? :)
-Valla uzun süredir girmiyordum. Onun için bir şey diyemem. Özelden de konuştuğum yok ama eskiden vardı. Mesela ilk ahmad ile konuşuyorduk. İyi anlasabilecegim arkadaşlar buyrun bekleniyorsunuz özel sohbete. :A
halukerogluFOX: En sevdiğin oyuncular kimler? :)
- Gerard Butler:bhr::bhr: Burak Özçivit, Halit Ergenç.
halukerogluFOX: Vücudunun en çok neresini seviyorsun? :D
- Kalçam.:A
halukerogluFOX: Hobilerin ve fobilerin neler? :)
- Resim yapıyorum ve Watpadd de hikaye yayınlamak üzere( şu anda yayınlamadım) hikaye yazıyorum . Film izlemeyi seviyorum. Ve evde kimse yokken kapım açıkken tuvalete girme.:F Fobiler ise köpek harici ve muhabbet kuşu ve güvercin harici tüm hayvanlar. Birinin kapımı vurmadan içeri girmesi. :mad:
halukerogluFOX: Sanat için soyunur muydun? :D
- Her zaman soyunurum. Sanat olmasına gerek yok.:F
halukerogluFOX: Hiç kendi kendine konuşur musun? :D
- Ooooo sürekli dalga konusu olurdum bununla.:AAma azalttım artık. :bhr:
halukerogluFOX: Yapmak istediğin en büyük çılgınlık nedir? :)
- Havuzda herkesin içinde çıplak yüzmek. Justin Bieber in suratına tükürmek.:bhr:
halukerogluFOX: Türkler, vampirli dizi yapsalar sence nasıl olur? İzlenir mi? :)
- Ben Kezbanım diye möooleyen türk kızları mı vampir olacak aman kalsın ya. Yabancılar onu güzelce yapıyor. :bhr:
halukerogluFOX: Kız arkadaşının bikini giymesi seni rahatsız eder mi?
- Kız arkadaşım yok eşcinselim . :pSaklamıyorum artık . (Homofobikler defolun. :bağır:)Aile hariç tabi:eek::confused:
halukerogluFOX: Küçükken aşı olmaktan korkar mıydın? :D
- Kim korkmaz ki:confused: Ama şimdi her ay alerji aşısı oluyorum alıştım. ;)
Ölene Kadar mı Vatanım Sensin mi? :D :D
İki dizi de kaliteli ama kesinlikle Ölene Kadar. Harika bir dizi. Görüntü efektler oyuncular konu müzik hepsi harika. Umarım çift haneli reyting alır. :bhr:
halukerogluFOX: Sence erkeklere küpe yakışıyor mu? :D
- Hayvan gibi kulağı olan ve kulak memesi büyük olanlar lütfen takmasın. İğrenç bir görüntü ortaya çıkıyor. :confused::(Küçük kulaklı ya da orta onlara yakışıyor. Kişiden kişiye değişir ama kulak var kulak var.
halukerogluFOX: Son soruyla programımın üçüncü bölümünü kapatmak istiyorum izninle: 'Hayatın bir roman olsaydı adını ne koyardın?' :D
Adı çıkmış Mahalle koyardım. Hayatım tamam çok renkli ama apartmanımız ve mahallemiz de baya renkli. Kimin ne halt yediği hep ortada herkesin.:AUtanma 0. Yüz kızarması hiç yok. Suratlarına tükürülse aaa yağmur yağıyor. Bu derece yani. Bunlar benim için geçerli değil ama bu insanlarla iç içe yaşıyoruz ne yapalım. :(
halukerogluFOX: Verdiğin tüm içten cevaplar için ve programımın üçüncü bölüm konuğu olduğun için sana çok teşekkür ediyorum. :) :)
- Rica ederim ne demek ara sıra gel.;) Dedikodu ederiz.:bhr:

NOT: Emeğe saygı için lütfen yorumlarınızı yazınız ve konuyu beğeniniz.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Haftada 2 bölüm kuralı var malum biliyorsun dün geçen haftaydı 2 bölüm yayınladın. Yani bu haftaya 1 bölümün kaldı onu yarına yapma hatta mümkünse sohbet programın haftada 1 olsun yoksa takip edemem :(
edersin istersen o kadar emek veriyorum bak ıver işte şimdi 10 dk ını almaz :D