Fav10 Sorgu Odası - Hafta 61 - Sorgudaki İsim: berkann

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Forumda escinsel konularını açman yada kendinle ilgili açılma sebeplerin arasında bi ilgi görme isteği var mı? Prim için kullandığın oldumu bu durumu.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Forumu 3 kelimeyle tanımlar mısın?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Neyse geyik olsun diye sordum.:A

Yaşamak istediğin bi dönem var mı?

Antik Yunan ya da Rönesans döneminde yaşamak isterdim.

Dizimin oyuncusu üzerinden PR çalışması yapıyorum @xemrexxx anlamıştır. :A

Kendindeki yönelimi ilk ne zaman fark ettin kaç yaşındaydın? @berkann

12-13 yaşlarımda. Ancak bundan daha küçükken yaşadığım bir olay var. İlkokul kaçtayız bilmiyorum. Yaşım 10-11 ya var ya yok. Okul çıkışında bir genç erkek pembe giyinmiş ve yürüyor. Kendini saklamayan birisi yani. Ve ilkokul çağındaki o çocuklar "top, dönme, ibne, karı" vs gibi sözlerle hakaretler etmişlerdi. O an kendimi kötü hissettiğimi hatırlıyorum.

Forumda escinsel konularını açman yada kendinle ilgili açılma sebeplerin arasında bi ilgi görme isteği var mı? Prim için kullandığın oldumu bu durumu.:)
Hayır tabiki asla. :D Sanıyorum ki durum güncellemelerim için bunu söylüyorsun. Ama benim konularım ya da durum güncellemelerim hiçbir şeye yaramamış olsa bile "eşcinsel, lgbti" kelimelerini sizler için -herkes için değil tabi- sıradanlaştırdı. Eşcinsellerin de aranızda olduğunu fark ettiniz belki.

Son düzenleme:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İlerde kendini nerede görmek istiyorsun?

En sevdiğin yada en merak ettiğin ülke neresi? @berkann

Of sorularında çok zorlandım ya lys mat mısın arkadaş? :D Sanırım mutlu olabileceğim her şey kabulüm. Soruyu kariyer planına falan çekmeye çalıştım da ben özellikle bir mesleği yaparak, sırf o mesleği yaptığım için mutlu olacak biri değilim ya. O yüzden bunu da böyle cevaplayamamış olayım. :D

Çok gezilesi, görülesi yerler var ya. Zor bir soru ama İtalya diyeyim. Tarih kokan yerlerden. Merak ettiğim yer ise Kuzey Kore. Bir b*kluk dönüyor orada ama gidip yerinde görmek isterim. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hem bi ikilemde görüyoruz seni? Hayatı yaşamaktan korkanlardan mısın?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Antik Yunan ya da Rönesans döneminde yaşamak isterdim.

12-13 yaşlarımda. Ancak bundan daha küçükken yaşadığım bir olay var. İlkokul kaçtayız bilmiyorum. Yaşım 10-11 ya var ya yok. Okul çıkışında bir genç erkek pembe giyinmiş ve yürüyor. Kendini saklamayan birisi yani. Ve ilkokul çağındaki o çocuklar "top, dönme, ibne, karı" vs gibi sözlerle hakaretler etmişlerdi. O an kendimi kötü hissettiğimi hatırlıyorum.

Hayır tabiki asla. :D Sanıyorum ki durum güncellemelerim için bunu söylüyorsun. Ama benim konularım ya da durum güncellemelerim hiçbir şeye yaramamış olsa bile "eşcinsel, lgbti" kelimelerini sizler için -herkes için değil tabi- sıradanlaştırdı. Eşcinsellerin de aranızda olduğunu fark ettiniz belki.
O üzülme olayından çıkarım yapmak bana pek mantıklı gelmedi. İnsanlığı olan herkes üzülür bence. Ki ilkokulda okulda bir eşcinsel vardı herkes dalga geçiyordu "Top top" diye eve kadar arkasından bağırıp hakaret ederlerdi. Ben de belki gaza gelip çocukluk yapmışımdır ama üzülüyordum o çocuğa. Sonra yıllar sonra yolda görmüştüm selam verip geçtim. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Olursun. :D Kendimi evet-hayır yarışmasında gibi hissettim. :D

Zamanı tutamıyoruz maalesef. Ama daha genciz ve umarım önümüzde zamanı durdurmak isteyeceğimiz çok an'ımız olacaktır. Ayy ben niye duygusala bağladım ya? :(
Cidden niye böyle oldu birden? :D Doğru dedin, zamanı durdurmak isteyeceği anlar olmalı insanın hayatında. Bugüne kadar kaç tane böyle anım olduğunu düşündüm de düşünmekten vazgeçtim neyse. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Hem bi ikilemde görüyoruz seni? Hayatı yaşamaktan korkanlardan mısın?

Ya çünkü keskin sınırlarım yok. Her fikirde veya bir tartışmada iki tarafa da katılmadığım/katıldığım bir şeyler olabiliyor. Ve evet kararsız da biriyim. Foruma yaşadığım ikilemleri bu kadar yansıtmış olduğumun farkında değildim açıkçası. Neyi görüp de sordun ya, unuttum herhalde. :D

Risk almaktan korkarım ama bu, hayatı yaşamaktan korkmak mı oluyor? Sanmıyorum. O yüzden, değilim.

O üzülme olayından çıkarım yapmak bana pek mantıklı gelmedi. İnsanlığı olan herkes üzülür bence. Ki ilkokulda okulda bir eşcinsel vardı herkes dalga geçiyordu "Top top" diye eve kadar arkasından bağırıp hakaret ederlerdi. Ben de belki gaza gelip çocukluk yapmışımdır ama üzülüyordum o çocuğa. Sonra yıllar sonra yolda görmüştüm selam verip geçtim. :D

Yok işte o aynı his değil. Nefes alamama gibi bir şey benimki, korkmak, susmak. Ama dediğim gibi daha yaşımın kaç olduğunu bile hatırlamıyorum. O yüzden o soruya ergenliğimle cevabını veriyorum.

Cidden niye böyle oldu birden? :D Doğru dedin, zamanı durdurmak isteyeceği anlar olmalı insanın hayatında. Bugüne kadar kaç tane böyle anım olduğunu düşündüm de düşünmekten vazgeçtim neyse. :D
Bilmiyorum, regl oldum herhalde. :D

Düşünürsek buluruz ya. Benim de öyle cafcaflı bir yaşantım/anılarım yok ama önemli olan senin hissettiklerin. Mesela geçmişteki çok basit şeylere bile özlem duyuyorum ara sıra. Ama o anı yaşarken, ilerde bu kadar özlemle anacağımın farkında bile değilim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...