Fav10 Sorgu Odası - Hafta 61 - Sorgudaki İsim: berkann

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sorgu odası sorgulamaya devam ediyor! 61. Haftanın ismi @berkann oldu. Kendisine 1 hafta boyunca bu konudan sorular sorabilirsiniz. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Öncelikle hoş geldin odaya. :D

1) Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

2) Gerçekten eşcinsel misin, yoksa öylesine mi paylaşıyorsun? Cidden anlayamadım, geçip soramıyorum da. Hazır oda açılmışken sorayım dedim. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun :D pek tanışmadık ama
nerelisin burcun ne :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Öncelikle hoş geldin odaya. :D

1) Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

2) Gerçekten eşcinsel misin, yoksa öylesine mi paylaşıyorsun? Cidden anlayamadım, geçip soramıyorum da. Hazır oda açılmışken sorayım dedim. :A

Evet arkadaşlar pride ayına özel konuğunuzum. Eğlenceli, fazla kasmayacağımız bir konu olsun. Gülelim, eğlenelim. Yormayalım iki günlük dünyada birbirimizi. :D

Oturup da bi konuşmuşluğumuz yok açıkçası. Ortak ilgi alanlarımız da az/sıfır olunca pek tanıyamadım seni. Ama özellikle tayfanla olan parlak muhabbetinizi anlayamamış ve sevememiştim. Onun dışında siyasi görüşlerinle falan uyuşuyor gibiyim. Son olarak Yiğit isimini severim. Özgür'le birlikte bence en iyi isimlerden. :D

Bu soru benim bile tam olarak cevap veremediğim bir soru açıkçası. Kendime biseksüelim demek daha doğru geliyor. Çünkü geçmişte bir kıza ilgi duymuştum. Hoşuma giden kadınlar da oluyor hala. Ancak erkeklere olan ilgim daha fazla. Bu yüzden biseksüelim ama erkek ağırlıklı diyeyim.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
En sevdiğin renk/sayı?

Hiç izlediğin bir film seni haftalarca etkiledi mi?

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bu soruyu hiç sevmesem de bhnd? :A

Aynı sorunun simetriğini sormak isterim :A İlerde çocuğun hardcore homofobik olsaydı tepkin ne olurdu? :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
benim hakkımdakı düşüncelerini alayım önce diğer sorular sonra :A :A :A @berkann
Forumun görüp görebileceği en aktif, en herkesle iletişimi olan kişi olabilirsin. Ve kimseyle de kötü anlaştığını görmedim. Ama gel gör ki o herkesin içinde ben yokum. Seninle bir konuda denk gelip de hiç mesajlaşmadık sanırım. :D Bu yüzden seni; fikirlerinle tanıyamadım. Muhtemelen çoğu heteroseksüel kadın -öyleyim demedim ama varsayıyorum- gibi erkek zevkinin kötü olduğu önyargısına da sahibim. :A

Geçen seferki konumda oldukça politik davranarak herkese kötü şeyler yazmaktan kaçınmışım. Ancak bu sefer kötü şeylerinizi özellikle aramaya çalışıyorum. Umarım bulurum. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kendini beğeniyor musun? Yüzünde kusurlu bulduğun bir yer var mı?

Çünkü genelde yakışıklı oluyonuz. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumun görüp görebileceği en aktif, en herkesle iletişimi olan kişi olabilirsin. Ve kimseyle de kötü anlaştığını görmedim. Ama gel gör ki o herkesin içinde ben yokum. Seninle bir konuda denk gelip de hiç mesajlaşmadık sanırım. :D Bu yüzden seni; fikirlerinle tanıyamadım. Muhtemelen çoğu heteroseksüel kadın -öyleyim demedim ama varsayıyorum- gibi erkek zevkinin kötü olduğu önyargısına da sahibim. :A

Geçen seferki konumda oldukça politik davranarak herkese kötü şeyler yazmaktan kaçınmışım. Ancak bu sefer kötü şeylerinizi özellikle aramaya çalışıyorum. Umarım bulurum. :D
ahh teşekkürler cnm :bhr::bhr::bhr:

biz genelde konularda sohbet ediyoruz sende konularda sohbet ortamlarına girmeyince evet sohbetimiz olmadı ama yarışmalarımda juri olduğundan dolayı bir iletişimimiz oldu yeni sezonda yine jurim olursun umarım :Z:Z:Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öncelikle hakkımda düşüncelerini paylaş benimle:A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Benim hakkımdaki düşüncelerini sormak isterim :A
Senin hakkında daha önce itiraf konusunda bir şeyler karalamıştım. :D Tekrar edeyim yine. Bence kindar birisin. Sana yapılanı unutmuyorsun ve zamanı gelince intikamını alıyorsun. Valla en iyisini yapıyorsun aslında ha. Seni üzeni sen de üzeceksin, acıma yetime... :A Ve tahminince bunun aynısını arkadaşların için de yapıyorsun. Onların düşmanı senin de düşmanın oluyor. Arkadaş canlısı birisin genel olarak eğlencelisin de.

Ses konusunda yetkin birisi değilim ancak bence sesin arkadaş ortamında, işte bi rakı masasında ya da ev partisinde şarkı söyleyebilecek kadar iyi. Ay bir de Sıla'yı tamam seviyorum da abartmasak mı? :D Her şeyini beğenmeye gerek yok ki.

OzaN'la aranızda ne geçti, şakalaşıyor musunuz, bi fikrim yok amma yiyin birbirinizi. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Senin hakkında daha önce itiraf konusunda bir şeyler karalamıştım. :D Tekrar edeyim yine. Bence kindar birisin. Sana yapılanı unutmuyorsun ve zamanı gelince intikamını alıyorsun. Valla en iyisini yapıyorsun aslında ha. Seni üzeni sen de üzeceksin, acıma yetime... :A Ve tahminince bunun aynısını arkadaşların için de yapıyorsun. Onların düşmanı senin de düşmanın oluyor. Arkadaş canlısı birisin genel olarak eğlencelisin de.

Ses konusunda yetkin birisi değilim ancak bence sesin arkadaş ortamında, işte bi rakı masasında ya da ev partisinde şarkı söyleyebilecek kadar iyi. Ay bir de Sıla'yı tamam seviyorum da abartmasak mı? :D Her şeyini beğenmeye gerek yok ki.

OzaN'la aranızda ne geçti, şakalaşıyor musunuz, bi fikrim yok amma yiyin birbirinizi. :D
Kindarlık değil ama anlık hırsımı çıkarırım o kişiden sonra da söner gider içimdeki şey. :D Arkadaşlarımı da korumak kollamak önemlidir tabi. Sıla abartılmayacak biri değil bence :A Ozanla aramızda bir şey Yok takılıyorum :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Ne ara moddun, ne ara admin oldun anlayamadım cidden. :D Ama genel yönetici tipinden uzaksın. -alt sınıf üyelerle samimi olabilen, şakalaşabilen ancak bu samimiyet duygusunu işini yansıtmayan birisin- Gerçi altı üstü forum yani sanki Apple ceo'su gibi bahsettim. :D

Olumsuz bir şeyler yazmadan yollamayacağım ya. :D Adın Atacan mıydı, Afacan mıydı -böyle bir isim var mı? hatırlayamadım ama her ikisi de kötü isimler. :/ Bu da pek olumsuz bir yorum olmadı ama idare et artık. :/ Hıh, buldum. Ahhhyy o avatar, lütfen değiştir artık lütfen. :(

Benim hakkımda ben düşünüyorsun, :A @berkann
Ben seni bir ara sevmiyordum ya acaba neden? Hırslı mı gözükmüştün gözüme acaba? Pek hatırlayamadım. Zaten baya öncedendi. :D Genel olarak pek konuşmadığım,
-EVET KİMSEYLE KONUŞMUYORUM BAŞIM BAĞLIYMIŞCASINA- bir şeyler paylaşmadığım birisin. Ahmadla arkadaş olman, sana karşı olumlu bir önyargıyla yaklaşmamı sağlamıştı. Bunlar dışında aklıma bir şey gelmiyor ya bu soruda iyi değilim pek. :(

Şarkı konusuna hala etiketliyorsun. :/ Yarışma bitecek zaten. :D

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ne ara moddun, ne ara admin oldun anlayamadım cidden. :D Ama genel yönetici tipinden uzaksın. -alt sınıf üyelerle samimi olabilen, şakalaşabilen ancak bu samimiyet duygusunu işini yansıtmayan birisin- Gerçi altı üstü forum yani sanki Apple ceo'su gibi bahsettim. :D

Olumsuz bir şeyler yazmadan yollamayacağım ya. :D Adın Atacan mıydı, Afacan mıydı -böyle bir isim var mı? hatırlayamadım ama her ikisi de kötü isimler. :/ Bu da pek olumsuz bir yorum olmadı ama idare et artık. :/ Hıh, buldum. Ahhhyy o avatar, lütfen değiştir artık lütfen. :(

Ben seni bir ara sevmiyordum ya acaba neden? Hırslı mı gözükmüştün gözüme acaba? Pek hatırlayamadım. Zaten baya öncedendi. :D Genel olarak pek konuşmadığım,
-EVET KİMSEYLE KONUŞMUYORUM BAŞIM BAĞLIYMIŞCASINA- bir şeyler paylaşmadığım birisin. Ahmadla arkadaş olman, sana karşı olumlu bir önyargıyla yaklaşmamı sağlamıştı. Bunlar dışında aklıma bir şey gelmiyor ya bu soruda iyi değilim pek. :(

Şarkı konusuna hala etiketliyorsun. :/ Yarışma bitecek zaten. :D
Evet kankam Ahmet beni değiştirdi. :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun :D pek tanışmadık ama
nerelisin burcun ne :D
Seninle tanışmadık ama -sanırım herkese yaptığın gibi- benim de mesajlarımı fazlaca beğenmenle fark ettim seni. Bir ara bu fazla beğenmen eleştiri konusu olmuştu ancak bence bir sorun yok bunda. Pozitif enerji oluyor, olumlu etkileşimlerin gelmesi. HIH tabi beğeneceksiniz, BEĞĞNH yazdım deyip bi özgüven patlaması yaşıyorum. :D Ama bazenleri de hiç bakmıyorum "alıntı" dışındaki bildirimlere. Ruh halime bağlı.

Bunlar dışında klasik vadicilerin siyasi görüşünden daha farklı olman, en azından bazı durumlarda sesini çıkarabilmeni beğeniyorum.

Olumsuz bir şey bulamıyorum çünkü tanımıyorum fazla, ya şimdi kimseye çamur da atmak istemiyorum boş yere. :D O yüzden olumsuz yorumu geçiyorum. :D

Doğum yerim Diyarbakır, ama anne-baba Kilisli. Burcum Koç, yükselenim de sanırım Oğlak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...