Fav10 Sorgu Odası - Hafta 60 - Sorgudaki İsim: Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
nişana tma değil ayoll hiç nişanlanmadım :A :A :A

sizede bahsetmiştim sanırım üni sonda birisine sıcak düşünüyordum nişan olabilirdi ama son anlarda vazgeçmiştim sonrada foruma geldim zaten 1 yıl sonra :A

nişan olsaydı foruma hiç gelmicektim herşeyde hayır varmıs :A
He bunu biliyorum Harun nişan deyince şaşırdım. :D İyi ki olmamış :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Recallerimi beğeniyor musun? :A
haah aa evet eğlenceli oluyor gerçekten ben anlamam onu ama seninkileri okumak keyifli :A

He bunu biliyorum Harun nişan deyince şaşırdım. :D İyi ki olmamış :A
Nişana doğru gidiyordu ama. :D Üstünü kapama. :D Son anda vazgeçtim diyordun.
yani ilk defa oan sıcak bakmıstım ama sonucta kabul etmedim ayoll kaubl edipte nişana tmak daha farklı birşeydir sanırım :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
haah aa evet eğlenceli oluyor gerçekten ben anlamam onu ama seninkileri okumak keyifli :A

yani ilk defa oan sıcak bakmıstım ama sonucta kabul etmedim ayoll kaubl edipte nişana tmak daha farklı birşeydir sanırım :A
Yalnız geçende 3 sevgilim oldu demiştin şaşırdım orada. :D

Neyse devam sorulara. :D
Yüz temizleme jelleri hakkında ne düşünüyorsun?
Günlük rutinin neler?
1 günün nasıl geçiyor?
Günde kaç saat uyuyorsun?
Danla Bilici neden sevmiyorsun?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumda ki bayan üyeler ile pek sıkı fıkı değilsin sebebi ne? 2014 yılından beri nisa hariç pek olmadı. Kavga demiyorum sıkıfıkılık diyorum?
çok sıkıfıkı demssekte kötüde değiliz ayoll aa ben erkek üyelerle daha samimi olmamdan kaynaklanıyor bununda sebebi ben burada ilk yılımda özellikle aktif tek bayan üye gibiydim ve alıştım sizlerle sohbetime daha goy goya yatkın oluyor erkeklerle kızlarla o istediğim mesaj türünü yapamıyorum :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Destere'nin gerçek yüzünü merak etmiyor musun hiç? Yoksa yüz önemli değil mi diyorsun?

Bir kadına aşık olduğunu hissetsen tepkin ne olur? Vazgeçer miisn yoksa aşkına sahip mi çıkarsın. :A :A @Çiğdem-

İntihar etmeyi düşündün mü?

Ölümden korkar mısın?

Cennet ve Cehennem sana ne ifade ediyor?

En ürktüğün şey ne?

İç savaç çıkarsa ne yaparsın?

ekonomik kriz çıkarsa planın ne?

Yeter dediğin anlar oldu mu hiç ?

Lezbiyen cezalı mesajın için ilk ne hissttin. Ceza alınca tepkin ne oldu?

Gereksiz konuşmaların eleştirildi ama sen cevap olarak her daim zirvede oldun başarılı oldun. bunun için ne düşünüyorsun?

Çok uykum geldi iyi geceler sabah erken kalkacağm okurum bunları.:A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ülkenin hali ne olacak?
Son siyasi olaylar için ne düşünüyorsun?
Dine bağlı birisin peki kapanmaıyı düşündün mü yada o yönden sana bi istek geldi mi?
Eğer başbakan olsan neler yapardın?
Giresunun gelişmesi için neler yapardın?
Laptopun 6 senelikten fazla. değiştirmeyi düşünmüyor musun?
Neden whatsaap kullanmıyorsun? yoksa kullanıyorsun da bize mi söylemiyorsun?
Forumdan önce neler yapardın?

Umutsuzluğa kapılınca neler yapıyorsun nasıl bu etkiden çıkıyorsun?
En son ne için ağladın?

@Çiğdem- :D
Siyaset ve futboldan hiç anlamam konuşmayıda sevmem siyasetin bu forumda konusulmasınıda aslında yasaklansa keşke boşu boşuna kavga ediyorlar :A

Dine bağlı birisin peki kapanmaıyı düşündün mü yada o yönden sana bi istek geldi mi?
köyden yengem çok üstüme gelir kızına kötü örnek oldumu söyler :A ama kapalıda yakısıyor bana bir fotom vardı görmüşşünüzdür :A kapanmamaın sebebi saçlarıma çok önem veririm sık sıkda boyarım :A

Sigara ve mayonezi yasaklardım ayoll diğer seçimde düşürürlerdi beni ama 3-4 yıl keyif sürerdim :A
Trabzon kadar gelişmiş bir şehir değiliz malesef o dereceyede gelmez sanırım :A

10 yıllık oldu artık :A telefonda öyleydi amcam doğum günümde aldı bu doğum günümdede leptop aldırıcam ayoll :A

aa yok onu destekleyen telefonu bile yeni aldım :A mobilden net bile kullanmıyorum zaten ben telefonu konusmak amaçlı kullanırım :A

Üni okuyordum işte sonra vadi forumlarında dolasıyordum keşke 1 yıl önce gelseydim buraya :(

Benim enerjim bir süre sonra toparlanıyor ama burada sizlerle sohbet etmek oan unutturuyor bana :A

En son ne için ağladın?
Dedem :T

diğer sorularınada yarın cevapalrım @Harunnn60 :A

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Siyaset ve futboldan hiç anlamam konuşmayıda sevmem siyasetin bu forumda konusulmasınıda aslında yasaklansa keşke boşu boşuna kavga ediyorlar :A

köyden yengem çok üstüme gelir kızına kötü örnek oldumu söyler :A ama kapalıda yakısıyor bana bir fotom vardı görmüşşünüzdür :A kapanmamaın sebebi saçlarıma çok önem veririm sık sıkda boyarım :A

Sigara ve mayonezi yasaklardım ayoll diğer seçimde düşürürlerdi beni ama 3-4 yıl keyif sürerdim :A
Trabzon kadar gelişmiş bir şehir değiliz malesef o dereceyede gelmez sanırım :A

10 yıllık oldu artık :A telefonda öyleydi amcam doğum günümde aldı bu doğum günümdede leptop aldırıcam ayoll :A

aa yok onu destekleyen telefonu bile yeni aldım :A mobilden net bile kullanmıyorum zaten ben telefonu konusmak amaçlı kullanırım :A

Üni okuyordum işte sonra vadi forumlarında dolasıyordum keşke 1 yıl önce gelseydim buraya :(

Benim enerjim bir süre sonra toparlanıyor ama burada sizlerle sohbet etmek oan unutturuyor bana :A

En son ne için ağladın?
Dedem :T

diğer sorularınada yarın cevapalrım @Harunnn60 :A
Cevapların güzel ve komik olmuş teşekkürler. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yalnız geçende 3 sevgilim oldu demiştin şaşırdım orada. :D

Neyse devam sorulara. :D
Günlük rutinin neler?
1 günün nasıl geçiyor?
Onuda demiştim size lisede 2 ünide 1 defa çıkmıstım toplamda 3 dahada yanasmadım zaten okadar çok teklif red ettimki 3 saısında kalmak başarı ister sanırım :A

öyle kullandığım birşey değil neden bilmem ama sıcak bakmıyorum :A

Günlük rutinin neler?
hep rutin olduk malesef cnm :F uyan dişini fırçala işte kahvaltı ev iş forum sonra yemek yap forum diş fırçala süt iç yat falan yanı kızlarla toplantı partileri vermesek değişiklik olmucak :A

1 günün nasıl geçiyor?
yukarıda bu soruyuda cevaplamıs oldum neyseki zamandan kazandık ayoll :A

eskiden 12 falan uyurdum ama şimdi 7-8 saat gibi ortalama saatler daha azıda yetmez zaten bana eskiye oranla yarısı nerdeyse zaten çünkü forumda geceye kalmaya alıstım eskiden erken yatardım :A

Ayoll böyle gerizekalılar türemeye basladı evde napıyorum çekiyor millette izliyor bukadar kolay olmamalı böyle youtube kapanma yasakları değilde youtuberler kapatılmalı kesinlikle evlilik programları gibi rezalete dönüştü :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Onuda demiştim size lisede 2 ünide 1 defa çıkmıstım toplamda 3 dahada yanasmadım zaten okadar çok teklif red ettimki 3 saısında kalmak başarı ister sanırım :A

öyle kullandığım birşey değil neden bilmem ama sıcak bakmıyorum :A

Günlük rutinin neler?
hep rutin olduk malesef cnm :F uyan dişini fırçala işte kahvaltı ev iş forum sonra yemek yap forum diş fırçala süt iç yat falan yanı kızlarla toplantı partileri vermesek değişiklik olmucak :A

1 günün nasıl geçiyor?
yukarıda bu soruyuda cevaplamıs oldum neyseki zamandan kazandık ayoll :A

eskiden 12 falan uyurdum ama şimdi 7-8 saat gibi ortalama saatler daha azıda yetmez zaten bana eskiye oranla yarısı nerdeyse zaten çünkü forumda geceye kalmaya alıstım eskiden erken yatardım :A

Ayoll böyle gerizekalılar türemeye basladı evde napıyorum çekiyor millette izliyor bukadar kolay olmamalı böyle youtube kapanma yasakları değilde youtuberler kapatılmalı kesinlikle evlilik programları gibi rezalete dönüştü :A
2 sorum daha var onları da cevapla. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bi soru daha sordum ama onu sakin kafa ile cevapla. :A cevapları merak ediyorum. :D

Bazen melankoliğe bağlıyorum bazen eğlence bazen durgun bazen sakin bazen pozifit genel olarak günümü tutmuyor ama efendi ve ağır oluşum aynı şekilde gidiyor.

Bana verebileceğin tavsiyeler var mı. Aşka girme. :A ( Onu özelden yazarsın :A)

Genel olarak?? Önünüe şu zorluklar çıkar yada şu yaşta şuna dikkat ett? :X @Çiğdem-
çok ağır ciddi takılmayı sürekli önermem ama öyle değilsin zaten aa efendilik var evet onu hep sürdür derim eğlenceli kimliğini kaç yasına gelirsen gel sergilemekten korkma efendiliğinide bozma ikisini bir çizgide götürürsen iyi olursun yanı ilerdede :A

Destere'nin gerçek yüzünü merak etmiyor musun hiç? Yoksa yüz önemli değil mi diyorsun?

Bir kadına aşık olduğunu hissetsen tepkin ne olur? Vazgeçer miisn yoksa aşkına sahip mi çıkarsın. :A :A @Çiğdem-

İntihar etmeyi düşündün mü?

Ölümden korkar mısın?

En ürktüğün şey ne?

Gereksiz konuşmaların eleştirildi ama sen cevap olarak her daim zirvede oldun başarılı oldun. bunun için ne düşünüyorsun?

Çok uykum geldi iyi geceler sabah erken kalkacağm okurum bunları.:A @Çiğdem-
@destere Burada sempatik olusuyla sevildi herkeste seviyor başta sen :A tipi bu özelliğini koruduğu sürece hiç önemli olmaz :A

Vazgeçer miisn yoksa aşkına sahip mi çıkarsın. :A :A İntihar etmeyi düşündün mü?
ilişki sırasında sahip çıkarım ama ayrılıktan sonra oturup ağlamam bitirdimm daha arkama bakmadım :A
intihar etmeyi düşünmedim inş kimsede düşünmez o duruma gelenleri allah korusun
:bhr:

Ölümden korkar mısın?
yaşlanmaktan daha çok korkuyorum bana 30 yıl bu yaşında kalıcaksın sonra bu halinle ölüceksin deseler kabul ederim :A

Cennete giden Allahı görüyormus bundan büyük onurmu var cnm :bhr: cehenneme gidende zebanilerle dans eder artık ateşte :F

En ürktüğün şey ne?
Ailemi kaybetmek allah basımdan eksik etmesin :bhr:

inş çıkmaz şuan dua etmekten baska birşey diyemicem anlamam o konulardan :A

tutumlu istersem olrurum ona göre hareket ederiz teknoloji harcamam yok zaten giysilere gidiyor hep onuda kısmak zor ama denerim artık :F

Vlla aklıma gelmedi şuan :A

öyle tepki vermedimki aslında güzelde anı oldu o olaydan sonra sosyal medyadakı tuba fanlarının kaç gün dilindeydik şuan bir anı olarak anlatabliyorum :A

aa vlla ben içimden geldi gibi konusurum samimiyet çok önemli karşı tarafta hep samimiyetime zaten inandı çünkü foruma geldiğim andan itibaren hareketlerim hiç değişmedi :A

@destere

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Afra Saraçoğlu'na benzediğin söyleniyor, dovmu mu? :bhr: :A
Gözlerini kapak fotosu yapmıştın diye hatırlıyorum, gözler lens mi? :A
o kim dedim baktım @destere nin kızlarından biriymiş :A aa yok onunla alakamız yok ama bir çok yerli yabancı ünlülere buradakı arkdslar benzetiyor simam sanırım yaygın bir sima :F

gözlerim lens değil karadenizli olmanın faydaları balık hamsi yiyenlerin gözleri hem güzel görür hemde güzel görünür benimkide o hesap ayoll :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sorgu odasına neden 3.kez girdin onu anlamadım zaten. :A İlla yorucan kendini. :A
@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sorgu odasına neden 3.kez girdin onu anlamadım zaten. :A İlla yorucan kendini. :A
@Çiğdem-
aa şimdi 2 defada girsem 2014 yılına aitti 3 yıl geçmiş üstünden ozaman hem forumdakı üyeleri çok iyi tanımıyordum daha doğrusu ozaman yeni üye olarak kendimi tanıtma amacında başvurmustum :A

ama şimdi 3 yıl geçmiş üstünden forumdakı üyeleri daha iyi tanıyorum bu seferde sizler hakkında daha iyi analiz yapacak seviyede oldum için @mrt-06 a sıram gelirse benide sıraya yaz dedim dün gece sende yeniden girerim 2014 de toydum demiştin :F şuan yine heyecanlısın çünkü bizleri daha iyi tanıyorsun ve bizleri daha iyi analiz yapmak istedğin için heyecanlandın senide bekliyoruz :Z:Z:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aa şimdi 2 defada girsem 2014 yılına aitti 3 yıl geçmiş üstünden ozaman hem forumdakı üyeleri çok iyi tanımıyordum daha doğrusu ozaman yeni üye olarak kendimi tanıtma amacında başvurmustum :A

ama şimdi 3 yıl geçmiş üstünden forumdakı üyeleri daha iyi tanıyorum bu seferde sizler hakkında daha iyi analiz yapacak seviyede oldum için @mrt-06 a sıram gelirse benide sıraya yaz dedim dün gece sende yeniden girerim 2014 de toydum demiştin :F şuan yine heyecanlısın çünkü bizleri daha iyi tanıyorsun ve bizleri daha iyi analiz yapmak istedğin için heyecanlandın senide bekliyoruz :Z:Z:Z
Teşekkürler keyifli bir soru-cevap oldu. :kissingheart::mouth:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teşekkürler keyifli bir soru-cevap oldu. :kissingheart::mouth:
bu gece kapanacak sanırım bir kapanış konuşması yapayım ayoll :A

3.kez girişimde bile daha önceki 2 girişimden çok daha ilgi gördü çünkü birbirimizi daha iyi tanımış olmamız bunda etken oldu birde hiç goy goy olmadı sayfada genelde goy goy dönerdi bizim sohbetlerde ama 1.sayfadan 25.sayfaya kadar tamamen soru cevap şeklinde geldik :Z:Z:Z

tüm soru soranlara ve sık soran özellikle sana @Harunnn60 @Bully @mrt-06 @EFE UYSAL @sokak sanati na ayrıca teşekkürler sizleride tekrardan bekliyoruz buraya
:bhr::bhr::bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bu gece kapanacak sanırım bir kapanış konuşması yapayım ayoll :A

3.kez girişimde bile daha önceki 2 girişimden çok daha ilgi gördü çünkü birbirimizi daha iyi tanımış olmamız bunda etken oldu birde hiç goy goy olmadı sayfada genelde goy goy dönerdi bizim sohbetlerde ama 1.sayfadan 25.sayfaya kadar tamamen soru cevap şeklinde geldik :Z:Z:Z

tüm soru soranlara ve sık soran özellikle sana @Harunnn60 @Bully @mrt-06 @EFE UYSAL @sokak sanati na ayrıca teşekkürler sizleride tekrardan bekliyoruz buraya
:bhr::bhr::bhr:

En cesur ve zor sorular kimden geldi sence. Seni en çok kim zorladı.:A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...