Fav10 Senaryo Reytingleri: Yeni Ölçme Sistemi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,385
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
hadi @Aserat benim albümüm 7.hafta ve çeyrek final hafta reyting sonuçlarını bekliyorum açsana şu konuyu @pompy de sabahtan beridir bekliyor :F
İnternetini kesmiş asker ve sokağa çıkma yasağı koymuş

SM-A300H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Çiğdem- ben hesapladım 52.60 reyting alıcalsın total de

Neden güldü n @Çiğdem-

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında ölçme amacım yoktu, ama bu kadar isteniyorsa açarım. Gerçi bu sistemden değil, @MayısKralı'nınkinden devam edeceğim. :X
bu akşam aç benim albümüm 7.hafta ve sonucları birleştirip reytingini koyucaksın ve benim albümüm çeyrek final haftasınıda hafta ve sonucları birleştirirsin mayıskralı öyle yapıyordu zaten yarışmam bitti gibi birşey bari şu son reytinglerimizi görelim ayoll :F :F :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
bu akşam aç benim albümüm 7.hafta ve sonucları birleştirip reytingini koyucaksın ve benim albümüm çeyrek final haftasınıda hafta ve sonucları birleştirirsin mayıskralı öyle yapıyordu zaten yarışmam bitti gibi birşey bari şu son reytinglerimizi görelim ayoll :F :F :F
Ama 1 saat civarı beklemen gerekecek, hesaplamak kolay olmuyor. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ama 1 saat civarı beklemen gerekecek, hesaplamak kolay olmuyor. :X
12 ye kadar açta fark etmez cnm :F

yarı finali bugün hesaplama onun sonuçlarını daha yapmadık çünkü @pompyin dizilerinide yaparsın hadi sana kolay gelsin :A :A :Ahadi sana kolay gelsin :A :A :A

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,385
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

yarı finali bugün hesaplama onun sonuçlarını daha yapmadık çünkü @pompyin dizilerinide yaparsın hadi sana kolay gelsin :A :A :A
Lacivert dizisi ikinci kara gül vakası resmen ama MayisKralinın sisteminde yakın olabilirsiniz Aserat ın sisteminde acunu bile geçmiş durumdasın

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Lacivert dizisi ikinci kara gül vakası resmen ama MayisKralinın sisteminde yakın olabilirsiniz Aserat ın sisteminde acunu bile geçmiş durumdasın

Konudaki sistem geçersiz, başka bir şey uygulayacağım. :)

yarı finali bugün hesaplama onun sonuçlarını daha yapmadık çünkü @pompyin dizilerinide yaparsın hadi sana kolay gelsin :A :A :Ahadi sana kolay gelsin :A :A :A
Bu arada Benim Albümüm'ün sonuç konusu bu haftaya sarkmış, ama sadece çeyrek finali değerlendirmeye alacağım. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konudaki sistem geçersiz, başka bir şey uygulayacağım. :)

Bu arada Benim Albümüm'ün sonuç konusu bu haftaya sarkmış, ama sadece çeyrek finali değerlendirmeye alacağım. :)
yapacağın sistemi koysana oraya onu uygulamıcaksan neden öyle yaptın cnm kafana göre olmazki ama şuan hangi sistem yapıcaksan doğru dürüst konuya yaz böyle süreklid eğişicekse olmaz ayrıca hafta ve sonucları zaten birleşik oluyor aynı yanı oyüzden 7.hafta ve çeyrek final sonuclarını bekliyorum :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,385
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
yapacağın sistemi koysana oraya onu uygulamıcaksan neden öyle yaptın cnm kafana göre olmazki ama şuan hangi sistem yapıcaksan doğru dürüst konuya yaz böyle süreklid eğişicekse olmaz ayrıca hafta ve sonucları zaten birleşik oluyor aynı yanı oyüzden 7.hafta ve çeyrek final sonuclarını bekliyorum :F
Benim reytingim düştü diye vurulma madem harunu eylüle kadar bakmam lafına karşılık bende beşiktaş takımîna saldırdım

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kafama göre değiştirmiyorum, sadece daha iyi ve oturan bir sistem ile halletmeye çalışıyorum ve sonuçların olduğu konuya da ekleyeceğim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kafama göre değiştirmiyorum, sadece daha iyi ve oturan bir sistem ile halletmeye çalışıyorum ve sonuçların olduğu konuya da ekleyeceğim. :)
7.haftayı hafta ve sonucları .eyrekide hafta ve sonuclarıyla yapta geç olmasıda sorun değil bekliyoruz ozaman :A :A :A