Fav10 Senaryo Reytingleri | 11-17 Temmuz 2016

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
düşünülücek birşey yok hiçbir yaptığım yarışma dizilerin sistemde olmasını artık istemiyorum
eğlencelik yapmak daha mantıklı şimdirik iyi akşamlar daha birşey demicem :F
Ben de şimdilik bir şey demeyeceğim, ama yarın özelden bu konuyu konuşalım en iyisi. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
çıktım ben sistemden fox gibi :A :A :A
FOX çıkmadı, bu yüzden sen de çıkmayacaksın. :A

Zaten yarışmanın bitimine son iki bölüm kaldı ve reytingleri ölçmemin amacı rekabeti arttırmak değil, sadece eğlencesine. Anladığım kadarıyla bu konuda kaygın var, ama endişelenmene gerek yok. :X

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Reytingler bundan sonra ölçülmeyecektir. Çok yorucu olması bir yana, bazılarının egolarını öne sürüp bir çift laf bile söylemekten aciz olmaları ve bencilce davranıp kalp kırmayı tercih etmeleri nedeniyle bu kararı aldım; herkes için hayırlı olsun.
Keşke bir lafa bakıp hemen vazgeçmesen bazı şeylerde. Yaptığın yarışma olsun, yazdığın diziler olsun hemen vazgeçiyorsun. Çok fevri davranıyorsun.

Geçenlerde de az kişi var diye sonuçları direk yazacam demiştin de vazgeçirdik. :)

Bu reyting sistemi eğlenceli oluyor ama bir düzen sağlanamadı malesef.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Reytingler bundan sonra ölçülmeyecektir. Çok yorucu olması bir yana, bazılarının egolarını öne sürüp bir çift laf bile söylemekten aciz olmaları ve bencilce davranıp kalp kırmayı tercih etmeleri nedeniyle bu kararı aldım; herkes için hayırlı olsun.
Diğerlerine bildirim gitmiyor olabilir mi ben ölçeydimde lise arkadáşım yüzünden vermiyor

SM-A300H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Keşke bir lafa bakıp hemen vazgeçmesen bazı şeylerde. Yaptığın yarışma olsun, yazdığın diziler olsun hemen vazgeçiyorsun. Çok devri davranıyorsun.

Geçenlerde de az kişi var diye sonuçları direk yazacam demiştin de vazgeçirdik. :)

Yaşanan sorunlar olmasaydı ben devam edecektim. Ama yaşanan bir gelişme nedeniyle isteğim kaçtı. Kesinlikle haklısın, ama yaşanan olaylar nedeniyle hevesim kırıldı. Gerçi devam etme ihtimalim de var, bu yüzden asıl kararımı sabah vereceğim. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Keşke bir lafa bakıp hemen vazgeçmesen bazı şeylerde. Yaptığın yarışma olsun, yazdığın diziler olsun hemen vazgeçiyorsun. Çok devri davranıyorsun.

@xemrexxx i çağır benim bodrumdaki etkilemek için buna ihtiyacım var
Yağmuru etkiliyordum ama beceremedim o sihirli annem hayraniydı ve çok gülüyordu yazdıklarıma beceremeyince ama iki defa kız etkileme operasyon u basarisızlığâ uğradı bu son şansımı renkli hayatta kullanıcaktım ah me MayısKralı

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@MayısKralı

Yaşanan sorunlar olmasaydı ben devam edecektim. Ama yaşanan bir gelişme nedeniyle isteğim kaçtı. Kesinlikle haklısın, ama yaşanan olaylar nedeniyle hevesim kırıldı. Gerçi devam etme ihtimalim de var, bu yüzden asıl kararımı sabah vereceğim. :)
Zaten bunun olacağını belliydi ben halkın polisin de yazmıştım 176.Bölümde yazmıştım askeri darbe yapıcak derken osmanlı darbesi oldu bir şeyi 40 kere soylersen olur

Tamamına yorum at şunun @xemrexxx

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
aaa atacan başka tabi onun yönelttiği bir şeye destek olmamız gerekir onun hatrına tekrar sistemlere dönebiliriz destek amaçlı :A :A :A
Senin bu sistemden ayrılma nedenin belli zaten, özelden konuştuk. Atacan o dediğin şeyi yapmaz. Zaten görev onun, layıkıyla yerine de getiriyordu. Yine getirir, geliyor son 10 :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin bu sistemden ayrılma nedenin belli zaten, özelden konuştuk. Atacan o dediğin şeyi yapmaz. Zaten görev onun, layıkıyla yerine de getiriyordu. Yine getirir, geliyor son 10 :bhr:
gelsin bakalım özelde bir kulağını çekelim bizim konumuzda yeniden coşsun anlatıcak çok şeyi vardır sorucaklarımda öyle :A :A :A