'Fav10 Senaryo&Program Etkinlikleri' Bölümü Genel Kuralları (2016)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bir böyle kurtulursunuz bir daha girmiyorum demekle bir yere varamazsın bunu söyliyeyim öncelikle. İkincisi kurallar konusunu görmemiş olabilirsin,dikkatini çekmemiş ama mantıken isminden anlaşılır bir şey orası senaryo bölümü. Hadi bunlarıda geçtim adminle iletişime geçebilirsin zaten çaylak üyelerin bildirimi gitmiyor diye söylemişti @Bully?

Üzülecek bir durumda değil, forum burası alışırsın zamanla. :)
Evet çaylak üyelerin bildirimleri gitmiyor bir süredir ama Ozan'la konuştum ben halletmeye çalışacak. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Evet haberim var da Ozan sana özel bir ceza vermemiştir yani zaten hiçbir çaylak üyenin etiket bildirimi gitmiyor şu an. :)
Anladım o arkadaşım lisedeyken dert olmuştu mahalleden arkadaşımla birlik olurdu yenildin teknik direktörlüğün gidecek diye

İntikam alıyım dedim o zamanların nasıl buldu forumu bodrumda arkadaşlarımdan bilen yoktu hatta ben rüyamda iç çamaşırımda bomba gördüm kendimde o koymuştu rüyamda rüyama girdi ardından zaten kanald bodrum masalıyla anlaştı
O dizide bir 4 sezon sürer sihirli annemi başlamadan önce sihirli annemi gördüm dizi 4 sezon sürdü ikincisinin başlıcağını gördüm 5 yıl sonra başladı ondada 6 sezonluk anlaşma yapmış pelinle ama doğuş Holding anlaşmadı @Bully

Son düzenleme: