2017 Fav10 Sanal Survivor 7. Sezon Takımları Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
eleyenler kendi takim arkadaslari degilmi?sizin kulis neye yarayacak. Yalniz sizin grupta kulislerin dönecegi kesin. bakalim ilk kimi şutlarsiniz :)
Olsun, orada da arkadaşlarımız var, İş yaparız. :A

Bir sonrakini ne olur yaz ayına denk getirme :T: Daha öncede çok istemiştim katılmayı. Seyirciler izleyemiyormu puan durumu elemeleri falan?
Tek bilgisayardanmı oynanan oyunlar?

@Bully kirmizi takimdasin yani ünlüler :A Bakalim @vadikızı ile Bir Adem Sabriye olacakmisiniz :p gerçi sen pek iddialı olmadigini belirtmiştin sanki :D
Yeni sezonu Kasım-Aralık'a getiririz inşallah, bakalım. :D

Geçen sefer aynı takımda değildik bu sefer bir talihsizlik olmuş aynı takıma düşmüşüz yapcak bir şey yok :A İlk fırsatta birbirimizin kuyusunu kazarız artık :A
Sen bana kıyamazsın? :T (Takımda herkes kankim, dikkat et kendine. :A )

Beğenmiyorsan çık git :A
Geçen yıl pek işe yaramamıştın diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum? :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Olsun, orada da arkadaşlarımız var, İş yaparız. :A

Yeni sezonu Kasım-Aralık'a getiririz inşallah, bakalım. :D

Sen bana kıyamazsın? :T (Takımda herkes kankim, dikkat et kendine. :A )

Geçen yıl pek işe yaramamıştın diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum? :A
Ozamanki Vip koltuğumu hazırla :D @denizz19 olmayacak. onuda temsil ederim :D Yazdan sonra geri dönersem foruma artık kovsalarda gitmem :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Çiğdem- sevilmez mi ya lokum gibi hatun. :A Yani o da olsa daha iyiydi diyorum. :D
Şikayet edecem seni, gelsin de. :A

Ozamanki Vip koltuğumu hazırla :D @denizz19 olmayacak. onuda temsil ederim :D Yazdan sonra geri dönersem foruma artık kovsalarda gitmem :A
Bakalım Allah ömür verirse kış ayında düzenleriz, o zaman yerimiz hazırdır. :D Bu arada maalesef sadece bilgisayardan oynayabiliyoruz, mobilden giriş yok. :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Şikayet edecem seni, gelsin de. :A

Bakalım Allah ömür verirse kış ayında düzenleriz, o zaman yerimiz hazırdır. :D Bu arada maalesef sadece bilgisayardan oynayabiliyoruz, mobilden giriş yok. :(
bir ayaği çukurda bir laptopum var ama neyse gerekirse benim masa üstü bilgisayarimi kurcalayip hayata döndürürüm :A eski meslek bir işe yaramiş olur en azindan :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Umarım bu yarışma işini becerirsin. :A
O ne demek? :A Benden beceriklisi, Malatya'da kayısı :bhr:

Hem geçen yıl da ben yönettim gibi bir şey oldu, puanları falan ben ayarlamıştım yine. :Z

bir ayaği çukurda bir laptopum var ama neyse gerekirse benim masa üstü bilgisayarimi kurcalayip hayata döndürürüm :A eski meslek bir işe yaramiş olur en azindan :D
Valla zahmet olacak, yaparsın artık. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Herkese hayırlı olsun. Adada ki davranışlarınız SMS oyumu kullanmamda belirli olacak.:A @Yiğitt seyirciyi katacaksın dimi.:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aa ıslak iftira. :eek: Küfürsüz bir mesajı nerenle okuduğunu merak ediyorum. :A Bu tehditlerini sonraki haftaya sakla. :A
Neyse iyi çalış da ilk hafta yenip yollayalım, geçen sezon mesela yarışmayan isimler vardı. İlk haftalar hep onları yollamıştık ama bu sezon yarışmayan isim yok. Yani baya güçlü kadro, All Star gibi bir şey oldu. :A

@Yiğitt bak ne buldum 2016 yazında. Yalniz siz temmuzda baslayip ekimde bitirmişsiniz :eek: nekadar sürüyor bu??
Bu yıl Temmuz sonuna kadar sürdürürüz, o kadar bile sürmeyebilir. :D Ağustos'ta tatile gideceğim, yetiştiririm her türlü. :D