Fav10 Sanal Survivor 6. Sezon 14. Hafta Elemesi

Kim Kalsın? (Tüm yarışmacılar oy kullanabilir)

• DarkLeqenD

Oy: 4 44.4%
  • MasacRE-

Oy: 5 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bilseydim böyle yapacağını, daha önce elemeye çıktığında elerdim seni. :T:
Dark zaten kısa süreliğine ayrılacak, onu çok fazla tutmayalım çocuk sınavına çalışsın :D

Bu oyuna mahsus bir şeydi her haftaya yayma canısı sen de geçen hafta potadaydın :A

Ay hoşt aranızda plan yapmışsınız kimse mesaj yazmamış nereden bileyim oyun olduğunu :D Ben finale kadar çıkacağımı düşünüyorum haftaya seni çatır çatır yiyeceğiz kırmızı takım olarak :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dark zaten kısa süreliğine ayrılacak, onu çok fazla tutmayalım çocuk sınavına çalışsın :D

Ay hoşt aranızda plan yapmışsınız kimse mesaj yazmamış nereden bileyim oyun olduğunu :D Ben finale kadar çıkacağımı düşünüyorum haftaya seni çatır çatır yiyeceğiz kırmızı takım olarak :)
Ayy kuru iftira :ss Allah sizin gibi insanlardan arındırsın bizi :A Haftalardır aynı bahaneleri sunuyonuz ama mavi takım hala 3 kişi :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İşte daha fazla eksilmememiz için ne yapıyoruz? Oylamada MasacRE- kalsın diyoruz ve mavi takımı teker teker eliyoruz :A

Hem senle daha Stranger Things izleyeceğiz FTWD izleyeceğiz Outcast izleyeceğiz eleme beni :(
Sana verdim tabii ki de. :A Gerçi sende liste yapıyorsun sanırım dizilerde. Hiçbirini izlemedin de. :F @destere

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sana verdim tabii ki de. :A Gerçi sende liste yapıyorsun sanırım dizilerde. Hiçbirini izlemedin de. :F @destere

FTWD'yi izledim yorum yazdım hatta seni etiketledim takmadın beni :A Stranger Things'i de birazdan izleyecem. İzlediğim başka diziler vardı da ondan daha yeni sıra geldi Stanger Things'e :D