Fav10 Oscar Takımı 2017 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gördüm maşallah 3 mesaj film konuşup 30 mesaj hangi filmi izleyeceğinizi konuşmuşsunuz. :A
Filmi yorumladıktan sonra daha ne konusucaz :F İşte hem filmleri izledik hemde konuları coşturduk Film sohbeti dısında da başka konulara pek deyinmedik buda bizim için başarı :A :A :A @destere @Forumdash

Aaa izlediğimiz bir film sitesinin admini senin nickini taşıyor o senmisin :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Filmi yorumladıktan sonra daha ne konusucaz :F İşte hem filmleri izledik hemde konuları coşturduk Film sohbeti dısında da başka konulara pek deyinmedik buda bizim için başarı :A :A :A @destere @Forumdash

Aaa izlediğimiz bir film sitesinin admini senin nickini taşıyor o senmisin :A :A :A
bunlara iyilik yaramaz hepsi hain bunların :) bundan sonra sen ben @Forumdash gidip konu dışı bölümünde oscar filmlerini yorumlayıp tartışalım:) bırakalım bu kasvetli ihtiyarlar kendi tüneklerinde morarsın :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bunlara iyilik yaramaz hepsi hain bunların :) bundan sonra sen ben @Forumdash gidip konu dışı bölümünde oscar filmlerini yorumlayıp tartışalım:) bırakalım bu kasvetli ihtiyarlar kendi tüneklerinde morarsın :)
Hahha Aaa doğruyu dedin cnm biz @OzaN ın etkinliğine sahip çıkalım o kıymet bilmesin :A @Forumdash Gelsinde protesto yapalım :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
film demişken şu Phantom Thread i izle mutlaka muhteşem bir film kaçırırsan çok şey kaçırırsın :)
5 puan muhteşemse ortalama 8 puanlık film ne oluyor:A izlicrm de haftasonuna attım. Altered bitsin hafta içi yayınlanan dizileri de cıkarayım aradan diye bekliyorum.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
5 puan muhteşemse ortalama 8 puanlık film ne oluyor:A izlicrm de haftasonuna attım. Altered bitsin hafta içi yayınlanan dizileri de cıkarayım aradan diye bekliyorum.
klavyenin yüzsüzlüğü işte:) ben oraya 10 puan yazacaktımda klavyem sürçtü sanırım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
desterenin spoisiz umutsuz yorumu ve puanı benim hevesimi kırdı :F

Ama yarın gece yorumumu yapacam inş Ozana inat izlemeye devam :A
zaten yüzdük yüzdük sonuna geldik etkinlikte film bırakmak olmaz hem benim izlediğim film en iyi film adayları arasında baakrsın oscar kazanır niye izlemedim diye dövünüp durursun :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
zaten yüzdük yüzdük sonuna geldik etkinlikte film bırakmak olmaz hem benim izlediğim film en iyi film adayları arasında baakrsın oscar kazanır niye izlemedim diye dövünüp durursun :)
Mecbur izleyecez bakalım @OzaN Bize film etkinliklerinden bir etkinlik daha düzenlesin eski filmlerden falan :A :A :A @Forumdash

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aa hiç olmadı bu ya. Neyse ben bir bakarım olmazsa. Töreni izleyecek misin bari? :D
Karar vermedim bu yılki tören beni heyecanlandırmıyor iki favorinin de kazanmasını istemiyorum. :( Zaten normalde 5.50’de kalkıyorum işe gitmek için, ortasından dalarım hiç olmadı. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tabloyu oluşturdum arkadaşlar. Şu ana kadarki durum bu şekilde. Gelecek hafta pazar gününe kadar devam ettirelim. Eksiklerimizi tamamlarız, en son izleyici katsayısını da hesaba katarak son halini paylaşırım.

ATTACH]
z0poVO.png

İçinde en az 3 yorum bulunan filmleri ve en az 3 filme yorum yapanları aldım. Eksik, hatalı bir şey varsa bildirirsiniz :)

@OzaN @Forumdash @destere @Çiğdem- @Aserat @mesmeso61 @MEnes @sokak sanati @berkann @Tolstoyevski @Sherlock @HeisenBerg

@Çiğdem- @sokak sanati

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Tabloyu oluşturdum arkadaşlar. Şu ana kadarki durum bu şekilde. Gelecek hafta pazar gününe kadar devam ettirelim. Eksiklerimizi tamamlarız, en son izleyici katsayısını da hesaba katarak son halini paylaşırım.

ATTACH]
z0poVO.png

İçinde en az 3 yorum bulunan filmleri ve en az 3 filme yorum yapanları aldım. Eksik, hatalı bir şey varsa bildirirsiniz :)

@OzaN @Forumdash @destere @Çiğdem- @Aserat @mesmeso61 @MEnes @sokak sanati @berkann @Tolstoyevski @Sherlock @HeisenBerg

@Çiğdem- @sokak sanati

Zamanında yorum yapmaya üşendiğim birçok filme yorum yapacaktım daha, hemen oluşturmuşsun tabloyu. Enesler olarak bu durumdan şikayetçi olmalıyız. :A @MEnes