Fav10 Oscar Takımı 2016 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Listede izlediğim halde yorum yapmadığım 9 film var. Eğer yanlış saymadıysam. :A

Bu aralar vaktim olmadı, ondan dolayı yapamadım.

İlk fırsatta hepsini yorumlayacağım umarım. :) @OzaN

orxan200e

Favori Üye
Reaksiyon puanı
48
Puanı
129
hell or high water ve accountant cok iyi filmler.la la land ve moonlighti izlemedim daha.amma iddiali gozukuyolar

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Konusuna yazmış mıydın yorum? :D

Nasıl hiçbiri izleme isteği uyandırmaz ya iyice marjinal filmler izleyen birine dönüştün. :A

Toni Erdmann iyi film mükemmel olmasa da. izleryazar'da yorumum mevcut, foruma da eklerim 1-2 güne. :):)

Yönetmen ve başrolünün tecavüz skandalı açığa çıkınca film tamamen dışlandı. Kimse takmıyor. :)

Buunlaaaar maaarjinaaaal!!!! Ya marjinallikten değil de listede farklı bir şeyler yok. Farklı olmayıp Oscar için iddialı olsa neyse ama o da yok.

Aa baktım bulamamıştım zamanında. :D Ben ilk 10 dakika falan izledim sanırım, ilgimi çeken bir şey bile olamadı ama izlerim herhalde. -sırf neden The Handmaiden'e verilmedi ödül diye çemkirebilmek için-

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Buunlaaaar maaarjinaaaal!!!! Ya marjinallikten değil de listede farklı bir şeyler yok. Farklı olmayıp Oscar için iddialı olsa neyse ama o da yok.

Aa baktım bulamamıştım zamanında. :D Ben ilk 10 dakika falan izledim sanırım, ilgimi çeken bir şey bile olamadı ama izlerim herhalde. -sırf neden The Handmaiden'e verilmedi ödül diye çemkirebilmek için-
The Handmaiden başvurmadı Oscar'a. Başka bir film önermiş Kore. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Onu ben de yapabilirim. :D

Silence'den haber var mı peki? Umarım Oscara başvurur. La La Land'ın rekor kırmasına engel olacak her film benim sempatimi kazanacaktır. Düşünsene Nocturnal Animals en iyi film ödülünü alıyor, sevinçten kafayı yerim. :D Hatta en iyi senaryoyu alıp La La Land'ın Big Five'ina engel olsa o da mutluluk verir. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Silence'den haber var mı peki? Umarım Oscara başvurur. La La Land'ın rekor kırmasına engel olacak her film benim sempatimi kazanacaktır. Düşünsene Nocturnal Animals en iyi film ödülünü alıyor, sevinçten kafayı yerim. :D Hatta en iyi senaryoyu alıp La La Land'ın Big Five'ina engel olsa o da mutluluk verir. :)
Silence Amerikan filmi zaten. :D Yarışın içinde ama pek şans verilmiyor.

Nocturnal Animals'ın alacağı her ödülde dans. :Z

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
La La Land'in Big 5'ını Casey Affleck önleyecek zaten? :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Birkaç filmde ufak puan güncellemeleri yaptım ama tek tek her konuya yazmak yerine buradan bildirmek daha uygun sanırım. :) @OzaN

Nocturnal Animals: 9.2'den => 8.7
Captain Fantastic: 9.5'ten => 9.1
Arrival: 8.7'den=> 8.3
Agassi: 7.0'dan => 7.5
La La Land: 7.3'ten => 6.8
Konularda da güncellemek gerek. Nocturnal Animals o kadar düşmeseymiş iyiymiş. :):)

Agassi diye film mi var kısaltma falan mı yaptın? :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Birkaç filmde ufak puan güncellemeleri yaptım ama tek tek her konuya yazmak yerine buradan bildirmek daha uygun sanırım. :) @OzaN

Nocturnal Animals: 9.2'den => 8.7
Captain Fantastic: 9.5'ten => 9.1
Arrival: 8.7'den=> 8.3
Agassi: 7.0'dan => 7.5
La La Land: 7.3'ten => 6.8

Bu sene en çok anlaştığım kişi sensin ya çok garip. :D O Agassi daha artacak bak gör. :A