Fav10 Film Kulübü 7. Sezon Film Seçimi B Grubu

Hangi ikisini izlesek daha iyi olur?

• Biutuful

Oy: 3 33.3%
  • Roman Holiday

Oy: 2 22.2%
  • The Wrestler

Oy: 2 22.2%
  • The Game

Oy: 6 66.7%
  • Dancer in the Dark

Oy: 0 0.0%
  • The Town

Oy: 4 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    9

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gelecek hafta 7.si başlayacak olan Fav10 Film Kulübü'nde 6 film doğrudan bir önceki etkinlikte en çok film izleyen 6 kişinin tercihleriyle belirlendi / belirleniyor. Geriye kalan 4 film ise gelen önerilere göre iki grup halindeki oylamalar sonucu belirlenecek.

Bu grupta en çok oy alan iki film etkinliğimizde yer alacak.

Filmleri tanıyalım...

Biutuful

Birdman, The Revenant, Amores Perros filmlerinin yönetmeni Alejandro Gonzalez Inarritu'dan Javier Bardem'e Oscar adaylığı kazandıran bir yapım.

Roman Holiday

Efsane senarist Dalton Trumbo'ya Oscar kazandıran Gregory Peck ve Audrey Hepburn gibi efsane oyuncuları kadrosunda bulunduran bir klasik.

The Wrestler

Aranosfky'nin iki oyuncuya birden Oscar adaylığı kazandıran güreş filmi.

The Game

Fight Club, Se7en, Gone Girl gibi filmlerin yönetmeni David Fincher'ın unutulmaz yapımlarından biri.

Dancer in the Dark

Sıra dışı yönetmen Lars von Trier'a Cannes Film Festivalinde Altın Palmiye getiren film...

The Town

Argo ile Oscar'da en iyi film ödülü kazanan yönetmen Ben Affleck'in o filmden bir önceki, yine ödüllerde ses getirmiş bir filmi.

@MEnes @sürgünüm @Yiğitt @Danger UA! @Tolstoyevski @Çiğdem- @Forumdash @gundix123 @berkann @MasacRE- ve etkinliğe katılmak isteyen herkes...

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Biutiful ve The Game dedim. Fincher'ın da İnarritu'nun da filmlerinin çoğunu izledim. Bunlar izlemediklerim arasındaydı. Umarım bu filmler seçilir de bu vesileyle izlemiş olurum. Yoksa ben erteleyip duruyorum sürekli :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Burada adaylar arasında 4 tane izlemişim. Hiçbirinin seçilmemesini umuyorum. :D The Wrestler özellikle çok iyi bir film değil. Biutiful ve Roman Holiday dedim inşallah bu ikisi seçilir.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
The Wrestler'ı izlemek istiyordum zaten.

Diğer oyumda The Town'a izlemiştim seneler önce bu seferde bir ingilizce altyazı denemesinde kullanırım, bir taşta iki kuş. :D

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Roman Holiday ve The Game'e verdim oylarımı. :) Roman Holiday'in seçilmesini isterdim açıkçası. Bence etkinliğe yakışan bir filmdi.