Fav10 Başyapıt Festivali - 1. Sezon

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kitap kültürü hariç diğer dediklerinle ben de alakalıyım zaten. :) Tabi arada kahveye gitmedim değil. :D Ama kitap okumayı oldum olası başaramadım ya. Nedenini ben de çözemedim. :)

Yani orada bile film seçerken aykırı olayım diye seçtin. Sana koca bir tebrik. :A:A
öyle bir çabam olmadıda tek amacım araya renk katan bir film bulmaktı :) hep aynı türler sıkıcı olur hep dram hep gerilim hep komedi hangisinden çoksa sıkıntı basar zamanla çeşit iyidir her zaman :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
korku filmlerini normalde severim yani sonradan böyle bir huy edinmedim :) ama asıl ilgi alanım gerilim fimidir korku sonra gelir:)
ama seçim yaaprken karambole geldi zaten tam bir seçim yapamadımda seçilenler arasında korku filmi yoktur çeşit olsun diye korku filmi seçmiştim :) ama dediklerinde olabilir türkçe söyleyince sanki farklı filmmiş gibi duruyorlarda belki orjinal isimlerini seçmişimdir :)
Merak ettim başyapıt olduğuna göre güzel bir film olmalı. Peki sen daha önceden izlemiş miydin? Yoksa izlerken hepimizin canı sıkılsın tek başıma cezayı çekmeyim diyerek mi düşündün? :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
öyle bir çabam olmadıda tek amacım araya renk katan bir film bulmaktı :) hep aynı türler sıkıcı olur hep dram hep gerilim hep komedi hangisinden çoksa sıkıntı basar zamanla çeşit iyidir her zaman :)
O zaman okeylerim durumu. :) Çeşitlilik her zaman gerekli her listede. :) Şimdi ben de merak ettim filmi. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Merak ettim başyapıt olduğuna göre güzel bir film olmalı. Peki sen daha önceden izlemiş miydin? Yoksa izlerken hepimizin canı sıkılsın tek başıma cezayı çekmeyim diyerek mi düşündün? :)

ilk defa seçerken ismini duymuştum filmin :))

O zaman okeylerim durumu. :) Çeşitlilik her zaman gerekli her listede. :) Şimdi ben de merak ettim filmi. :D
hayrettir bende merak ediyorum seçtiğim filmi :) ama ismi aklıma gelmiyor :))

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
The Prestige ve The Good, the bad and the Ugly'i izledim. Kalan 3 filmi de bitireceğim.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kötü değil de genelde sevilmedi pek. Orta düzey diyelim. :)
ben izleyene kadar dedikodulara güzenmeyeceğim :) son kararımı izleyince veririm ? yalnız zamanda kısıtlı şimdi hangi birine bakayım sırf alien i izlesem yeterli sanırım :)