TVen Fav10 İtirafları 44.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
g2lD35.png
Programdaki kişi ve itiraflar tamamen gerçektir.
FAV10 İTİRAFLARI | 4. SEZON 7. BÖLÜM
________
Yıllardır FavoriForumum'da ilgiyle takip edilen Fav10 İtirafları dördüncü sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Forum üyeleri tarafından gönderilen itiraflarla yedinci bölümümüz tamamlandı. Bu hafta da programımızda ilgi çekici 15 itirafla oldukça dolu bir program oldu. İşte dördüncü sezon yedinci bölümün bomba itirafları;

İtiraf 1
xemrexxx hayal dünyasında yaşıyor biliyoruz ama yaptığı yarışmaya bunu yansıtma bari be arkadaş. Çocuk özelden oy kabul ediyormuş sanırım hayali dostlarınada oy verdiriyorki hep onun sevdiği sonuçlar çıkıyor. Çok objektif bir insan gerçekten.
- Anonim -

İtiraf 2

mrt-06 nin önceki profil resmini çok merak ediyorum. foruma geldigimden beri aynı profil. ilk başlarda orta yaşlarda bir ablamız sanmıstım resminden dolayı :)
- dosimosi -

İtiraf 3

MEnes adlı üye ne kadar samimiyetsiz mesajlara cevap bile vermiyor, görmüyor herhalde. :)
- Anonim -

İtiraf 4

Dosimosi'nin ilgi çekme hevesi ne zaman bitecek. Biri şuna istediği ilgiyi versinde bu hevesinden kurtulsun kızcaz. Çok konuşunca çok kıymetli sanıyor kendini ama boş konuşuyor farkında değil.:)))
- Anonim -

İtiraf 5

Bully yüzü tatlı bir arkadaşımız. Bence kendi resmini de profilde paylaşabilir.
- Anonim -

İtiraf 6

Vadikızı'nın forumdaki insanlara fazla samimi mesajlar yazdığını düşünüyorum, sanki 10 yıllık arkadaşım. Şahsen ben rahatsız oluyorum, elinde olsa özellikle Deniz'e evlenme bile teklif eder. :)
- Anonim -

İtiraf 7

Mr. Atı bi türlü çözemedim iyi biri mi kötü biri mi ? Bazen öyle şeyler yapıyor ki insanı deli ediyor bazen de gülümsetiyor
- Anonim -

İtiraf 8

dosimosi iyi ki aktif oldu kendisi çok değerli bir hanımefendi, foruma ayrı bir renk kattı. Böyle insanlara forumumuzun ihtiyacı var ;)
- Anonim -

İtiraf 9

sokak sanatı ve xemrexxx ile iyi anlaşıyorum fakat çoğu zaman ikisinin arasında kaldığımı hissediyorum. Gelin barışın çünkü ikinizin birbirine benzer çok ortak noktası var.
- Anonim -

İtiraf 10

destere bakıyorumda geçen hafta yaptığım itiraflara çok bozuldun haklı olduğumu sende biliyorsun tatlım )))
- Anonim -

İtiraf 11

vadikızı insanlara sevecenlikle yaklaşırken onların yaptıklarını yanlış buluyorum.Sinirli yaklaş bakalım neler olacak Vadikızı.
- Anonim -

İtiraf 12

destere'nin mesajlarını özlemişim. destere emre çiğdem komedi üçlüsü tamamlandı sıkıldıkça üçünün mesajlarını okuyorum çok şekersiniz ;)
- Anonim -

İtiraf 13

Cookies çok yakuşuklu ve geleceğin daktırı sevin sarılın.Talip bile olabilirsiniz kızlar ilerde makyaj malzemelerinizi ödeyebilecek bi daktır olcak neticede gidin ve sevin onu.Hem sarı saçlı ve mavi gözlü :A :A
- cookies -

İtiraf 14

xemrexxx her şeye dalga dümene vurmaya çalışıyor ama bu konuda da başarısız ve iticisin :F
- Anonim -

İtiraf 15

Cookies bu forumda bir tane xemrexxx var, ikinciye gerek yok. Arada DarkLeqenD'e ona benzemeye çalıştığını seziyorum.
- Anonim -
ÖNEMLİ DUYURU;
İtiraflar hakkında görüş ve önerileriniz, rahatsız olduğunuz
kaldırılmasını istediğiniz itiraflar için mrt-06 ile iletişime geçebilirsiniz.

FAV10İTİRAFLARI
yeni bölümü ile
19 ARALIK PAZARTESİ FAV10'DA!

-
4. SEZON
Önceki bölümlere bakmak için linklere tıklayabilirsiniz;
4. Sezon 1. Bölüm tıkla; 4x1
4. Sezon 2. Bölüm tıkla; 4x2
4. Sezon 3. Bölüm tıkla; 4x3
4. Sezon 4. Bölüm tıkla; 4x4
4. Sezon 5. Bölüm tıkla; 4x5
4. Sezon 6. Bölüm tıkla; 4x6
4. Sezon 7. Bölüm tıkla; 4x7

@dosimosi @Doğu @destere @MasacRE- @xemrexxx @Bully @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @takas @cookies @Polat Şaşmaz @GunesinOglu @beyazsoy @-KADİR- @vadikızı @papuleoo @Maskeli Fedai @yatutarsa @Billy Kane @Forumdash @Ahmad @*YıldırıM* @batuhankaralar @eskici @xdragxx @Tolstoyevski @MayısKralı @berkann @cevaa @DarkLeqenD @Mr.At @RüzgarGülü @Amoureux @GreatOttoman @Since2011 @Felon @tolgab @Jonsnow @Titanium @OzaN @turkuazz @sürgünüm @RevaN @yakamoz-Asi @soo @MEnes @sokak sanati
Xkp1p5.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İtiraf 3'ü yapan kişi @MEnes'i yakından tanımıyor herhalde. Dünyanın en samimi insanlarından biridir. Selam olsun sıvacı kardeş :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İtirafların hepsi anonim olunca "bomba" gibi bir program olmuyor üzgünüm. :A @mrt-06

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
itiraf 6 yapan arkadaş kocaman bir :F:F:kiki::kiki:kahkaha gönderiyorum
@denizz19 benim kardeşim kankim dostum canımın canı evlenme teklifi yaparım
yapmam sananeeee aaaaa :F:F

İtiraf 11 yapan arkadaş valla ben sinirli olamıyorum ya balık burcu olarak hassasım ve
asla sinirli olamam ben :F:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
itiraf 4 ile itiraf 8 pek celiskili :F
buradan itiraf 4e el saliyorum. 2 seneden sonra kasim ayinda ilgi cekme hevesim basladi :) iyi en azindan senin ilgini cekebilmisim guzel :A
itiraf 8 tesekkur ederim.
@Bully sana dun söylemistim bu hafta hakkimda itiraf olur diye. hisslerim kuvvetlidir.
itiraf 1 kim oldugunu adim gibi biliyorum :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İtiraf 10
destere bakıyorumda geçen hafta yaptığım itiraflara çok bozuldun haklı olduğumu sende biliyorsun tatlım )))
- Anonim -

gidişat süper
bir dahaki itirafta kesin bana evlenme teklif edecek :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İtiraf 12
destere'nin mesajlarını özlemişim. destere emre çiğdem komedi üçlüsü tamamlandı sıkıldıkça üçünün mesajlarını okuyorum çok şekersiniz ;)
- Anonim -

teşekürler :)

hep bana böyle itiraflarla gelin işte :)
eleştiriyi kabul ederim ama eleştiri içermediği müddetçe :))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
ben olmasam aç kalıcan programa konu çıkmayacak :A madem ara verdik yarışmaya @vadikızı ablacığım söyler misin özelden oy kullandın mı yarışma için bir de bunu dediğim gibi tartışmaya girmemek için yapmadın mı ? şu itiraf 1 kapak olsun :A

geyik konusuna açıklmaya gerek yok kaç kere dedik :D
itiraf 9 biz onu kovmuşuz ne barışması :A
@destere neyi tamamlamış o tek başına bir dev vücut ölçüleri açısından:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben olmasam aç kalıcan programa konu çıkmayacak :A madem ara verdik yarışmaya @vadikızı ablacığım söyler misin özelden oy kullandın mı yarışma için bir de bunu dediğim gibi tartışmaya girmemek için yapmadın mı ? şu itiraf 1 kapak olsun :A

yani sen forumu batırmışsın ben düzeltmişim durumu onu söylüyor:) yani ben öyle anladım veya öyle işime geldi artık ne dersen :))

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060

İtiraf 1 kim dediyse evet özelden oy kullandım tartışmak istemediğimden özelden göndermek istedim yani hayal kişi yok:F:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İtiraf 5'i kırmayalım madem, co-admin olarak halkın isteklerini yerini getirmek görevimiz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
keyifli olmuş katıldığım iltifatlar baya oldu bu sefer hayret cnm bu arada emeğine sağlık @mrt-06 :bhr::bhr::bhr:

@sokak sanati ve @xemrexxx in barışma itirafı doğru güle eğlene konusan kişiler bir yarışma için küs olmamalı ogünde söylemiştim size ama dinleyen kim ayol İKİSİNİSİDE SEVEN BİRİSİ olarak barışmanızı umuyorum bende kötü niyet taşımıyorsunuz çünkü sizinki inat :A

@dosimosi ye kötü itirafa değilde iyi itirAf birşey söylemek istiyorum bayan üye olarak aktif olmasından bende memnunum inş devamlı olur :bhr::bhr::bhr:

@Bully itirafınada katılıyorum şuan baktımda kendi fotosunu koymuş zaten şu itici çağataydan daha karizmasın emin ol :A :A :A

@cookies e bu itirfı erkek üye yaptıysa @cookies cnm forumdan ayrıl ayoll kaç kurtul bence o nasıl mesaj tövbe estafurullah :A :A :A