TVen Fav10 İtirafları 42.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
FAV10 İTİRAFLARI | 4. SEZON 5. BÖLÜM
________
Yıllardır FavoriForumum'da ilgiyle takip edilen Fav10 İtirafları beşinci sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Hafta boyunca forum üyeleri tarafından gönderilen itiraflarla dördüncü bölümümüz tamamlandı. Bu hafta da programımıza yoğun bir ilgi oldu tam 25 itirafla oldukça dolu bir program oldu. İşte dördüncü sezon beşinci bölümün bomba itirafları;

İtiraf 1

denizz19 ve sokak sanati'nın kısa sürede barışmalarını istiyorum çünkü ikisi de çok sevdiğim üyeler ve onları sudan sebeplerden dolayı küs olarak görmek şahsen beni üzüyor. Umarım bu dargınlık daha fazla uzamaz.
- Anonim -

İtiraf 2

Billy Kane ve ozgur2113'le son zamanlarda bayağı bir kaynaştım. Geçen sene soğuk geliyorlardı bana ama bu sene tam tersi. Seviliyorsunuz, sadece söylemek istedim. :F
- MayısKralı -

İtiraf 3

Maskeli Fedai'den iğreniyorum. Leonardo Di Caprio filmi izledi diye evrim geçirdi fedaimiz. Eskisini tamamen silmiş tamamen yapmacık bir yüzle karşımızda. Onun çok yakın bir dostu olarak söylüyorum kendisine çeki düzen versin. Vadici değilim ama son zamanlarda Necati Şaşmaz aleyhine açtığı haberler ve yaptığı yorumlar tamamen mide bulandırıcı. Kardeşim bir geçmişini hatırla kendine gel sen padişah değilsin otur oturduğun yerde ego yapma.. Trollcü diye geçiniyo maskeli şaklaban
- Anonim -

İtiraf 4

Harunnn60 son zamanlarda egonla birlikte son sürat ilerliyorsun.Yok dışarıdayım kızlarlayım, yakışıklıyım şu bu. Sanki tek kendin yapıyorsunda bunu forumdada millete asosyal gözüyle bakıyorsun. Komik duruma düşüyorsun sadece o_O
- Anonim -

İtiraf 5

herkes takas'ın beğendiğini beğenmek zorunda mı? kendi izlemediği, sevmediği şeyleri sürekli aşağılıyor üstüne izleyenlere sevenlere saydırıyor. kendine gelsen iyi olur yine kendini kral zannetmeye başladın ;)
- Anonim -

İtiraf 6

Forumda post kasmaya çalışan bir sürü üye var bunu eğlence amaçlı konuşanlara söylemiyorum ama her dizi yorumunda görünen arkadaşlar buna örnek. Özelliklede bölüm iyi, değil diyen arkadaşlar.Mesela; Haluk
- Anonim -

İtiraf 7

Bazı üyeler çok havalandı etiket yapınca geri dönmüyo alıntı yapınca ters ters konuşuyo burada herkes aynı egonuzu burada tatmin etmeyin kimse kimseden üstün değil.
- Anonim -

İtiraf 8

Sürgünüm ,futboldan filan anladığın yok.Keşke öyle anlattığın gibi futboldan anladığını görebilsem.Son olarak bana çok samimiyetsiz geliyorsun.
- Anonim -

İtiraf 9

Bi tek Harun'un işi var , bir tek Harun'un okulu, dersleri var bizim yok sanki:) anladık staj yaptın kolay değildi işin gücün var anladık, bizim yok mu ? her fırsatta söylemene gerek yok
- Anonim -

İtiraf 10

Yönetim kadrosunu şu sıralar çok boşlamış görüyorum maalesef. Eskiden biri yanlış yere konu açsın konu kilitlenirdi, biri post kasmaya çalışsın ceza alırdı. Şimdi senaryo bölümüne haber açan açana, bölümler resmen çöplük oldu. Yanlış anlaşılmasın kimseyi hedef aldığım yok ancak durum böyle maalesef. :(
- Anonim -

İtiraf 11

mrt-06 programın sayesinde buradan birilerine selam göndermek istiyorum .Sıvacılar grubu adamsınız :D
- Anonim -

İtiraf 12

vadikızı'nın forumun beğeni botu olduğunu düşünüyorum. Bir insan bu kadar işsiz olup her durum güncellemesini trollemeye vakit ayıramaz.
- Anonim -

İtiraf 13

sokak sanati foruma döndüğüne göre bence tekrar yönetici kadrosuna geçmeli diye düşünüyorum görevini başarılı yapıyordu Yiğit askerde umut şuan gerekli diye düşünüyorum forumdan yine ayrılmıcaksa eğer yönetici kadrosunda ben görmek isterim tekrar :A
- Çiğdem- -

İtiraf 14

Polat şaşmaz ve doğu'nun yorumları çok komik :F Gülmek için ikisinin mesajlarını okuyorum. :F
- Anonim -

İtiraf 15

Forumda her tip insan var, bir şeyler paylaşabilecek, ortak noktanız çıkabilecek muhakkak birini bulabiliyorsun seviyorum burayı. tek sorun arada yaşanan tatsızlıklar oda tuzu biberi olsun :)
- Anonim -

HALA İTİRAF GÖNDERMEK İÇİN NE BEKLİYORSUN?
Hemen mesaj paneline gir ve mrt-06'ya itirafını gönder İÇİNDE KALACAĞINA İTİRAF OLSUN!

HAFTANIN KONUĞU: Mr.At
İşte haftanın konuğu hakkında yapılan itiraflar;

Mr At o nicki değiştir bence ;) Açıkça konuşmak gerekirse forumda tolstoyevskiden sonra en sevmediğim üyesisin. Seninle konuşurken kavga etme olasılığımız yüksek. O nedenle dikkat et ters kayaya çarpma
- Anonim -

o eski haliden eser yok şimdi... iyi anlamda ;)
- Anonim -

Köftecilik yakışmış bence bu meslek üzerine yoğunlaşmalı kendisi de köfte gibi maşallah :A
- denizz19 -

Gerçek hayatında da bu kadar çok küfür eder miydin ? malum 5, 6 kez küfür ettiğin için banlandın ))
- Anonim -

Sevdiğim konuşurken eğlendiğim üyelerden , Arkadaşı Ablası olarak bir küçük tavsiyem olucak bu yaşta bukadar ciddiyet iyi değil ayoll :F forumda Arslan Bey ve Mr.At yaşlarını duyunca şaşırdım ikisinide 30 sanıyordum :F Arslan Bey biraz ciddiyeti bırakıp espiri yapmaya yönelmeye başladı Mr.At sanada tavsiyem bu yönde tabi seninki kaliteli olsun :A
- Çiğdem- -

Keşke biraz daha aktif olsan yorumlarını görmeyi seviyorum:)
- Anonim -

Mr.At'ı pek tanımıyorum fakat gözlemlediğim kadarıyla buradaki bir çok üyeden daha samimi geliyor bana. Samimi gözükmek adına dahada yapmacıklaşanlar varken böyle üyelere foruma lazım
- Anonim -

Benim bir sorum olacak forumdan hiç ayrılmak istedin mi :-)
- Anonim -

kimsenin arkasından itiraf yapmam deyip itiraf programına katılman nasıl bir zıtlık ? :D
- Anonim -

Kendisini doağl buluyorum fakat çok çabuk duygu değişimleri yaşıyor aniden sinirlenebiliyor. bu huyundan vazgeçmelisin hem sana hem karşındakine zarar
- Anonim -

FAV10İTİRAFLARI
yeni bölümü ile

21 KASIM PAZARTESİ FAV10'DA!

@dosimosi @Doğu @destere @MasacRE- @xemrexxx @Bully @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @takas @cookies @polat Şaşmaz @GunesinOglu @beyazsoy @-KADİR- @vadikızı @papuleoo @Maskeli Fedai @yatutarsa @Billy Kane @ozgur2113 @Forumdash @Ahmad @*YıldırıM* @batuhankaralar @Titanium @eskici @xdragxx @-potterhead- @Tolstoyevski @MayısKralı @berkann @cevaa @DarkLeqenD @Mr.At @RüzgarGülü @Amoureux @GreatOttoman @Since2011 @Felon @tolgab @Jonsnow @Titanium @OzaN @turkuazz @sürgünüm @RevaN @Yakamoz-Asi @soo @MEnes @gundix123 @sokak sanati @pompy

Xkp1p5.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
İtiraf 12 yapan arkadaşa şunu diycem keyfimin kahyasımısın arkadaşım istediğimi beğenirim istediğimi beğenmem evet çalışan biri değilim ev kızıyım eğlenme adına burdayım istediğimi yaparım keyif benim
istediğimi yapmakta özgürüm :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
15. itirafı yapan arkadaş haklı.
Harun'a fazla yüklenilmiş sanki?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sokak sanatı ile küs değiliz ki biz Pembe ile Menekşe gibiyiz müzik çalınca oynamaya başlıyoruz :F her kimsen selam olsun :A

@mrt-06 hani anonim yazacaktın :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sokak sanatı ile küs değiliz ki biz Pembe ile Menekşe gibiyiz müzik çalınca oynamaya başlıyoruz :F her kimsen selam olsun :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İtiraf 3,5 az çok kimin yaptığı belli gibi. Küçük tahminlerle kimler olduğunu bulabiliriz.

İtiraf 6 ya katılmamak elde değil. Maalesef baz arkadaşlar post kasmak için çok şey yapıyor. Haluku pek takip etmediğim için son kısım hakkında bir şey diyemem.

Son olarak @vadikızı ablamızı, @takas @Doğu ve @Polat Şaşmaz ı yedirmeyiz ayık olun.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
kvp ve Harunn60'a yapılan itiraflara harfi harfine katılıyorum. Özellikle kvp itirafı güzel olmuş içimizi dökmüş her kimsen Allah razı olsun

vadikızı yorumuna da kısmen katılıyorum

Bu hafta iyi bölüm olmuş ellerine sağlık @mrt-06

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İtiraf 11 eyvallah sıvacı kardeş sen de adamsın :A

Fazla kaotik bir bölüm olmamış gibi sanki :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aman bu bölüm reyting almaz bildiğimiz şeyler hep itiraf diye gönderilmiş :A
Sana itiraf yapılmıyor diye bizi yermeye hakkın yok. :A

Zaten senin olduğun anlaşılıyordu o yüzden vazgeçtim. .ss

kvp ve Harunn60'a yapılan itiraflara harfi harfine katılıyorum. Özellikle kvp itirafı güzel olmuş içimizi dökmüş her kimsen Allah razı olsun

vadikızı yorumuna da kısmen katılıyorum

Bu hafta iyi bölüm olmuş ellerine sağlık @mrt-06
Sağol aga. :)

İtiraf 11 eyvallah sıvacı kardeş sen de adamsın :A

Fazla kaotik bir bölüm olmamış gibi sanki :A
Bazıları göndercem deyip göndermedi ondandır. :T:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İtiraf 8: 2011'den beri forumdasın, daha noktalama işaretlerinin nasıl kullanıldığını öğrenemedin? :)

Dün gece takas'la tartıştık hemen yalaka abisine yaranmak için saçma bir itirafta bulunmuş. :D

Senin bir kişiliğin yok ki. Bu yüzden hiç muhtap olmuyorum seninle. Forumda her gün 10 dakika takılıyorsun, o da takas abinin mesajlarını beğenmek için.

Çocuk değilsiniz artık koskoca adamlar oldunuz, bugün evlenseniz 9 ay sonra çocuğunuz olur. Hiç utanmıyor musunuz bir başkasına yalakalık yapmak için.

takas Polat Alemdar, siz Memati Baş mısınız? :)

NOT: Futbol bahane de ona da bir cevap vereyim. Amatör olarak futbol oynadım, her hafta başta Premier Lig, La Liga ve Bundesliga'dan olmak üzere 5 karşılaşma izliyorum. Yabancı dizi/film ve futbol maçları en zevk aldığım hobilerim diyebilirim.

Hiçbir zaman ben futboldan anlarım diye de bir iddiam olmadı. Altı üstü bir şöförüm ben, akıllı bir insan da sayılmam. 6x7 kaç eder derseniz düşünmeden cevap veremem. İşte futbolu da aklımın yettiği kadar biliyorum. :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İtiraf 12; @vadikızı Mayıs 2015'ten beri buradayım, ilk geldiğimde esprisini yapıyorduk profilimin ilk sayfalarında görebilirsiniz diye. Ama işsizlik olan değerlendiren arkadaş bu kadar ayrıntıya değinmişse kendisi daha ağır işsiz kesinlikle. Ancak seni takmayan,tersleyen insanların üzerine çok düşüyorsun anlıyoruz tartışmak istemiyorsun ancak sen bizden yaşça büyüksün azcık ağır ol hadlerini bildir (emreniin dediği gibi) yani benim görüşüm bu yoksa bazı insanlar aaa vadikızı nasılsa bizi seviyor cevap vermesem bir şey olmaz gibi düşünüyor bana göre. Dediğim gibi ağır olmalısın abla :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
itiraf biri yapan ya @sokak sanati ya da @denizz19 dir :) barışmaya niyetiniz varsa barışın niye itiraf konusuna şapıyorsunuz anlamadım :)

biz sizi böyle hep dalaşırken görmek istiyoruz böyle daha iyisiniz aranız daha beter olur umarım :))

@Çiğdem- belki beni dağa kaldırmak isteyip kötü emellerine alet etmek istediğini itiraf eder diye büyük umutla girdim itiraflar bölümüne, ama hayal kırıklığı yine bişey yok :))